Магістр інженерії електротехніки

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Дякую за вашу зацікавленість в Магістерська програма в галузі електротехніки В Арканзаському технічному університеті. Магістерська програма з електротехніки надає міцну основу як в теорії, так і в застосуванні у новій галузі електротехніки, і пропонує вам широту освіти та глибину підготовки, необхідні для лідерства у цій професії. Кафедра постійно зростає і підтримує постійне лідерство в якості однієї з провідних програм електротехніки в штаті Арканзас. Як новий учень магістра електротехніки, у вас є два варіанти програми: курсові та дослідницькі проекти.

Програма вимагає 36 курсів для завершення, і це дає студентам гнучкість у виборі плану градусів, який налаштований відповідно до їхніх цілей. Успіх студента є головною метою кафедри, і ми прагнемо забезпечити найкращі можливості для зростання та професійного розвитку наших студентів. На факультеті електротехніки ви знайдете вітаючу спільноту, і ми завжди шукаємо видатних нових випускників талантів.

Безумовний вхід

Студенти мають право подати заявку на безумовне вступ до магістра інженерної програми електротехніки, якщо вони мають:

 1. Кандидати повинні відповідати вимогам до вступу до вищого навчального закладу.
Кандидати повинні мати ступінь бакалавра в галузі інженерії з акредитованої програми ABET з загальною сумою середнього бал з 2,75 або більше в масштабі 4,0. Якщо їх ступінь бакалавра інженерії був отриманий з не-ABET акредитованої програми, то вони повинні подати офіційну копію своїх останніх (протягом останніх п'яти (5) років) Екзамен з вищої кваліфікації (GRE) Кількісний показник обґрунтування, що дорівнює або перевищує 146 (Попередня шкала - 550).
Кандидати повинні подати лист про наміри, який стосується передбачуваного спрямування заявника та причин для застосування до програми ступеня. На підставі запланованого навчального курсу заявника курси дефіциту можуть бути визначені для завершення, перш ніж зараховуватись до деяких інженерних дипломних курсів.
Кандидати повинні надати два рекомендаційні листи, використовуючи форму, надану відділом, від професорів, які знайомі з академічними здібностями заявників.
Затвердження від Директора програми.

ПРИЙОМ CONDITIONAL

Кандидати, які не відповідають вимогам безумовного прийому, будуть розглядатися в кожному окремому випадку для умовного вступу до програми. Будь-які недоліки, визначені для умовних допусків, повинні бути виконані протягом першого календарного року зарахування, і до тих пір, поки всі недоліки не будуть вирішені, заявники можуть пройти максимум або дванадцять (12) годин для отримання вищої кваліфікації. Умовно визнані студенти можуть бути зобов'язані прийняти один або кілька курсів бакалаврату, які вони повинні завершити з 3,0 середнього або краще.

Кожен студент повинен мати випускника радника, який є членом кафедри електротехніки або машинобудування та факультету випускників. Формальне лист від радника голови студентського факультету, який визнає готовність радника служити студентом-випускником, необхідний під час першого семестру студентів курсової роботи в програмі. Радник та два додаткові кваліфіковані кадри, вибрані студентом та радником, будуть служити випускним консультативним комітетом студента. Принаймні два члени комітету повинні бути факультетом інженерії. Студент та радник працюватимуть над розробкою програми навчання, яка повинна бути подана на затвердження з заявкою на кандидатуру, як це обговорюється нижче.

Ступінь вимоги

 1. Має бути закінчено мінімум 36 семестр годин курсових робіт на рівні випускників, який включає дванадцять (12) семестр годин у загальному ядрі та додаткові 24 семестр годин, які відповідають вимогам зони концентрації. Мінімум 18 семестровських годин має бути на рівні 6000.

