Магістр управління - Grande Ecole

Загальні відомості

Опис програми

Повний спектр основних та спеціалізованих курсів, що викладаються з міжнародного світогляду.

 • Для студентів, які мають ступінь бакалавра, який не є французьким
 • Диплом магістра
 • 2 або 3 роки
 • Викладав французькою мовою
 • Поставляється в Ліон-Екюллі

Правильна програма для адаптації ваших кар'єрних планів

 • Ранній виробник: У emlyon business school ми хочемо формувати навички та таланти. Наша робота - допомогти вам перетворити питання на виклики, виклики на можливості та можливості в рішення. Ми навчимо вас, як вчитися, навчатися і навчатись.
 • Створіть подорож свого героя: Ви створюєте свій власний шлях і будуєте свій особистий план і план кар'єри відповідно до Ваших побажань, інтересів і пріоритетів з істотним освітнім постулатом: вийти зі своєї зони комфорту, щоб розкрити себе.
 • Творче навчання: Творче навчання emlyon business school дає вам можливість аналізувати, перевіряти, винаходити і діяти через експерименти. Ви будете розвивати мислення і спосіб мислення, які повинні перевершити ваш успіх і розквіт: ранній спосіб створення.

Структура

Стати раннім виробником

Підприємці, бізнес-лідери та експерти повинні готуватися до серйозних перебоїв у нашому світі, пов'язаних з демографією та урбанізацією, науковими проблемами, пов'язаними з штучним інтелектом, біотехнологією або генетикою, з новими технологіями та знаннями.

Вища освіта та менеджмент є ключовими у вигадуванні та впровадженні нових ідей та рішень для вирішення цих проблем. Ви можете бути його частиною, а не лякатися цими великими змінами. Якщо ви прагнете зрозуміти і прийняти їхню важливість, ми можемо запропонувати вам майбутні перспективи і навчити вас бути готовими до їх розуміння.

У emlyon business school ми розробили давню репутацію однієї з провідних інституцій Європи, коли йдеться про дослідження, тісно співпрацюючи з діловим світом і розуміючи тонкощі підприємницького процесу.

Творче навчання emlyon business school дає вам можливість аналізувати, перевіряти, винаходити і діяти через експерименти. Інновація - це майбутнє, оскільки історичні рішення більше не збігаються з новими проблемами.

Оскільки ми є глобальною бізнес-школою, яка потенційно сприяє розвитку різноманітних робочих місць та секторів діяльності, таких як консалтинг, маркетинг, фінанси або розвиток бізнесу, наприклад, магістра в галузі менеджменту Grande Ecole виховуватиме та готує вас до готовності до операцій, досвід і ноу-хау для якісної працевлаштування, але також і, що найважливіше, мислення і спосіб мислення, які повинні перевершити ваш успіх і розквіт: ранній спосіб створення.

Від знань до умінь, талантів

Протягом двох-трьох років магістра в галузі менеджменту - Grande Ecole програма, ви зможете змінювати академічні семестри в emlyon business school , стажування в компанії або багаторазовий досвід і час, витрачений на діяльність студентських асоціацій у своєму власному темпі.

З такою гнучкістю вибирати і поєднувати курси і досвід, які вас найбільше цікавлять і планувати їх у часи, які мають найбільший сенс для вас, ви будете максимально використовувати свій досвід. Для тих, хто ще не вирішив, у якому напрямку їхня кар'єра буде їх прийняти, великий вибір курсів і гнучка структура програми допомагає їм визначити і перевірити кар'єрний шлях. Якщо на протилежному ви маєте чітку мету, ви можете зосередитися на досвіді та досвіді, які ви віддаєте перевагу.


ключові елементи

 • магістр, визнаний урядом Франції, більш високий рівень, доступний у Франції і відомий у всьому світі
 • персоналізована програма з великою кількістю можливих комбінацій і більше 100 виборних курсів
 • підхід на декілька майданчиків з мінімумом 6 місяців за межами Франції
 • масштабовану, індивідуальну підтримку кар'єри, включаючи індивідуальний тренінг з мінімальним 12-місячним професійним досвідом
 • середовище, придатне для цифрових і порушень знань (творчість
 • виробники проекту фабрику для навчання вам, роблячи і досвід
 • спільні підходи до саморозвитку (пройти лабораторію з міжкультурним досвідом
 • у Франції та за кордоном
 • 3 кампуса за межами Франції в Касабланці (Марокко), Бхубанешвар (Індія), Шанхай (Китай)
 • можливість вивчати мови (французька, англійська, німецька, іспанська, китайська, арабська, японська, італійська, російська, португальська) за умови, що ви вже маєте певний фон
 • потужні мережі з 30 000 випускниками , 25 бізнес-клубами, 45 студентськими асоціаціями та 100 кореспондентами по всьому світу
 • emlyon business school посіла №2 у Франції та № 34 у світі серед бізнес-шкіл

Спеціалізована спеціалізація

Ваша власна спеціалізація - Ваші власні цілі

Щоб переконатися, що ваші особливі потреби задоволені, ви можете запланувати чергування академічних та експериментальних вимог відповідно до ваших планів.

Магістра в галузі менеджменту - Grande Ecole - це все про належну підготовку до майбутньої кар'єри, і залежно від того, яку мету ви поставили перед собою, ваші вимоги до навчання можуть відрізнятися від вимог ваших однокласників. Ось чому створення магістра в галузі менеджменту - Grande Ecole дозволяє максимально гнучко будувати структуру вашого курсу.

