Магістр технологій електричних транспортних засобів

Universitat Rovira i Virgili

Опис програми

Прочитайте офіційний опис

Магістр технологій електричних транспортних засобів

Universitat Rovira i Virgili

Розвиток нових інтелектуальних, екологічних та інтегрованих транспортних систем є однією з найважливіших соціальних проблем 21 століття, особливо з точки зору викидів та типу використовуваної енергії. Соціальні інтереси та промисловий бізнес, що утворює навколо електричного транспортного засобу, підвищує попит на кваліфікованих фахівців у всіх застосовуваних технологіях.

Магістр електромеханічних технологій є першим офіційним ступенем магістра, що спеціалізується на електромобілях, які навчаються по всій іспанській державі. Ця кваліфікація призначена для передачі інженерам різних технологій областей електронної техніки та управління, які можуть бути застосовані при розробці електричних та гібридних транспортних засобів, а також, якщо це застосовується, у звичайному транспортному засобі.

З поступовим впровадженням електричного транспортного засобу зростатиме потреба в інженерів з особливими знаннями в цій галузі, і тому основною метою майстра є підготовка спеціалістів-інженерів у співпраці з компаніями сектора, пов'язаної з цією територією.

співробітничають установи

 • Лір корпорації
 • Applus Idiada

вхід

Майстер направлений на:

 • Офіційний ступінь бакалавра або інженерної дисертації в галузі промислової електроніки та ступеня автоматизації, ступінь електротехніки, ступінь в галузі промислової технології, ступінь в енергетиці, ступінь в системах інженерії та телекомунікаційних послуг, ступінь в галузі технології Аерокосмія, диплом спеціаліста з системної інженерії та морської технології, ступінь в області комп'ютерної інженерії, ступінь в машинобудуванні, ступінь хімічної технології, промислова інженерія, телекомунікаційна інженерія, аеронавігаційна інженерія, машинобудування в галузі автоматизації та промислової електроніки, інженер електроніки та області пов'язаний
 • Офіційні університетські випускники технічної інженерії в: промисловому технічному інженерії, що спеціалізується на промисловій електроніці; Технічний інженер промислової спеціальності в електроенергетиці; Технічний інженер, що спеціалізується на електронних системах та суміжних областях.
 • Активні працівники галузі, які хочуть отримати додаткове навчання.

Студенти потребують ноутбука для виконання ступеня магістра та самостійного вивчення. Мінімальні рекомендовані вимоги, які повинен мати комп'ютер:

 • Процесор: Intel Core I5
 • Оперативна пам'ять: 4 Гб
 • Жорсткий диск: 128 Гб
 • Операційна система Windows 7 або вище 64 біти (також може бути Linux)

Конкретна документація

Крім обов'язкової загальної документації для попередньої реєстрації, ви також можете подати:

 • Акредитація додаткового навчання, пов'язаного з змістом ступеня магістра (курси, семінари та інші навчальні заходи).
 • Акредитація відповідних зупинок (мінімум 12 тижнів) в англомовних місцях.
 • Акредитація професійного досвіду, що вимагатиме вченої ступеня, пов'язаної з магістерською програмою.

критерії вибору

 1. Придатність назви доступу відповідно до такого порядку:
  • Офіційний ступінь бакалавра або інженерної дисертації: Ступінь у промисловій електроніці та автоматизації, ступінь електротехніки, ступінь в галузі інженерії промислових технологій, ступінь в галузі енергетики, ступінь в системах інженерії та телекомунікаційних послуг, Ступінь інженерії в Аерокосмічні Технології, Ступінь з Системної Інженерії та Військово-Морських Технологій, Ступінь Комп'ютерної Інженерії, Ступінь Машинобудування, Ступінь Хімічної Інженерії, Інженер-Інженер, Інженер Телекомунікацій, Інженер Аеронавтики, Інженер з автоматизації та промислової електроніки, інженер-електронік: до максимум 8 балів.
  • Офіційні університетські випускники технічних інженерів в: промисловому технічному інженерії, що спеціалізується на промисловій електроніці; Інженер-технолог спеціальності "Електрика"; Технічний інженер телекомунікацій, спеціальність "Електронні системи": максимум 7 балів.
  • Інше: 0 балів.
 2. Оцінка академічного запису офіційного університетського ступеня, що дає доступ до майстра: максимум 4 бали.
 3. Додатковий тренінг (акредитований документальний фільм), що стосується вмісту майстра: максимум 2 бали.
 4. Відповідні перебування (щонайменше 12 тижнів, документально акредитовані) в англомовних місцях: максимум 2 бали.
 5. Акредитований професійний досвід, для здійснення якого буде потрібний вчений ступінь у галузі, пов'язаній з магістерською програмою. За кожний повний рік професійного досвіду 0,2 бали будуть додані максимум до 2 балів.
 6. Заявки будуть замовлені від найвищого до найнижчого за отриманою оцінкою (сума балів у попередніх розділах).

Проте, якщо немає місця недостатніх місць, і до тих пір, поки вимоги доступу будуть виконані, приймальний орган може допустити вас без необхідності встановлювати пріоритети на основі по суті.

можливості кар'єрного росту

Випускники магістра в галузі технологій електромобілів можуть розробити свої завдання в наступних галузях роботи:

 • Проектування, проектування, виготовлення та випробування прототипів під час виробничого процесу електричного транспортного засобу та його допоміжних електронних компонентів.
 • Концепція, впровадження та випробування будь-якої електронної системи для обробки енергії транспортного засобу, а також машин та вбудованого програмного забезпечення для керування та зв'язку, що застосовуються в автомобільній промисловості, слідуючи методологіям розробки, що використовуються в секторі та дотримуючись відповідних правил.
 • Дослідження або розробка продукту на рівні дизайну, розробки або управління проектами.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • іспанська


Останнє оновлення May 14, 2018
Тривалість і ціна
Цей курс Онлайн и в університеті (змішане) навчання
Start Date
Дата початку
Жовтень. 2018
Duration
Тривалість
1 Рік
Заочна та вечірня форма
Стаціонарна форма навчання
Price
Вартість
2,913 EUR
Locations
Іспанія - Tarragona
Дата початку: Жовтень. 2018
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення Червень 30, 2019
Dates
Жовтень. 2018
Іспанія - Tarragona
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення Червень 30, 2019