Магістр судової психології

Загальні відомості

Опис програми

Судова психологія

*** Нагороджений етикеткою "Найвища оцінка програми", Keuzegids 2018 ***

Ви амбіційні, самокритичні та готові вчитися? Ви зацікавлені в психології людей, які стикаються з законом? І ви б хотіли продовжувати кар'єру в криміналістичному психічному здоров'ї? Тоді Судова психологія може бути ідеальною програмою для вас. Це дасть вам сукупність теоретичних та емпіричних знань. Ви будете вивчати наукову літературу стосовно реальних проблем та працювати над проектами в невеликих навчальних групах. Крім того, програма включає в себе практичне навчання з криміналістичної експертизи, терапії та навичок експертів-свідків. Після закінчення навчання ви будете мати кваліфікацію для роботи у в'язницях, судово-психіатричних закладах, поліцейських службах, службах пробації та в таких сферах, як захист дітей та насильство в сім'ї.

Чому ця програма?

Майстер з судово-медичної психології є дуже складною програмою, яка працює на перетині між психологією та системою правосуддя. Програма готує вас до кар'єри як вченого-практикуючого в області психічного здоров'я. Ви дізнаєтеся про психологію людей, які стикаються із законом, і отримаєте спеціалізовані навички, необхідні для роботи в цій різноманітній, складній та складній сфері.

Як судово-психолог, вам буде запропоновано відповісти на широкий спектр складних питань, таких як:

 • Чи існують зв'язки між психічним розладом суппеля та їх поведінкою під час злочину?
 • Наскільки великим є ризик того, що хтось буде ображатись у майбутньому?
 • Коли безпечно дозволити сексуальному злочинцю повернутись до спільноти?

Група пацієнтів, з якими ви будете працювати, буде різноманітною та вимогливою. Вони можуть мати важку антисоціальну поведінку та / або одноманітні психічні розлади (такі як шизофренія разом із розладами психоактивності).

Вам також знадобиться знання у сфері матеріального права та юридичних процедур, щоб, наприклад, бути ефективним експертом у суді. Це означає, що вам знадобиться дуже особливий набір навичок. Програма містить цілий ряд спеціалізованих курсів, які забезпечать вас усім необхідним навчанням у цих ситуаціях.

Студентський профіль

Ця програма добре підходить, якщо ви ...

 • хочете продовжити кар'єру в криміналістичному психічному здоров'ї
 • мати наукову цікавість і прагнення вчитися
 • є відкритими та збалансованими
 • готові працювати як самостійно, так і в групах

Міжнародний клас

З першого дня, ви будете стикатися з різними точкою зору та досвідом, коли ви взаємодієте з співробітниками та студентами з усього світу. Ваші упередження та світогляд будуть покращені цією взаємодією, наближаючи вас до мети програми, спрямованої на навчання студентів не лише фактам та концепціям, а й міжнародній доступності та взаєморозумінню. Приблизно 50% студентів у цій магістерській програмі виходять за межі Нідерландів. Така різноманітність створює міжнародну атмосферу, яка зміцнюється міжнародною орієнтацією програми.

Навчатися за кордоном

Ви можете вибрати, щоб провести стажування (клінічні та / або дослідницькі) в одному з наших партнерських інститутів у всьому світі. Ви матимете можливість навчатися у провідних судових експертів та клініцистів у таких різноманітних місцях, як Сан-Дієго, Каліфорнія; Торонто, Канада; Единбург, Шотландія.

Навчання на основі проблем

Як і у багатьох програмах Маастрихтського університету, програми факультету психології та нейронауки навчаються за допомогою проблемного навчання (PBL). У маленьких навчальних групах від 10 до 12 студентів, ви шукаєте рішення "проблем", взятих з реальних ситуацій. Інструктори виступають в ролі посередників, надаючи допомогу, як це потрібно. Це дозволяє створювати незалежність і розвивати навички вирішення проблем, які вам потрібні у цій галузі. Цей активний, динамічний та спільний метод навчання має один з найвищих показників утримання знань будь-якого навчального методу. Ви також приймете ряд навичок лабораторій, які пропонують практичні тренінги. Ви будете практикувати навички оцінювання та терапії під час заняття та працювати в інших випадках як домашнє завдання.

Дослідження та клінічні стажування

На факультеті психології та нейронауки ми розглядаємо стажування незамінним досвідом. Стажування не тільки покращують навчання, але й надають вам практичний досвід, але вони також надають перевагу при пошуку роботи. Таким чином, програма «Судова психологія» містить як клінічну, так і дослідницьку практику на другий рік, під час якої ви матимете змогу практично застосувати свої дослідження та свої клінічні навички. Голландсько-говорячим студентам також пропонується можливість виконати вступні вимоги (наприклад, "basisaantekening psychodiagnostiek NIP") для професійних навчальних програм для післядипломної освіти в Нідерландах.

Основні моменти програми

Ця програма унікальна через наше:

 • обрані, мотивовані, працелюбні учні
 • навчання в невеликих групах
 • тісний зв'язок з професорами та експертами у цій галузі
 • практичні навички лабораторій протягом першого року
 • клінічна та дослідницька стажування на другий рік
 • стажування в різних країнах

Курси

Рік 1

Перший рік магістерської програми складається з ряду основних курсів. Крім цих, ви будете брати участь у різних навичок лабораторій, під час яких ви отримаєте практичні тренінги з питань криміналістичної експертизи, терапії та навичок експертів-свідків.

Рік 2

Другий рік програми спрямований на отримання практичного досвіду. Протягом цього року ви будете проводити клінічну інтернатуру та дослідницьку практику, і ви будете писати диплом магістра.

Вимоги до прийому

Див. Веб-сайт www.maastrichtuniversity.nl/ FPN / майстри

Forensic Psychology

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Dear prospective student, Thank you for your interest in our master's programme. Please use the form to request our newest study brochure 2016-2017.

Dear prospective student, Thank you for your interest in our master's programme. Please use the form to request our newest study brochure 2016-2017. Згорнути
Маастрихт , Валенсія , Валенсія , Люнебург , Валенсія + 4 Більше Менше