Магістр туризму, гостинності та управління подіями

Загальні відомості

Опис програми

Магістр туризму, гостинності та управління подіями

Початковий підприємець, що подорожує? Вивчіть ступінь магістра в галузі туризму та управління подіями в BSBI, проведений у партнерстві з Університетом творчих мистецтв, закладом TEF Gold Standard. Університет також посів 13 місце серед усіх університетів Великобританії в таблиці Ліги Гардіан 2020.

Протягом усього орієнтованого на галузь магістратури ви будете розвивати свої знання про індустрію туризму та організації подій та набувати практичних навичок, необхідних для адаптації до сучасного клімату. Ви вивчатимете такі модулі, як: Міжкультурний менеджмент, Підприємництво в туризмі та заходах, а також Стратегічний підхід у маркетинговому плануванні для гостинності.

Заняття проводять викладачі-експерти, котрі мають великий досвід у своїх академічних галузях, тобто ви отримаєте знання, необхідні для процвітання в галузі туризму та управління подіями. До моменту закінчення ви будете готові взяти на себе деякі найбільш конкурентні ролі в галузі.

Поряд із вашою програмою ви матимете можливість дослідити Берлін, дім стартапів, великого бізнесу та культурних точок. Німеччина також пропонує робочу візу після навчання, яка дозволяє студентам залишатися в країні до 18 місяців після закінчення навчання, щоб здобути цінний досвід роботи.

Вимоги щодо вступу

 • Мінімальний вік: 21 рік
 • Академічна кваліфікація: сильний ступінь бакалавра визнаного університету. Якщо ви не відповідаєте академічним вимогам, вас можуть оцінити за відповідним досвідом роботи. Ви повинні мати принаймні 3 роки досвіду управління.
 • Вимоги англійської мови:
  • IELTS - мінімум ОС 6.0 (з мін. 5.5 у кожному компоненті) або еквівалентний тест (тобто тест пароля, PTE, TOEFL IBT).
  • Кандидати, які здобули ступінь бакалавра або вище * у визнаному університеті (згідно з NARIC), де Методика викладання була повністю англійською мовою (викладання та оцінка), повинні подати лист із інструкцією.
  • Громадяни Канади, які закінчили ступінь бакалавра в англомовному університеті, повинні подати лист із інструкцією.
  • Західноафриканські сертифікати (лише WAEC та NECO) з мінімум C6 англійською мовою та видані протягом останніх 5 років. Кенійський сертифікат середньої освіти (KCSE) також приймається із загальним рівнем С або вище. Для Танзанії та Камеруну ми просимо IELTS (або еквівалентний сертифікат).
  • Кембриджські IGCSE, Кембриджські сертифікати AICE.
  • Міжнародний диплом бакалаврату можна прийняти, якщо: навчальна програма англійської мови A: стандартна або вища оцінка 4, або вище, та навчальна програма англійської мови B: стандартна 5 клас або вища 4 ступінь, або вище.
  • Громадянам більшості англомовних країн, які пройшли академічну кваліфікацію в цій країні, не потрібно складати іспит з англійської мови (Антигуа та Барбуда, Австралія, Багами, Барбадос, Беліз, Домініка, Гренада, Гайана, Ірландія, Ямайка, Мальта , Нова Зеландія, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сент-Вінсент і Гренадини, Тринідад і Тобаго, Великобританія та США.

* Вищий ступінь бакалавра може мати аспірантуру, диплом аспіранта, ступінь магістра тощо.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field.

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field. Згорнути