Магістр інженерного лідерства (MEL) у галузі сталого технологічного розвитку

Загальні відомості

Опис програми

* Система додатків відкривається 1 січня 2020 року.

Магістр інженерного лідерства (MEL) у галузі сталого процесового інжинірингу - це професійна ступінь для інженерів, які хочуть розробляти та комерціалізувати продукти та процеси, стійкі за дизайном, захищати навколишнє середовище та найкращим чином використовувати наявні ресурси. Ця гібридна магістерська програма поєднує в собі інженерні курси випускників рівня, які викладають провідні світові дослідники з питань стійкості, та курси випускників школи UBC Sauder Robert H. Lee.

Короткі факти

 • Ступінь: магістр інженерного лідерства
 • Тема: інженерія
 • Спосіб доставки: На кампусі
 • Спеціалізація: Сталий інженерій процесів
 • Компоненти програми: лише курсова робота
 • Факультет: факультет прикладної науки

Вирішення проблем, пов'язаних із підтримкою економічного прогресу та екологічного нагляду, вимагає зміни парадигми в нашій промисловій економіці. MEL у галузі сталого технологічного розвитку сприятиме цій зміні, навчаючи наступне покоління інженерних лідерів та підприємців розробляти більш чисті продукти та процеси, використовуючи відновлювані сировину та чисту енергію, та реінжинірувати існуючі промислові процеси, щоб зменшити їх вуглецевий та енергетичний слід.

Виберіть "Інжиніринг" та "Бізнес"

MEL в галузі технологій стійкого переробки технологій пропонує унікальне поєднання технічних та бізнес-курсів - дає змогу досягти технологічного успіху та перетворити інновації в зеленій хімії та сталому виробництву в нові підприємства. На інженерних курсах вивчаються хімічні процеси та біотехнології, що охоплюють реакцію та інженерну реакцію, інженерію технологічних систем та стійкі експлуатації. Бізнес-курси, пропоновані вищою рейтинговою школою бізнесу UBC Sauder, дають вам міцну основу в бізнес-стратегії та інноваціях, операціях та логістиці, управлінні проектами та організаційному керівництві.

Завоюйте конкурентну перевагу

У цій 12-місячній програмі ви будете:

 • навчитися проектувати нові хімічні речовини, матеріали та паливо з покращеними властивостями та експлуатаційними характеристиками, застосовуючи передові концепції в галузі молекулярних наук та техніки
 • покращуйте свої технічні та аналітичні навички за допомогою навчальної програми на основі проектів, яка охоплює всі етапи галузевого ланцюжка вартості та включає практичні можливості навчання
 • навчання у відомих фахівців факультету та галузі в одному з 40 кращих університетів у світі та провідній установі у світі для дослідження сталого розвитку
 • розширюйте свою професійну мережу, співпрацюючи з іншими студентами MEL
 • здобути фундаментальні навички бізнесу, управління проектами та міжособистісних навичок для просування своєї кар’єри та впевнено займати позиції підвищеної відповідальності чи підприємництва

Загальні вимоги

 • Бакалаврат з загальним середнім показником 76%
 • Документ, що підтверджує вашу поточну громадянство (як правило, паспорт або інший документ про громадянство у вашій країні) або ваша постійна резиденція Канади

Спеціальні вимоги до програми

 • Ступінь бакалавра з хімічної та біологічної інженерії, машинобудування, матеріалознавства, біомедичної інженерії, виробничої техніки, інженерної фізики, інженерії навколишнього середовища
 • Три або більше років відповідного досвіду роботи

Англійська мова вимоги

Якщо ви закінчили навчання в університеті за межами Канади, де англійська мова не є основною мовою навчання, ви повинні надати результати іспиту з англійської мови як частину вашої заявки:

