Магістр управління та міжнародного бізнесу

Загальні відомості

Опис програми

men, employees, suit

Вступні іспити

  • Економічна теорія
  • Іноземна мова (англійська, китайська, німецька, французька, іспанська)

Прийом

Це перелік документів, які слід подати, щоб подати заявку:

  • Заповнений бланк заяви (в .pdf) з доданою кольоровою фотографією (розмір: 3 х 4 см).
  • Копії свідоцтв про освіту, що додаються до академічної стенограми із переліком пройдених курсів та оцінок (балів). Якщо іноземний громадянин, який подає заявку на зарахування на програми, пропоновані вищими навчальними закладами, не має посвідчення про освіту, що підтверджує факт навчання та / або навчання через особливості проекту навчального процесу, іноземний громадянин повинен подати документ, що містить інформацію про результати останніх пройдених тестів, виданих навчальним закладом, де особа проходила навчання на території країни походження.
  • Копія медичного посвідчення (форма 086у), виданого органом, який працює в країні походження, що підтверджує відсутність протипоказань до навчання на території Російської Федерації.
  • Копія свідоцтва про ВІЛ / СНІД, виданого органом, який працює в країні походження.
  • Копії сторінок паспортів, які будуть показані прикордонним службовцям при в'їзді на територію Російської Федерації. Термін дії паспорта не повинен бути пізніше 18 місяців з дати видачі студентської візи. Інформація, необхідна для оформлення запрошення, повинна бути легко розбірливою.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions wh ... Детальніше

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions where financial experts, financial law experts, economists, IT experts, mathematicians, sociologists, and political scientists are trained. Згорнути