  Загальне ядро ​​(12 годин)

  • MGMT 5203 Управління проектами
  • SPH 5063 Організаційна комунікація

  Шість (6) годин з:

  • MATH 5103 Linear Algebra II
  • МАТЕМАТИКА 5153 Прикладна статистика II
  • MATH 5273 Комплексні змінні
  • Математика 5243 Диференціальні рівняння II
  • MATH 5343 Введення в часткові диференціальні рівняння

Площа концентрації (24 години)

На додаток до загального ядра, 24 семестрові години в аспірантурі електротехніки курсів потрібно мінімум 18 семестр годин на рівні 6000. Загальний середній бал з оцінок 3,00 або краще повинен бути досягнутий у всіх випускних роботах, що проходили в Технічному університеті Арканзасу, з максимум 6 (6) годин "С" класів. Студент, який отримує більше шести (6) годин "С" або класів нижче, ніж "С", має посилатися на розділ каталогу про академічну пробацію та звільнення. Успішне завершення всебічного випускного іспиту, який складається як з письмової, так і усної частини, і який керує вищий навчальний консультативний комітет студента, вимагається, крім вимог вище. Цей іспит буде вводитися протягом останнього семестру студента і може бути здійснено не більше трьох разів. Завершення всіх вимог ступеня має бути виконане протягом шести (6) років з моменту вступу до програми. Мінімум 27 семестровських годин закінчення курсу завершено в Arkansas Tech University.

Кандидатура

Випускники, які допущені беззастережно, повинні подати заявку на кандидатуру до обраної дипломної програми після закінчення дванадцяти (12) випускних кредитних годин. Студенти, які визнали умовне, не можуть подати заявку на кандидатуру, доки не будуть усунені всі умови, призначені на час прийому до аспірантури.

Закінчивши дванадцять (12) випускних годин, затримка буде розміщена на протоколі студента, поки форма заявки не буде затверджена деканатом-випускником. Якщо не подати заявку на кандидатуру, це призведе до тримання, що залишився на обліку учнів, і про нездатність зареєструватися для подальших курсових робіт.

Студенти, які подали форму кандидатури, але не зараховуються або отримують вищу освіту за один (1) навчальний рік, повинні подати нову форму кандидатури після того, як вона буде прийнята в ту ж програму випускників. Якщо допускається в іншу академічну програму, студенти не зобов'язані подавати нову форму кандидатури, поки не буде отримано 12 (12) випускних кредитів в рамках нової програми.

Заявка на випуск

Окрім задоволення усіх вимог до ступеня, кандидат на отримання ступеня має подати Заявку на випуск онлайн або в Секретаріат. Студенти повинні подати заявку на випуск після закінчення дванадцяти (12) кредитних годин випускників.

Спеціальні умови вищої кваліфікації

Вищу освіту, отриману до вступу до Arkansas Tech University

Максимум дев'яти (9) семестровських годин випускного іспиту з середньою оцінкою "B" або краще може бути перенесено з акредитованої вищої школи, якщо це вважатиметься доцільним для програми вищої освіти керівником великого факультету та вищої школи Дін Студенти повинні надіслати письмовий запит керівнику свого головного відділення про подання петиції про прийняття кредиту на переведення до подання заявки на кандидатуру до випускної програми. Випускний кредит, зароблений за шість (6) років до дати закінчення всіх вимог до ступеня, може не застосовуватися до ступеня без схвалення відповідного директора програми та деканату вищої школи. Кредити, отримані заочним навчанням або для виправних цілей, не будуть застосовуватися до дипломної роботи. Ніякий курс бакалаврату не може бути повторений для випускника кредиту.

Вищу освіту, отриману після вступу в Арканзасський технічний університет

Якщо після вступу в аспірантуру студент бажає вчинити курс в іншому навчальному закладі, щоб зарахуватись до вимог до ступеня в Арканзаському технічному університеті, студент повинен (до зарахування) отримати письмове схвалення від директора програми та деканату вищої школи.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Arkansas Tech University is dedicated to student success, access, and excellence as a responsive campus community providing opportunities for progressive intellectual development and civic engagement. ... Детальніше

Arkansas Tech University is dedicated to student success, access, and excellence as a responsive campus community providing opportunities for progressive intellectual development and civic engagement. Embracing and expanding upon its technological traditions, Tech inspires and empowers members of the community to achieve their goals while striving for the betterment of Arkansas, the nation, and the world. Згорнути