Пристосуйте програму до свого розкладу

Протягом двох-трьох років магістра в галузі менеджменту - програми Grande Ecole, ви зможете змінювати академічні семестри в emlyon business school , стажування в компанії, програми обміну в міжнародних партнерських установах і час, витрачений на діяльність студентських асоціацій. темп.

З такою гнучкістю вибирати і комбінувати курси і досвід, які вас найбільше цікавлять і планувати їх час від часу, що є найбільш розумним у всьому досвіді навчання, ви уникаєте обмежень, які ви могли б зіткнутися, якби ви вибрали спеціальний трек.

Для тих, хто ще не вирішив, у якому напрямку їхня кар'єра буде їх прийняти, великий вибір курсів і гнучка структура програми допомагає їм визначити і перевірити кар'єрний шлях.

Кар'єра Компас, щоб допомогти Вам у виборі

На всій програмі вам доведеться робити вибір. Які терміни ви надасте своєму навчальному плану? Який з майже 200 факультативних ви повинні зареєструвати? Який аспект має бути провідним у виборі?

Однією з головних речей, які потрібно мати на увазі, коли стикаються з багатьма можливостями, які може запропонувати магістра в галузі менеджменту - Grande Ecole - ваша кар'єрна мета. Система кар'єрного компаса була розроблена спеціально для цього.

Оскільки кожна професія вимагає власної академічної та практичної підготовки, система кар'єрного компаса пропонує рекомендації щодо відповідності наявних класів студентам з бажаною професією. Більше сорока професій включені, і «Кар'єра Компас» радить студентам, які класи є важливими для майбутнього успіху, і які рекомендуються.

Прийом

Прийнятність

Процедура відбору до школи у Франції відкрита для кандидатів, які мають диплом університету за межами Франції (ступінь бакалавра, ліцензія, магістр ...), здобутий після успішного закінчення принаймні трьох років університетської освіти за межами Франції; ступінь, що нагороджується національним акредитованим вищим навчальним закладом.

Кандидати повинні бути молодшими ніж 30 років, коли приймають журнал "Приєднатися до школи" у Франції. Кандидати можуть застосовувати той же рік, в якому отриманий ступінь.

Терміни застосування / процедури

Міжнародні заявники можуть подати ТІЛЬКИ через веб-сайт Join a School in France: joinaschoolinfrance.com

Приєднатися до школи у Франції на торгово-промисловій палаті Париж-Іль-де-Франс (CCIP) організовує набір студентів, які мають не-французький ступінь для вступу до магістра з менеджменту - програм Grande Ecole, які пропонують 5 французьких шкіл менеджменту: Audencia Nantes, бізнес-школа SKEMA, бізнес-школа emlyon business school , ESCP Європа та HEC Paris.

Кандидати на конкурсний відбір на участь у школі у Франції можуть вибирати між 4 сесіями:

 • Сесія 1: Дата завершення - 7 жовтня 2019 року
 • Сесія 2: Дата завершення - 7 січня 2020 року
 • Сесія 3: Дата завершення - 3 березня 2020 року
 • Сесія 4: Дата завершення - 20 квітня 2020 року

Відбір

Приймальна служба функціонує як перша точка контакту для всіх заявників після того, як вони подали свою онлайн-заявку. Якщо ви хотіли б мати контактну інформацію про потрібну особу, щоб допомогти вам з будь-якими питаннями щодо програми або процедури відбору, ви можете створити свій особистий простір і отримати повну контактну інформацію на вашій інформаційній панелі emlyon business school .

Після зарахування іноземні студенти приєднуються до студентів, вибраних через французький диплом бакалавра та студентів бакалавра, вибраних через французьку систему "préparatoires" і які вже навчалися один рік у emlyon business school . Ці три процеси відбору дуже вибіркові, і лише 7 з 7 кандидатів матимуть можливість приєднатися до програми.

Кар'єра

Кар'єрні послуги трек

Будучи студентом магістра в галузі менеджменту - Grande Ecole, ви зможете скористатися спеціальною кар'єрою, яка включатиме семінари, панелі експертів, ярмарки, події, візити компаній тощо. визначення кар'єрних цілей та розробка планів дій. До послуг, пов'язаних з програмою для кар'єри, можна віднести:

 • Семінари: Семінари з кар'єри допоможуть вам підготуватися до пошуку стажування та майбутньої кар'єри. Інструменти самооцінки та індивідуальний тренінг надають вам можливість підготувати наступний крок.
 • Інструменти: Наш широкий спектр інструментів для кар'єри допомагає вам дізнатися більше інформації про компанії-партнери та ресурси для окремих секторів, включаючи бази даних зі стажуваннями та пропозиціями про роботу.
 • Події: Більше 200 компаній відвідують університетські містечка emlyon business school щорічно і надають студентам постійний доступ до бізнес-спільноти.

Фінансування

Вартість навчання

17 500 євро на рік

Вартість є для 2019 intake. Всі зазначені збори включають навчання, оплату за навчання та довічне членство в emlyon business school назавжди.

Продовження навчання за межами офіційної тривалості програми підлягає сплаті адміністративних зборів у розмірі 500 євро на рік.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Детальніше

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Згорнути
Ліон , Шанхай , Париж , Ланкашир , Мюнхен + 4 Більше Менше