Магістр фінансів

Загальні відомості

Опис програми

Фінанси - це програма денної магістерської форми, яка очно надається англійською мовою Програма «Магістр фінансів» працює за світовими фінансовими стандартами і розрахована на студентів, які хочуть відкрити для себе світ фінансів. Окрім основних предметів, таких як стратегічний менеджмент, аналіз фінансових інструментів, передові корпоративні фінанси, управління портфелем та управління ризиками, програма включає курси в галузі розширеної фінансової звітності, оподаткування, аналізу фінансових часових рядів, регулювання фінансового ринку, видобуток баз фінансових даних.

У ході навчання студенти не тільки здобувають теоретичні знання, але й здобувають кваліфікацію, що дозволяє кар’єру на підприємстві та на фінансовому ринку. Програма розвинена, тому студенти легко знаходять програми стажування під час навчання та роботи після закінчення навчання. Програму обирають міжнародні студенти. Курси проводять як польські, так і міжнародні професори та викладачі.

137499_137470_WUEB-14.jpg Вроцлавський університет економіки та бізнесу "}" />

Профілі студентів

Випускник магістра фінансів має дуже передові професійні знання в галузі фінансів (включаючи бухгалтерський облік та фінансову звітність), управління фінансовими ризиками та прийняття фінансових рішень. Він / вона знає, як фінансові установи (включаючи банки, страхові компанії, інвестиційні фонди та пенсійні фонди), компанії та державні установи приймають передові фінансові рішення.

Він / вона здатний аналізувати складні економічні та фінансові процеси та утворення на макроекономічному та мікроекономічному рівнях. Він може глибоко проаналізувати фінансовий стан компанії та домогосподарств. Він розуміє причини, наслідки та взаємозв'язки економічних та фінансових процесів у ринковій економіці. Він / вона має передові знання процесів на світових фінансових ринках. Він / вона може визначати, вимірювати та керувати ризиками у фінансовій установі, компанії, державній установі та домогосподарствах. Він / вона здатний аналізувати дані за допомогою інструментів штучного інтелекту та кількісних методів.

Він володіє знаннями англійської мови на просунутому рівні та вміє спілкуватися на професійному спеціалізованому рівні з фінансів. Після завершення програми він / вона може скласти іспит CFA, іспити CIMA та ACCA. Він / вона готова працювати на керівних посадах у фінансових установах, фінансових відділах компаній, а також у транснаціональних компаніях, включаючи роботу за кордоном. Він / вона може вести консультаційну діяльність. Він розуміє необхідність продовження навчання. Він / вона готується вчитися на ступінь доктора та в аспірантурі.

Кар'єрні перспективи

 • Фінансовий радник.
 • Фінансовий менеджер.
 • Головний фінансовий директор.
 • Головний спеціаліст з ризиків.
 • Банківський спеціаліст.
 • Оцінювач нерухомості.
 • Фінансовий аналітик.

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Розклад

Зарахування проводиться з 1 червня 2020 року по 16 серпня 2020 року.

У ці дати кандидати зобов'язані:

 1. Зареєструйтесь у системі зарахування.
 2. Сплатити плату за зарахування 85 злотих на індивідуальний банківський рахунок, зазначений у системі зарахування (IRK).
 3. Заповніть форму даними, завантажте фотографії, виберіть програму навчання, додайте необхідні документи.
 4. Після отримання інформації про позитивний результат перевірки документа - сплачуйте плату за навчання за перший семестр навчання на спеціальний рахунок, вказаний Рекрутинговою комісією.
 5. Доставте всі документи з ксерокопіями та присяжними переклади польською мовою до рекрутингової комісії. Кінцевий термін - 28 вересня 2020 року, о 15:00. Важливою є дата доставки документів, а не дата відвантаження.

Зверніть увагу: документи повинні бути доставлені поштою або кур'єрською службою.

Не надсилайте документи до прийняття рекрутинговою комісією рішення про ваш прийом на навчання.

Лідер курсу

Професор Катажина Кузяк

електронна пошта: katarzyna.kuziak@ue.wroc.pl

Останнє оновлення Лип 2020

Про навчальний заклад

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... Детальніше

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. Згорнути