Магістр хімії з екологічної криміналістики

Загальні відомості

Опис програми

Магістр з хімії в галузі екологічної криміналістичної програми є цікавою можливістю, використовуючи активне навчання та надання практичного досвіду в тісній співпраці з промисловістю та дослідниками довкілля.

Екологічна судова експертиза - це систематична та наукова оцінка з використанням різних дисциплін з метою розробки обґрунтованих наукових та правових висновків щодо джерела, віку та історії викидів хімічних забруднювачів у навколишнє середовище. Ця програма дає можливість OU розвивати знання, необхідні для того, щоб OU сприяло майбутньому стійкому суспільству.

Програма пропонує розуміння кількох дисциплін, включаючи аналітичний та екологічний аналіз, для характеристики джерела і кількості хімічних забруднювачів в навколишньому середовищі, а також опису їх історії. Для полегшення широкого розуміння екологічної судово-медичної експертизи навчальний план включає широкий спектр міждисциплінарних знань, таких як вибірка навколишнього середовища, здоров'я людей, розширені статистичні дані та моделювання транспорту. Для того, щоб учні отримали практичний досвід у галузі, реальні випадки надаються у співпраці з промисловістю та дослідниками. Програма використовує вивчення проблем на основі (PBL) для заохочення активного навчання та розробки здібностей для вирішення проблем. Ці навички будуть використовуватися для визначення джерел і історії забруднення навколишнього середовища.

Перший рік охоплює розподіл забруднень навколишнього середовища, токсикології навколишнього середовища, впливу на людину, стійкості та правил, а також аналітичних методів. Другий рік включає в себе передові статистичні дані, методологію досліджень та управління проектами, а потім проектну роботу в дослідницькій групі та / або в промисловості.

Спеціальні вимоги до в'їзду

Бакалавр природничих наук або хімічна технологія з принаймні 60 ECTS в хімії. Заявник повинен також мати кваліфікацію, що відповідає курсу "Англійська 6" або "Англійська Б" від Шведської гімназії.

Кваліфікація (грамота)

  • Ступінь магістра мистецтв / науки [60 кредитів]
  • Ступінь магістра мистецтв / науки [120 кредитів]

Кар'єра

Хіміки з акцентом на екологічну судову експертизу шукають у бізнесі, галузях, дослідженнях та урядах. Освіта робить у OU право на отримання високого класу роботи в області аналітичної хімії, хімії навколишнього середовища, безпеку харчових продуктів і роботу в зв'язку з екологічним правом і консалтингом. Ступінь магістрів підходить для PhD-досліджень для можливої ​​академічної кар'єри в області передової аналітичної хімії.

Додаткова інформація

Період подання заявок відкритий між 16 жовтня - 15 січня.

Вартість

Перший внесок: 55450 SEK, Загальна плата: 221800 SEK

Якщо у OU є громадянство в країні Європейського союзу (ЄС) або Європейської економічної зони (ЄЕП) або Швейцарії, то OU НЕ зобов'язані платити за заявку або плату за навчання.

Останнє оновлення Жовтень 2019

Про навчальний заклад

Еребру університет є одним з найбільш швидко зростаючих університетів у Швеції. У нас є 17 000 студентів та 1200 співробітників. Університет забезпечує освіту та дослідження у гуманітарних, право, со... Детальніше