 • Якщо ви закінчили ступінь бакалавра або магістра за межами Канади в університеті, що володіє англійською мовою, ми приймемо офіційний доказ англійської мови про підвищення кваліфікації з університету, в якому зазначено, що основною мовою навчання для вашої ступеня є англійська мова.
 • Якщо ваш бакалавр чи магістр не навчаються англійською мовою, ви повинні надати дійсний бал знань англійської мови:
  • TOEFL (тест англійської мови як іноземної):
   • Мінімальна кількість балів - 90 (Інтернет-іспит), з мінімальною кількістю компонентів 22 [в читанні, слуханні] і мінімальною оцінкою компонентів 21 (у письмовій формі, говорячи)
   • Мінімальна оцінка 55 для читання, прослуховування та написання (у паперовому тестуванні), з 4,0 на Тест письмового англійського (TWE).
  • IELTS (Міжнародна служба тестування англійської мови): мінімальна сума загальної смуги - 6,5, без інших компонентів - менше 6,0 академічних (НЕ загальних) тестів IELTS
 • Тести на знання англійської мови повинні бути складені протягом останніх 24 місяців під час подання вашої заявки. Якщо результати вашої англійської мови скоро закінчуються, вам потрібно надіслати офіційні результати (крім неофіційних результатів, поданих разом із вашою онлайн-заявкою) в Університет Британської Колумбії, відділ прийому випускників до школи (IELTS) або з використанням коду 0965 (TOEFL). Офіційні результати випробувань повинні бути отримані безпосередньо від організації-емітента до 24-місячного терміну дії. Кафедра не несе відповідальності за студентів, які не можуть подати результати після їх закінчення.
 • Студенти повинні подати свої офіційні результати тестування безпосередньо UBC через інструкції з подання документів, щоб ваша заявка була завершена.

Переваги ступеня

Ступінь магістра інженерного лідерства (MEL) від UBC дає вам повноваження та знання, щоб впевнено займати посади більшої відповідальності, здійснювати перехід у новий галузевий сектор або розпочати власну підприємницьку діяльність.

Оновіть свої технічні навички

Ви поглибите своє розуміння хімічної інженерії та пов’язаних з ними біотехнологій, щоб розробити інноваційні процеси зі зниженими слідами вуглецю та енергії, а також продукти, що покращують якість життя та навколишнє середовище.

Вивчіть мову бізнесу

Технічних знань недостатньо. Завдяки курсам, що пропонуються в аспірантурі Роберта Лі Лі UBC Sauder, ви здобудете основоположні ділові та підприємницькі навички, покращуючи своє розуміння широких концепцій управління.

Стати впевненим лідером

Розвиток лідерства впроваджено по всій програмі, надаючи вам постійні можливості вести команди та проекти та посилювати навички міжособистісного спілкування.

Отримайте ступінь магістра в університеті світового класу

UBC - один із 40 кращих університетів у світі, його програми та професори мають світову репутацію досконалості. Факультет прикладних наук UBC є однією з провідних інженерних шкіл Північної Америки. Нещодавно Times Higher Education вважає UBC провідною світовою інституцією досліджень в галузі сталого розвитку, і UBC постійно зараховується до числа найкращих світових університетів з наукових досліджень та освіти в галузі екологічних наук, води, біоенергетики, лісового господарства та кліматичних наук - все це є ключовою складовою в MEL в галузі сталого технологічного розвитку.

UBC Sauder School of Business займає перше місце в Канаді і 38-е місце у світі для досліджень бізнесу та менеджменту, і школа відома своєю прихильністю до суворого, релевантного та досвідного навчання.

Розширюйте свою мережу

Будучи студентом програми MEL у галузі сталого технологічного розвитку, ви розвинете свою особисту та професійну мережу:

 • навчання у провідних дослідників та лідерів думок з хімії, хімічної інженерії та природокористування
 • навчаючись разом з мотивами однолітків, які приносять різноманітний досвід роботи та перспективи програми
 • приймати бізнес-курси зі студентами інших професійних аспірантських програм на факультеті прикладних наук - зацікавленими та амбіційними професіоналами з багатопрофільних MEL та магістра в галузі управління лідерством та політикою
 • мати можливість взаємодіяти з провідними дослідниками UBC та співпрацювати з ними для відкриття нового бізнесу через програми UBC , такі як підприємництво @ UBC , Laboratories Creative Destruction - West та Інститут біопродуктів, які пропонують широку підтримку нових підприємств.

"Ми очікуємо, що багато наших випускників будуть підприємцями - вони вирішать, що найкращим способом впровадження технологій, що змінюють парадигму, є комерціалізація та започаткування корпоративних підприємств". - Д-р Вікрамадітя Ядав

Йти далі

Професіонали, які опанували технічну спеціалізацію та основи бізнесу, мають чітку конкурентну перевагу. На вимогу як урядових, так і галузевих роботодавців, наші випускники успішно переходять на затребувані посади та нові галузеві галузі.

"Наші студенти закінчать більш глибоке розуміння як розробляти процеси наступного покоління, так і придумувати кращі способи ведення бізнесу". - Д-р Вікрамадітя Ядав

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Детальніше

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Згорнути