Магістр фінансів

Загальні відомості

Доступних місць: 5

Опис програми

Програма №1 в Мексиці

Магістри QS у рейтингу фінансів 2020 року

Основна мета магістра фінансів - надати лідерам бізнесу надійні знання про фінансові ринки та авангардний підхід до глобального бізнесу. Ця програма була розроблена з урахуванням двох основних профілів:

  1. Професіонали зі сферою фінансів та економіки, які хочуть здобути набагато більш спеціалізовані знання щодо фінансової галузі.
  2. Професіонали на посаді відповідного керівництва, яким потрібно додати фінансової спритності до своїх управлінських навичок, щоб сприяти прибутковому бізнесу.

Досвідчене навчання із сучасними інструментами

Магістр фінансів був розроблений, щоб допомогти вам розширити свої знання в галузі банківської справи, корпоративних фінансів та фондового ринку в глобальному фінансовому контексті за допомогою використання новітніх технологічних інструментів для фінансового аналізу; а також розвиток широкого почуття відповідального та етичного лідерства під керівництвом найвищих фахівців у цій галузі. Ми хочемо, щоб наші випускники мали довіру під час роботи з фінансовими установами та для них, зберігаючи глобальну та стійку перспективу своїх організацій.

Формат Неповний робочий день та фіксований крок
Тривалість 2 роки
Місцезнаходження Мехіко та Монтеррей
Програма споживання Квітень і вересень
Мова Англійською та іспанською мовами

Отримайте світовий досвід, спеціалізуючись на фінансах

Будучи студентом магістра фінансів, ви отримаєте ексклюзивний доступ до глобальної мережі бізнес-лідерів з різних галузей та секторів, що допоможе вам побудувати взаємовигідні відносини, які піднімуть вашу кар’єру на новий рівень.

Поряд із керівництвом кваліфікованих експертів у вас буде багато можливостей поставити новий тест, встановлений на тест, наприклад, програма Burkenroad . З іншого боку, прийняття МАФ забезпечить вам основні можливості для акредитації на основі його навчальної програми. Наприклад, ви можете заробити визнання як аналітик чартерних фінансів від імені Інституту CFA , а також придбати звання Американської академії фінансового менеджменту звання магістра фінансового професіонала.

EGADE Business School славиться більш ніж 50 академічними партнерськими програмами для подвійних і спільних програм з провідними університетами та бізнес-школами по всьому світу, а також можливостями придбання міжнародних сертифікатів та академічних резиденцій на різних континентах.

Виконавчий формат, який адаптується до вашого ритму

Магістр фінансів - це дворічна програма у форматі неповного робочого дня з двома періодами прийому студентів на рік: квітень та вересень.

Магістр фінансів пропонує унікальний фінансовий досвід разом із комплексною освітньою моделлю, що поєднує в собі досконалість та практичні навички для отримання значного рівня знань у фінансових сферах, а також навички управління та лідерства, необхідні для досягнення успіху в глобальному контексті прозорливий погляд на галузь. Ось чому ця програма заслужила визнання найкращим майстром фінансів Латинської Америки з 2011 року (Eduniversal Best Masters Ranking Corporate Finance 2011-2019).

Дізнайтеся більше про процес прийому

Вступ до цієї програми є дуже конкурентоспроможним. Приймальна комісія ретельно переглядає кожну заявку, розглядаючи кожен кількісний та якісний аспект професійного та академічного походження заявника та оцінює потенціал академічного успіху та професійного зростання.

Ми шукаємо успішних кандидатів, які мають потенціал для розвитку навичок та розуму для ведення бізнесу, включаючи інновації у свою фінансову стратегію.

Прийом вимоги

Мінімальний / середній професійний досвід Не потрібно (в середньому 6 років)
Віковий діапазон 24 - 53
Освіта Випускники коледжу
Мінімальний / середній GMAT 550/600 PAEP (або еквівалент GMAT / GRE / Executive Assessment)
Мова Іспит з володіння англійською мовою (TOEFL, IBT або ін.)
Додаткові вимоги
  • Заява
  • Вступний тестовий бал (PAEP або еквівалент)
  • Два професійних рекомендаційних листа
  • Оновлена офіційна документація CV
  • Сертифікат володіння англійською мовою (TOEFL або еквівалент)
  • Заява про мету
  • Інтерв'ю з директором програми або членом викладача
Останнє оновлення Жовтень 2019

Про навчальний заклад

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Детальніше

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Згорнути
Мехіко , Монтеррей , Гвадалахара , Сантьяго де Керетаро , Ліма + 4 Більше Менше