Майстер в "Моніторинг, моделювання"

Це дозволяє розвивати основні навички у системах управління процесами та екологічними системами та надавати студентам управлінські, математичні та емпіричні інструменти, необхідні для вирішення складних питань, відмічених взаємопов'язаними політичними, екологічними та соціальними аспектами.

Кінцевою метою цієї програми є вирішення питань "зеленої економіки" та систем екологічних і територіальних знань за допомогою застосування теоретичного та практичного підходу до їх вивчення. Поглиблений аналіз та вивчення тих питань, які будуть вивчатися за інтегрованим підходом, відповідально дозволить державним менеджерам та місцевим адміністраторам реагувати на потреби та вимоги своїх місцевих громад.

Хоча вона покликана забезпечити поглиблене розуміння вищезгаданої особливої ​​сфери уваги, вона також має на меті розвинути у студентів розуміння міждисциплінарного характеру будь-яких екологічних систем. Зі зростанням обізнаності про вплив навколишнього середовища на життя людей на всіх рівнях курс дасть студентам необхідні комбіновані навички для вирішення змінних екологічних потреб, а також постійних викликів, що постають перед навколишнім середовищем.

Магістерська програма присвячена підготовці професійних профілів, здатних точно керувати застосуванням управлінських та технологічних процесів для підтримки державної та приватної організації у досягненні стійкості (екологічних, соціальних та економічних), з тим щоб забезпечити більшу ефективність у підтримці конкурентоспроможності.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 3 інших курсів в Università LUM Jean Monnet School of Management »

Цей курс Кампус засновані
Duration
інформація
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date