Магістр європейських досліджень - управління та регулювання

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Комплексний розвиток Європейського Союзу підвищив потребу в всебічній експертизі в європейських справах, а також джерелах та наслідках інтеграції на всіх рівнях влади та в приватному секторі. Магістр ZEI з європейських досліджень - управління та регулювання готує студентів до міжнародної кар'єри в установах ЄС, міжнародних організаціях, національних адміністраціях, громадських організаціях та глобальних компаніях.

Програма вивчає наслідки управління ЄС як для ЄС, так і для його держав-членів та інших зацікавлених сторін. Програма також знайомить студентів ЗЕІ з основними теоріями та методами економічної інтеграції та економічного та валютного управління в ЄС.

115722_BFC_2984_a.jpg

Політичні рішення та законодавчі акти в ЄС постійно породжують нові регуляторні рамки. Регулювання мережевих галузей (електронний зв’язок, енергетика, логістика), а також фінансового сектору викладаються та аналізуються в рамках магістерської програми ZEI. Взаємодія між управлінням та регулюванням становить сьогоднішню реальність в Європейському Союзі. Англійськомовна післядипломна магістерська програма ZEI - це відповідь на цю розробку на основі досліджень. Це дає можливість європейським та неєвропейським молодим професіоналам стати експертами у взаємодії політичних, правових та економічних аспектів, які складають сьогоднішнє життя в Європейському Союзі, а також відносини ЄС з іншими частинами світу.

130725_DSC_0165JPG.jpg

фото люб’язно надано Центром європейської інтеграції (ZEI)

Вхід

Вимоги

  • Вища освіта вищої середньої та закінченої професійної кваліфікації (мінімальний бакалавр), що має принаймні 180 кредитних балів (CP) за системою ECTS.
  • Доказ дуже хороших усних та письмових навичок англійської мови.
  • Відповідний стаж роботи від 1 до 2 років (Студентам, які на бакалавратській освіті здобули 240 балів за ECTS, потрібен 1 рік; студенти, які отримали 180 балів за ECTS, потребують 2-річного досвіду роботи).Факультет

Факультет програми включає відомих науковців та практиків, які приїжджають з різних європейських країн. Провідні експерти з питань європейської інтеграції та міжнародна наукова спільнота готують студентів до кар’єри в європейських інституціях, бізнес-секторі чи політиці. Студенти ZEI мають вищі стандарти викладання та отримують перевагу від збагачення різноманітності методичних підходів.

115723_BFC_2914_a.jpg

Щороку до 32 студентів ЗЕІ розвивають свої захоплюючі можливості міжнародної кар’єри на основі глибоких та міждисциплінарних знань, які надає магістерська програма ZEI.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Center for European Integration Studies (ZEI) provides future oriented research on unresolved issues of European integration and the global role of Europe. The work of ZEI - basically in the field ... Детальніше

The Center for European Integration Studies (ZEI) provides future oriented research on unresolved issues of European integration and the global role of Europe. The work of ZEI - basically in the fields of political science and law - is applied and linked with innovative knowledge transfer. Currently, ZEI research covers two research areas: Згорнути