Магістр фінансів вуглецю

Загальні відомості

Опис програми

Наша магістра в галузі фінансів вуглецю - це перша в світі програма, присвячена професіоналам у сфері фінансування та інвестицій з низьким рівнем вуглецю. Розроблений для того, щоб зрозуміти, як проблеми, пов'язані зі зміною клімату, залучають трильйони фунтів нових інвестицій у величезний спектр секторів, включаючи виробництво енергії, житло та інфраструктуру, програма також підготує вас до досягнення цієї інвестиції з використанням передових знань та навичок .

Огляд програми

Наша програма забезпечить вам розуміння науки та політики щодо зміни клімату, їх співвідношення з фінансуванням та інвестиціями, а також процедур та питань в енергетичному секторі та вуглецевих ринках. Він присвячений професіоналам у сфері фінансування та інвестицій з низьким рівнем вуглецю, зосереджуючи увагу на ділових можливостях та фінансових потоках, керованих реакцією суспільства на зміну клімату. Магістр має принципово міждисциплінарний характер, тому вітає заявників із широкого кола фахівців, включаючи бізнес, економіку та науку.

Структура програми

Ви будете брати чотири основні курси в перший термін (вересень-грудень) і три на другий термін (січень-травень), у тому числі група Carbon Consulting Project, яка сприятиме професійній та колективній роботі. На другому терміні ви також матимете можливість взяти курс на один варіант, щоб ви могли спеціалізуватися в галузі, що стосується вашої майбутньої кар'єри. Остання дисертація написана на літній термін (червень-серпень), під керівництвом академічного керівника.

Обмін знаннями

У школі діє Центр бізнесу та кліматичних змін, провідний міжнародний центр з освіти та досліджень в галузі бізнесу та освіти з питань зміни клімату, який славиться високим рівнем корпоративного залучення та передачі знань. Центр привертає увагу ряду високопрофесійних виїзних спікерів, чиї знання та досвід ви отримаєте, включаючи керівників сонячної вікової та композиційної енергії.

Карєрні можливості

Вибух фінансування вуглецю та інвестицій створив низку нових видів бізнесу та кар'єри. Випускники цієї програми, як правило, продовжують свою кар'єру в торгівлі вуглецевими газу, консолідації вуглецю, інвестицій в НДІ або управління активами, корпоративне підприємництво, політику щодо зміни клімату або облік вуглецю. Програма також є відмінною підготовкою, якщо ви хочете провести подальші дослідження на рівні доктора філософії.

Результати навчання

Виклик реагування та адаптації до змін клімату призведе до залучення трильйонів доларів нових інвестицій протягом найближчих десятиліть, з основними змінами, необхідними для економіки, виробництва та споживання енергії, промисловості, будівель, транспорту, інфраструктури, лісів та сільського господарства. Доставка цих інвестицій потребує значно більшої потужності у всіх аспектах фінансування вуглецю. Програма спрямована на надання випускникам розуміння:

  • Сучасний стан наукових досліджень зі зміни клімату, Pathways стабілізації парникових газів та основні варіанти пом'якшення та адаптації.
  • Відповіді політики зміни клімату на міжнародному, регіональному, національному та місцевому рівнях та різні типи регуляторних відповідей, доступних урядам.
  • Відносини між наукою про кліматичні зміни, політикою, вуглецевими ринками та іншими видами фінансування та інвестиціями в клімат.
  • Що таке вуглецеве фінансування та взаємозв'язок між фінансуванням вуглецю та звичайним фінансуванням.
  • Основи традиційних питань фінансування та фінансування в енергетичному секторі зокрема.
  • Структура та динаміка основних глобальних, регіональних та національних вуглецевих ринків, включаючи добровільні вуглецеві ринки та гнучкі механізми Кіотського протоколу та його наступні угоди.
  • Облік вуглецю на рівні фірми, проекту та продукту / ланцюга поставок, аудит вуглецю, фінансова звітність та нефінансові розкриття, порівняльний аналіз, наслідки оподаткування та етика обліку вуглецю.
  • Використання статистики для фінансових досліджень.
  • Оцінка ролі, яку відіграє вуглецевий фінансування, в стратегії, фінансові та бухгалтерські рішення організації.

Вимоги до вступу

Вхід до наших програм магістра є надзвичайно конкурентоспроможним. Ви можете збільшити свої шанси на успішне застосування, перевищивши мінімальні вимоги до програми. Академічні вимоги Вам знадобиться перший клас Великобританії або 2: 1 диплом з відзнакою по одному з предметів нижче, або еквівалентну за кордоном кваліфікацію. Академічна освіта Зазвичай потрібно ступінь бакалавра в галузі бізнесу, економіки, інженерії або соціальної або фізичної науки. Підтримка вашої програми Відповідний досвід роботи не є обов'язковим, але може збільшити ваші шанси на прийняття. Перевага буде віддаватися особам з оцінками вище мінімальних вимог через сильну конкуренцію за місця в цій програмі. Заявки від нинішніх студентів Закінчуючи студентів, які навчаються за останній рік, запрошуємо подати заявку, доки ваші навчання будуть завершені до дати початку програми MSc.119394_Capture.JPG

Останнє оновлення Сер 2019

Про навчальний заклад

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... Детальніше

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. Згорнути