Прочитайте офіційний опис

Розвиток нових систем інтелектуальних, екологічно чистих та інтегрованих транспортних систем є одним з найважливіших завдань 21-го століття, передусім щодо викидів та типу використовуваної енергії. Соціальні інтереси та промисловий бізнес, спричинений електромобілями, підвищують попит на кваліфікованих фахівців у всіх суміжних галузях техніки.

Магістр магістра в галузі технологій електричних транспортних засобів - перший офіційний ступінь магістра в Іспанії, що спеціалізується на електромобілях. Мета цього магістра полягає в тому, щоб навчити інженерів про різні технології з областей електронної техніки та управління, які можуть бути застосовані до розробки електричних і гібридних транспортних засобів і навіть звичайних транспортних засобів.

Поступова реалізація електричних транспортних засобів збільшить потребу в інженерів з особливими знаннями в цій сфері; Тому основною метою магістра є виробництво спеціалізованих інженерів у співпраці з підприємствами у цьому секторі та з посиланнями на територію.

Співпрацюючі інститути

 • Лір корпорації
 • Applus Idiada

Вхід

Ступінь магістра спрямована на:

 • Випускники в галузі промислової електронної техніки та автоматики, електротехніки, промислових технологій, енергетики, телекомунікаційних систем та послуг інженерії, аерокосмічної інженерії, машинобудування в морських системах та технологіях, комп'ютерної інженерії, машинобудування, хімічної технології, промислової інженерії, телекомунікації, авіації Інженерія, автоматизація та промислова електронна інженерія, електронна техніка та пов'язані з цим завдання.
 • Випускники з офіційними ступенями бакалавра в галузі промислової технічної інженерії, що спеціалізуються на промисловій електроніці; Промислова технічна інженерія, що спеціалізується на електроенергії; Технічна телекомунікаційна інженерія, що спеціалізується на електронних системах; і пов'язані з ним завдання.
 • Особи, які зараз працюють у секторі, які хочуть підвищити свій рівень підготовки.

Специфічна обов'язкова документація

Документація, необхідна для попередньої реєстрації. Крім того, ви можете також надіслати:

 • Акредитація додаткового навчання, пов'язаного з змістом ступеня магістра (курси, семінари, інші навчальні заходи, з додатковими документами).
 • Акредитація відповідних навчальних поїздок за кордоном на територіях, що говорять на англомовній території (мінімум 12 тижнів, із підтверджуючими документами).
 • Акредитація професійного досвіду в галузі, пов'язаної з магістерською програмою.

Критерії відбору

 1. Відповідність кваліфікації доступу: максимум 4 бали за наступним порядком пріоритету:
  • Випускники з офіційними ступенями бакалавра в галузі: промислова електронна інженерія та автоматизація, електротехніка, машинобудування в промислових технологіях, енергетика, машинобудування в телекомунікаційних системах та сервісах, інженерія в аерокосмічних технологіях, інженерія в морських системах та технологіях, комп'ютерна інженерія, машинобудування, Хімічна інженерія; Промислова інженерія, телекомунікаційна інженерія, аеронавігація, автоматична та промислова електронна інженерія та електронна техніка: максимум 8 балів
  • Випускники з офіційною університетською кваліфікацією в галузі промислової інженерії, що спеціалізуються на промисловій електроніці або електроенергії; Телекомунікаційна інженерія, що спеціалізується на електронних системах: максимум 7 балів.
  • Інші: 0 балів.
 2. Оцінка академічної транскрипції офіційної університетської кваліфікації, яка дає студенту можливість отримати ступінь магістра: максимум 4 бали.
 3. Додаткова підготовка, пов'язана з змістом ступеня магістра (курси, семінари, інші навчальні заходи, із додатковими документами): максимум 2 бали.
 4. Відповідні навчальні поїздки за кордон на територіях, що говорять на англійській мові (мінімум 12 тижнів із додатковими документами): максимум 2 бали.
 5. Перевірений професійний досвід, що потребує академічної кваліфікації у сфері, пов'язаній з магістерською програмою. 0,2 бали будуть надані за кожний повний рік досвіду до максимум 2 бали.

Заявки будуть пріоритетними в порядку набраних очок від максимального до мінімуму (загальна кількість балів за попередні розділи).

Проте, якщо будь-які місця залишаються незаповненими, суб'єкт господарювання, відповідальний за вступ, може прийняти студентів без попереднього встановлення їх пріоритетності, за умови, що вони відповідають вимогам доступу.

Карєрні можливості

Студенти, які успішно закінчили цей магістр, матимуть кваліфікацію для роботи у таких сферах:

 • Проектування, виготовлення та випробування прототипів під час створення електричного транспортного засобу та його допоміжних електронних компонентів.
 • Концепція, впровадження та випробування електронної системи для обробки енергії, що використовується електронним транспортним засобом, а також вбудованих пристроїв керування та зв'язку та програмного забезпечення, що використовуються в автоматизації, відповідно до методологій розвитку, що використовуються в секторі, та відповідних правил.
 • Дослідження та розробки продукції на рівні розробки та управління проектами.
Доступні навчальні програми:
іспанська

Переглянути 15 інших курсів в Universitat Rovira i Virgili »

Останнє оновлення June 30, 2018
Цей курс Онлайн и в університеті (змішане) навчання
Start Date
Жовтень. 2019
Duration
9 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
2,913 EUR
Студенти, які отримали ступінь за межами Іспанії, платять 218,15 євро як податок на академічну кар'єру, який буде застосовуватися тільки при першій реєстрації (ціна на курс 2017-18).
За розташуванням
За датою
Start Date
Жовтень. 2019
End Date
Червень 30, 2019
Кінець терміну надання заяв

Жовтень. 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Червень 30, 2019

URV, donde estudiar es vida. Másteres y posgrados