Магістр фінансів

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Освіта виконавчої влади для фінансистів

Програма №1 в Мексиці та Латинській Америці з питань працевлаштування
№15 у світовому масштабі

Класифікація QS Business Masters: Фінанси Латинської Америки 2018-2020

Основна мета нашого магістра в галузі фінансів - надати лідерам бізнесу надійні знання про фінансові ринки та авангардний підхід до глобального бізнесу. Ця програма була розроблена з урахуванням двох основних профілів:

 1. Професіонали, які мають досвід фінансів та економіки, які хочуть удосконалити свої знання та спеціалізувати свої вміння та знання фінансової галузі
 2. Професіонали на посаді відповідного керівництва, яким потрібно додати фінансової спритності до своїх управлінських навичок, щоб сприяти прибутковому бізнесу.
  Формат Неповний робочий день та фіксований крок
  Тривалість 2 роки
  Місцезнаходження Мехіко та Монтеррей
  Програма споживання Квітень і вересень
  Мову Англійською та іспанською мовами

Програма для всебічних експертів

Магістр фінансів був розроблений, щоб допомогти вам удосконалити свої знання в галузі банківської справи, корпоративних фінансів та фондових ринків за допомогою використання новітніх технологічних інструментів для фінансового аналізу. Поряд із керівництвом найкращих експертів, у вас буде багато можливостей випробувати свій новий набір навичок, таких як програми Burkenroad та BBVA, де ви зіткнетеся з фінансовими викликами в реальних сценаріях.

Ми хочемо, щоб наші випускники мали довіру під час роботи з фінансовими установами та для них, зберігаючи глобальний, стійкий та етичний фундамент.

Ваш шанс отримати сертифікацію

Прийняття МЗС надасть вам великі можливості для акредитації завдяки навчальній програмі. Працюйте над тим, щоб отримати сертифікат дипломованого фінансового аналітика від імені Інституту CFA або здобути звання Американської академії фінансового менеджменту.

Отримайте світовий досвід, спеціалізуючись на фінансах

EGADE Business School славиться більш ніж 50 академічними партнерськими програмами для подвійних та спільних програм з провідними університетами та бізнес-школами по всьому світу, а також можливостями придбання міжнародних сертифікатів та академічних резиденцій на різних континентах.

Будучи студентом магістра фінансів, ви отримаєте ексклюзивний доступ до глобальної мережі бізнес-лідерів з різних галузей та секторів, що допоможе вам побудувати взаємовигідні відносини, які піднять вашу кар’єру на новий рівень.

Прискорити свої цілі

Магістр фінансів - це дворічна програма за сумісництвом з двома періодами прийому студентів на рік: квітень та вересень. Ця програма пропонує комплексну освітню модель, яка поєднує в собі досконалість та практичні навички для здобуття значного рівня знань у фінансових сферах, а також навички управління та лідерства, необхідні для досягнення успіху в глобальному контексті з візіонерною перспективою галузі.

Дізнайтеся більше про вимоги до вступу

Вступ до цієї програми є дуже конкурентоспроможним. Приймальна комісія ретельно переглядає кожну заявку, розглядаючи кожен кількісний та якісний аспект професійного та академічного походження заявника та оцінює потенціал академічного успіху та професійного зростання. Ми шукаємо успішних кандидатів, які мають потенціал для розвитку навичок та розуму для ведення бізнесу, включаючи інновації у свою фінансову стратегію.

Вимоги до прийому

Професійний досвід Не потрібно (в середньому 6 років)
Віковий діапазон 24 - 53
Освіта Випускники коледжу
Мінімальні / середні бали тесту 550/600 PAEP (або еквівалент GMAT / GRE / Executive Assessment)
Мову Іспит з володіння англійською мовою (TOEFL, IBT або ін.)
Додаткові вимоги
 • Заява
 • Вступний тестовий бал (PAEP або еквівалент)
 • Два професійних рекомендаційних листа
 • Оновлений CV
 • Офіційна документація
 • Сертифікат володіння англійською мовою (TOEFL або еквівалент)
 • Заява про мету
 • Інтерв'ю з директором програми або членом викладача
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Детальніше

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Згорнути
Мехіко , Монтеррей , Гвадалахара , Сантьяго де Керетаро , Ліма + 4 Більше Менше