Магістр французьких студій

Загальні відомості

Опис програми

Магістр французьких студій (MAFS) в The American College of the Mediterranean - однорічна програма, яка пропонує студентам унікальну можливість заробити американську ступінь магістра у Франції. Розташована в Екс-ан-Провансі поблизу середземноморського узбережжя, програма ACM об'єднує французьку континентальну землю з франкомовними країнами Північної Африки, гарантуючи, що студенти піддаються багатому різноманіттю французької мови та культури. Магістр французької мови готує студентів до різноманітних публічних і приватних кар'єрів у міжнародному секторі та надає їм фундамент для продовження навчання на докторському рівні. Після завершення програми випускники програми матимуть можливість і інструменти для викладання французької мови в коледжах і університетах, або вони можуть проводити кар'єру в бізнесі або державних установах.

Кандидати на магістратуру з французьких студій можуть спеціалізуватися на одному з наступних треків:

 • Французькі та міжнародні дослідження (FIS): французька мова для використання в міжнародному контексті як у державному, так і в приватному секторах
 • Франкомовний світ (FW): дослідження зосереджено на французькій мові, оскільки воно використовується в інших франкомовних країнах (Північна Африка, Центральна Африка, Карибський басейн)
 • Сучасна французька література (CFL): традиційна програма з акцентом на більш авангардній літературі
 • Викладання французької мови як іноземної (TFFL): практикум та аналіз

Кожен з цих треків надасть студентам можливість виконувати курсові роботи у відповідних дисциплінах, таких як мистецтво, міжнародні відносини, політологія, історія або соціологія.

Курси

Протягом цілогорічної програми (літній термін, два семестри плюс січневий термін), кандидати візьмуть сім курсів з трьома кредитами разом з магістерським семінаром та інтенсивним туристичним семінаром, який об'єднує мовні та культурні компоненти програми, надаючи студентам можливість досвіду франкомовних і середземноморських досліджень на багатонаціональному рівні. Всі студенти, незалежно від їхньої доріжки, зобов'язані проходити семінар магістратури, семінар J-Term Travelling і курс методології дослідження.

Семестр 1 (13 кредитів)

Всі кандидати будуть зараховані до чотирьох курсів 500-го рівня: семінар магістра (4 кредити), стажування (3 кредити), пов'язані з обраним треком, і два курси (6 кредитів) з наступних областей, відповідно до обраного треку:

 • Мовознавство
 • Французьке товариство та політичні структури
 • Придбання та використання другої мови
 • Міжнародні зв'язки
 • Північна Африка та колоніальна історія
 • Франкомовна література

Січень (3 кредити)

Кандидати вибирають з наступних варіантів:

 • Французькі та міжнародні відносини (FIR): американська дипломатія
 • Світ франкомовного світу (FW): Європа та ісламський світ
 • Сучасна французька література (CFL): Великі міста
 • Викладання французької мови як іноземної (TFFL): великі міста, Європа та ісламський світ, або американська дипломатія

Семестр 2 (13 кредитів)

Всі кандидати будуть зараховані до чотирьох 500-рівневих курсів: Методологія дослідження для підготовки дисертацій (4 кредити) плюс стажування (3 кредити) і два курси (6 кредитів) з полів нижче або без стажування і трьох курсів (9 кредитів) з наступних полів відповідно до вибраного треку:

 • Мовознавство
 • Дискурсивна та творча література французькою мовою
 • Придбання та використання другої мови
 • Європейська історія
 • Література і популярна культура

Літо (3 кредити)

Кандидати вступають до одного курсу з французької мови та культури.

Підсумкова наукова робота (4 кредити)

Студенти у своєму останньому семестрі виберуть предмет і радника для Проекту дипломної роботи. Кандидатську дисертацію контролюватиме консультант факультету з додатковим наглядом французького департаменту. Усна захист дисертації буде проведена перед МА у комітеті французьких студій наприкінці терміну.

Усього = 36 кредитів

Дисертація

Протягом перших двох тижнів другого семестру кандидати визначать тему дисертації, яку вони подадуть наприкінці терміну / рік. Тема буде визначена у співпраці з радником французького департаменту. Студенти повинні успішно захистити свою дисертацію до магістратури в комітеті французьких студій у усній доповіді, щоб отримати ступінь.

Факультет

Факультет ACM складається з фахівців у галузі французьких студій, лінгвістики, перекладу, літератури, вивчення мови, політології, історії мистецтв тощо. І академіки, і професіонали у своїй галузі, ACM факультет надають MAFS академічну глибину і реальний досвід, необхідний для добре округленого французького навчання.

Навчання111685_ScreenShot2019-03-08at10.57.19AM.png

* Плата за J-термін включає навчання за три семестрові кредити, житло, континентальний сніданок щодня та деякі вечірні страви, плату за діяльність, орієнтацію, охорону здоров'я, страхування відповідальності та репатріації, внутрішньоєвропейський транспорт і заплановані культурні заходи. Додаткові витрати на студентів включають квитки в обидва кінці, обіди, підручники та особисті витрати.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The American College of the Mediterranean (ACM) strives to provide excellence in international education, inspire intercultural awareness, and prepare students for success in a global community throug ... Детальніше

The American College of the Mediterranean (ACM) strives to provide excellence in international education, inspire intercultural awareness, and prepare students for success in a global community through the study of European and Mediterranean history, languages, cultures, and contemporary issues. Згорнути