Магістр управління

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Зробіть наступний крок

Майстер менеджменту - це професійна кваліфікація, розроблена для того, щоб підвищити бізнес-знання, які допоможуть вам підвищити ієрархію вашої кар'єри або змінити кар'єру.

Деякі спеціалізації зараз можуть бути завершені за один рік на кампусі Манавату.

Управління включає як можливість самостійної роботи, так і прийняття управлінських рішень, а також можливість працювати з та керувати командами людей. Ці люди можуть бути у вашій організації, або зовнішні клієнти та зацікавлені сторони. Майстер програми управління навчання працює з вами, щоб допомогти розвивати ці навички, а також спеціалізовані бізнес-можливості в ваш схвалення вибору.

Це актуальна, сучасна кваліфікація, з унікальною базою курсів, що зосереджують увагу на ключових бізнес-навичках спілкування, розумінні поточних проблем у бізнесі та на фундаментальних принципах вибору, яку ви обрали. Це дає вам міцну платформу знань, щоб побудувати на ваших конкретних областях інтересів.

Міжнародно визнаний

Massey Business School є однією з провідних і найбільших бізнес-шкіл країни - вона входить до числа 300 найбільших бізнес-шкіл в усьому світі і акредитована AACSB.

Дослідження бізнесу та менеджменту Університету Мессі займають перше місце (за рейтингами QS (Quacquarelli Symonds)). Ми також увійшли в перші 150 світових університетів для програм бізнес-адміністрування за допомогою глобального рейтингу академічних предметів ShanghaiRanking.

Дізнайтеся у провідних бізнес-експертів

Ви дізнаєтеся від наших бізнес-експертів - Massey University має найбільшу і одну з найбільш шанованих шкіл менеджменту в Новій Зеландії.

Спеціалізація для вас

У Massey ви можете вибрати з широкого спектру спеціалізацій, які відповідають вашим інтересам, включаючи сталий розвиток, комунікацію, міжнародний бізнес, розвиток організаційних технологій та багато іншого.

Суворе вивчення

Майстер управління є суворою програмою, де студенти повинні досягти на високому рівні. Це відбивається на якості наших випускників і сприяє репутації кваліфікації. Це професійна кваліфікація.

Зверніть увагу, якщо ви хочете прогресувати до PhD по завершенні, майстер Масси бізнесу є дослідження на основі ступеня , що це краще Pathway до докторантури.

Чому аспірантура?

Післядипломна освіта - це важка робота, але надзвичайно корисна і повноваження. Робоча група магістра управління відтворює атмосферу високого тиску на старших робочих місцях. Наші фахівці є там для керівництва, але якщо ви прийшли з бакалавратом, ви побачите, що післядипломна освіта вимагає більш глибокого та незалежного вивчення.

Майори або індосаменти

Дейл Нірвані Пфайфер
Магістр менеджменту (управління комунікаціями)Закінчив у 2006 році
Засновник / генеральний директор GoodWorld

"Навчання в Університеті Массі зіграло величезну роль, допомагаючи мені дістатися до того місця, де я перебуваю сьогодні ..."

Це допомогло мені дізнатися більше про те, як керувати, перевести моє дослідження на практиці у своєму житті, і навчила мене багато про різні типи лідерства та лідерів.

Університет Массі був єдиним університетом, який запропонував курс навчання, який інтегрував дві теми, які мене цікавили (бізнес і психологія), тому я знав, що це буде ідеальний варіант!

Я вивчала бізнес-психологію як студент - я завжди цікавилася психологією, і батько хотів переконатися, що я вивчаю щось з практичним застосуванням, так що це було краще з обох світів!

До того часу, коли я почав магістерський ступінь управління комунікаціями, я був одержимий вивченням лідерства та його застосуванням для різних секторів і культур. Я відчував, що це відділення було місцем, де я міг би зробити значне вивчення лідерства та вивчити його численні аспекти та застосування.

Дослідження лідерства в культурі маорі допомогло мені зрозуміти потужну модель лідерства. Слово маорі для лідерства - це Рангатіра, що означає «зв'язати людей разом». Вона також навчила мене бути чутливим до різноманітних практик.

Основні моменти моєї кар'єри запрошуються виступити і поділитися своїми дослідженнями на конференції в Гарвардському університеті і отримати дозвіл виступити в Академії менеджменту - у них десь близько 93% відхилень, тому я мав честь бути прийнятим!

Звичайно, запуск GoodWorld також був кар'єрою. GoodWorld є компанією з соціальних платежів, яка підживлює соціальну допомогу, наступну хвилю бездоганних, вірусних благодійних платежів, зроблених лише хештегом: #donate.

Компанія почала з себе і ноутбука, так що це неймовірно, щоб побачити, як ми виросли. Зараз у мене є команда з 14 чоловік і більше 1600 неприбуткових організацій, які підписалися на платформу.

У 2016 році ми отримали нагороду в найбільш інноваційних компаніях компанії Fast Company, поряд з такими, як Facebook і TOMS, отримали нагороду TIMMY за найкращий старт Вашингтона і були представлені в Wall Street Journal, The Washington Post і журналі Forbes.

Кар'єра

Якщо ви хочете перейти до керівної ролі або зацікавлені в просуванні на більш високий рівень менеджменту, магістр може полегшити цей прогрес.Шукали працедавці

Міжнародні тенденції є для роботодавців для винагороди післядипломної освіти добре, особливо на великих підприємствах. Навички, які ви навчаєтесь, все більше визнаються, що ви відокремлюєте від інших потенційних працівників.Заробіть більше

Звіт Міністерства освіти зазначив, що:

  • Прибуток та рівень зайнятості зростають з рівнем кваліфікації
  • Через п'ять років після закінчення навчання більшість молодих вітчизняних випускників зароблятимуть набагато більше, ніж середні середні доходи
  • Випускники молодих майстрів заробляють на 86 відсотків більше, ніж національний медіан
  • Гарна кар'єра пов'язана з поліпшенням здоров'я, кращого добробуту та більш задоволення життя

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary educatio ... Детальніше

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary education, that prepares students for the first job - and beyond. As a business you can access our relevant and topical research and services to help your organisation grow. Згорнути
Палмерстон Північ , Окленд , Веллінгтон + 2 Більше Менше