Магістр інженерії навколишнього середовища

Загальні відомості

Опис програми

University of New Haven пропонує магістерську програму магістра в галузі екологічної інженерії на 30 кредитів, яка безперешкодно поєднує теорію з практичним застосуванням, що дозволяє випускникам бути не лише продуктивними, але й лідерами в обраній галузі.

Наш постійно мінливий світ

Завдяки складним, професійно орієнтованим курсам у навчальних закладах, студенти швидко розвивають навички, необхідні для наскрізного вирішення складних екологічних проблем за допомогою міждисциплінарного вивчення питань охорони навколишнього середовища, якості води та їх очищення, очищення стічних вод, управління твердими відходами, реконструкції майданчика та ін. заходи щодо контролю викидів.

Невеликі розміри аудиторій, оснащені найсучаснішими технологіями, надають випускникам унікальний персональний досвід навчання, тоді як необхідний проект сприяє поглибленому дослідженню сучасних екологічних проблем, що кидають виклик нашому постійно мінливому світу.

Інтернет-програма

Повністю онлайновий MS в галузі екологічної інженерії розроблений спеціально для працюючого професіонала і може допомогти вам досягти своєї мети отримати ступінь магістра в галузі екологічної інженерії. Програма зосереджена на створенні повністю підтримуваного навчального середовища в Інтернеті, де ви будете співпрацювати з викладачами та однокласниками з усієї країни та всього світу. Усі заняття на 100% в Інтернеті і можуть бути завершені в будь-якому з наших шести зручних семи тижневих умов.

Візьміть свій наступний крок, навіть не вийшовши назовні

Наша онлайн програма MS в галузі екологічної інженерії розроблена для працюючих професіоналів і може допомогти вам отримати ступінь магістра в галузі екологічної інженерії протягом 2 років. Програма зосереджена на створенні повністю підтримуваного навчального середовища в Інтернеті, де ви будете співпрацювати з викладачами та однокласниками з усієї країни та всього світу. Усі заняття на 100% в Інтернеті і можуть бути завершені у зручні, семитижневі тривалі терміни.

 1. Класи тривають всього від 6 до 7,5 тижнів
 2. Заняття повністю онлайн і, за вашим графіком
 3. Ви можете скласти всі 30 кредитів лише за 2 роки
 4. Класи інтегрують теорію з реальними програмами. Більшість класів включає проект замість випускного іспиту, щоб ви могли застосувати те, що ви дізналися

Студенти вчаться розробляти стійкі рішення складних екологічних проблем, вивчаючи такі галузі екологічної інженерії, як питання охорони навколишнього середовища, якість води, очищення води, очищення стічних вод, системи управління твердими відходами, ліквідація ділянок та заходи щодо контролю викидів.

Національно визнаний центр розвитку кар'єри

Усі студенти University of New Haven мають доступ до багатьох ресурсів, доступних через Центр кар'єрного розвитку університету, який був названий одним з кращих в країні за допомогою Princeton Review.

Від оцінки кар'єри, створення мереж і відслідковування роботи до інтерв'ю на кампусі та переговорів щодо зарплати, Центр розвитку кар'єри надає навички та зв'язки для визначення значної кар'єри та можливості продовжити вашу пристрасть.

Factory Chimney Smokeveeterzy / Unsplash

Вибрані курси та програми

Фізико-хімічна обробка водних відходів

Аналіз фізико-хімічних процесів у природних та інженерних системах контролю забруднення води. Охоплювані одиничні процеси включають, але не обмежуються цим, аерацію та передачу газу, осідання, фільтрацію, коагуляцію / флокуляцію, поглинання, хімічну стабілізацію, іонообмін, дезінфекцію. Також розглядаються методики проектування та оперативні аспекти лікування

Біологічна обробка водних відходів

Цей курс забезпечує поглиблене вивчення принципів біологічного поводження з водними відходами (комунальними, промисловими та / або небезпечними). Закриті призупинені та приєднані процеси росту, які зазвичай використовуються. Особлива увага приділяється конструктивним та експлуатаційним аспектам активованого мулу, фільтруючих струменів та обертових біоконтакторів. Процеси лікування на місці також охоплюються.

Доля забруднення та транспорт у навколишньому середовищі

Цей курс охоплює основні принципи забруднюючої поведінки в навколишньому середовищі. Поглиблено вивчаються забруднюючі фізико-хімічні властивості, транспорт і механізми трансформації, що впливають на розподіл забруднювачів серед повітря, води та твердих доменів. Розглянуті теми включають, але не обмежуються ними, рівноваги екологічного інтерфейсу, транспортування та дифузійний транспорт; біохімічний обмін в атмосферних, водних та наземних областях. Також розглядається екологічне моделювання.

Екологічне право та законодавство

Огляд прийомів виконання законів та нормативних актів щодо контролю за забрудненням штатів; вплив на критерії поводження з відходами, розробку та оцінку муніципальних указів; підготовка екологічних оцінок та тверджень про вплив.

Вимоги до програми для аспірантів

Контрольний список заявки майстра

 • Інтернет-додаток
 • Плата за $ 50, що не повертається
 • Офіційні стенограми університету та підтвердження закінчення ступеня бакалавра. Пояснення вашої системи оцінювання в університеті також повинно бути надано разом із стенограмами
 • Два рекомендаційні листи від ваших професорів чи роботодавців
 • Потрібна заява про мету. Настійно рекомендується резюме
 • Деякі спеціальності вимагають тестування балів GRE та / або GMAT. GRE шкільний код: 3663; GMAT код школи: P1X-DS-94

Міжнародні студенти

 • Інтернет-додаток
 • $ 50, що не повертаються
 • Стенограми (англійською) з усіх коледжів або університетів. Стенограми потрібно подати в запечатаних конвертах і надіслати електронною поштою безпосередньо в приймальну службу. Якщо офіційні документи недоступні, неофіційні документи можна завантажувати через систему онлайн-заявок лише для первинного огляду. Однак усі офіційні документи повинні бути отримані до початку занять за допущений семестр.
 • Два Листи Рекомендації
 • Заява про мету
 • Резюме або біографію
 • TOEFL 75, або IELTS 6,0, або PTE 50, або завершення підготовчої програми University of New Haven . Окремі спеціальності можуть вимагати більш високих балів тесту з англійської мови
 • Деякі спеціальності вимагають тестування балів GRE та / або GMAT. GRE шкільний код: 3663; GMAT код школи: P1X-DS-94
 • Індійські абітурієнти повинні подати докладні позначки / семестр за семестром / академічні стенограми. Самостійно не підтверджені таблички маркування
 • University of New Haven приймає 3-річну ступінь бакалавра з Індії, якщо Національна рада з оцінки та акредитації (NAAC) має рейтинг "А", "А" або "П'ять зірок". Студенти, мабуть, також закінчили І чи ІІ відділення. Додаток про оцінку NAAC університету чи коледжу повинен бути наданий разом із стенограмами заявника. Це стосується наступних 3-річних ступенів бакалавра: 3-річний ступінь B.Com, 3-річний ступінь B.Sc та 3-річний ступінь BBA. Індійські абітурієнти з 3-річними ступенями можуть подати додатковий рік магістра або однорічний диплом післядипломного навчання в визнаному університеті, щоб вважатись за вступ
Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 stud ... Детальніше

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 students, with campuses across the country and around the world. Згорнути