Магістр управління організацією

Загальні відомості

Опис програми

З часу свого створення Університетський фонд Сан-Гіль –UNISANGIL– місію сприяти розвитку суспільства на місцевому та регіональному рівні з глобальним баченням, шляхом участі в інтегральному формуванні людей, виробництві та застосуванні знань та соціальна взаємодія Відповідно до цього принципу, заклад розробляє академічні навчальні процеси на рівні бакалаврату та аспірантури, що відповідають потребам та вимогам громад та регіонів, де він присутній.

Ось так UNISANGIL представляє магістр управління організацією, академічну програму, приєднану до факультету економічних та адміністративних наук, походження якої пов’язане з високоякісною акредитацією бакалаврських програм ділового адміністрування (Постанова 021081 від грудня 2015 року ) та державний облік (Постанова 05421 від квітня 2015 року).

Ця академічна програма є доповненням до навчальних процесів, що пропонуються з моменту спеціалізації у галузі фінансів (San Gil - Chiquinquirá); Спеціалізація зі стратегічного фінансового управління (Yopal); Спеціалізація зі стратегічного маркетингу (San Gil - Chiquinquirá) та спеціалізація з конкурентоспроможності туризму (San Gil). Це являє собою стратегію інтеграції та актуальності академічної пропозиції з економічними, політичними та соціальними потребами не лише Сан-Гіля, Йопала та Кікінкіри, як провінційних центрів розвитку, але й усіх навколишніх муніципалітетів.

Як ступінь магістра поглиблена, програма має за мету поглибити конкретні галузі знань, пов'язані зі старшим управлінням, організацією, керівництвом та управлінням. Це спрямовано на розвиток навичок, що дозволяють вирішувати проблеми в організаціях, а також аналізу конкретних дисциплінарних, міждисциплінарних та професійних ситуацій, що трапляються в регіональному та національному середовищі.

мета

Метою магістерської програми з управління організаціями UNISANGIL є: "Комплексна підготовка магістра з вищого керівництва, організації, керівництва та управління для вирішення проблем організацій".

місія

Інструменталізувати та застосовувати знання, отримані в організаціях, розвиваючи через свою навчальну структуру здатність до критики, аналізу, синтезу та обговорення, через поглиблення знань у вищому управлінні, організації, менеджменті та менеджменті, зміцнення розвиток та інтегральне зростання в регіональному та національному контексті.

вид

У 2022 році ми є магістерською програмою, визнаною на регіональному та національному рівні, з розробки та вдосконалення стратегій управління, прийняття рішень та вирішення конфліктів; формування вчителів з критичним мисленням, вміннями та установками прикладних досліджень, що дозволяють діагностувати та вирішувати організаційні проблеми.126794_pexels-photo-3184291.jpeg штучні / пікселі

навчальний план

Семестр I
Тема Кредити
Управління та організаційний менеджмент 3
Стратегічне управління 2
Макроекономічний та економічний контекст організацій 2
Управління фінансами та бухгалтерським обліком організації 3
Семінар І класу 2
Загальна кількість кредитів 12
Семестр II
Тема Кредити
Стратегічне управління людськими ресурсами 3
Оцінка організації 3
Дизайн, організаційна творчість та інновації 2
Прийняття рішень 2
Семінар ІІ класу 2
Загальна кількість кредитів 12
Семестр III
Тема Кредити
Міжнародний менеджмент 3
Управління маркетингом 3
Правовий контекст Організації 2
Виборчий семінар 2
Семінар ІІІ ступеня 2
Загальна кількість кредитів 12
Семестр IV
Тема Кредити
Майстерня навичок управління 3
Виборчий семінар 3
Виборчий семінар 3
Семінар IV класу 3
Загальна кількість кредитів 12

Вхід Профіль

Програма UNISANGIL Master в організації управління спрямована на чотири конкретні типи населення:

  1. Професіонали закінчили UNISANGIL.
  2. Випускники інших вищих навчальних закладів регіону чи країни.
  3. Фахівці різних галузей знань, чи то від UNISANGIL, чи з інших вищих навчальних закладів регіону чи країни.
  4. Професіонали, які займають посади середнього та високого рівня в організаціях регіону та країни, усвідомлюють необхідність цілісного та системного організаційного зростання.

Усі претенденти на здобуття магістра повинні пройти академічне та професійне співбесіду до вступу.

профіль Graduate

Майстер з управління організацією спрямований на підготовку лідерів стратегічного мислення, професіоналів із баченням майбутнього, творців та інноваторів, які мають критичні позиції та здатні відповідати на виклики та організаційні виклики майбутнього.

Наші випускники матимуть знання про національне та міжнародне середовище, геополітику та управління перспективними інструментами, які дозволять їм підвищити рівень компетентності в організаціях.

вимоги до вступників

  • Свідоцтво про ксерокопію або диплом бакалавра
  • Ксерокопія документа, що посвідчує особу, розширена до 150%
  • Дві (2) кольорові фотографії 3х4
  • Членство або карта EPS або Sisben
  • Надішліть співбесіду з випускним координатором факультету

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

UNISANGIL es una entidad de educación superior centrada en la investigación, extensión y formación de su comunidad. Somos una institución de educación superior de origen y acción solidarios que contri ... Детальніше

UNISANGIL es una entidad de educación superior centrada en la investigación, extensión y formación de su comunidad. Somos una institución de educación superior de origen y acción solidarios que contribuye al desarrollo de la sociedad en los ámbitos local y regional con visión global, mediante la participación en la formación integral de personas, la investigación y la interacción social. Згорнути