Магістр судової психології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Єдиний у своєму роді в Шотландії, ця програма акредитована Британським психологічним товариством і призначена для випускників з ступенем психології. Це ваш перший крок до статутного статусу та членства у відділі судової психології.

Паралельна MSc Psychology в судово-медичних програмах пропонує професіоналам з різного родинного досвіду можливість проводити навчання в тих же предметних сферах, але це не призведе до кваліфікації психології з інших країн.

Ваша програма спирається на експертну оцінку в академічному середовищі та налагодженому зв'язку ГКУ з активними практикуючими, щоб надати вам ретельне та відповідне навчання в цій галузі, включаючи навчання в психологічних, криміналістичних, кримінальних та юридичних питаннях, які будуть інформувати та впливати на вашу майбутню кар'єру.

Ви навчитеся застосовувати незалежний, аналітичний та оціночний підхід до судової психології - і стати частиною нашої процвітаючої та різноманітної академічної спільноти. Тут вам буде запропоновано побудувати майбутнє, яка дійсно служить загальному благу, незалежно від того, чи допомагаєте ви виявити та ліквідувати правопорушників або консультувати з питань розвитку персоналу та послуг у широкому колі галузей.

Випускники перспективи

GCU відома світовим рівнем освіти з глобальною репутацією та найвищим 5-відсотковим рейтингом, що допоможе вам змагатися за різноманітні позиції в області судової психології.

Ви можете вибрати роль у державному секторі, яка працює в судах, правоохоронних органах та в'язницях, лікарнях або психічному здоров'ї та соціальній роботі; переслідувати спеціальність в комерційній обстановці або продовжувати свою академічну кар'єру.

Що ти навчаπшся

Психологія кримінальної поведінки; Психологія та правовий процес; Аналітичні методи; Застосування криміналістичної психології; Психологічна оцінка; Втручання з правопорушниками; Діти, молоді люди та право; Професійні навички в криміналістичній установці; і керував дослідженнями.

Вимоги до вступу

Типові вимоги до в'їзду

Великобританія нагороджує ступінь 2: 1 (або її еквівалент) в психології, визнана Британським психологічним товариством (BPS), що забезпечує вищу освіту для чесного членства (GBC) та відповідний досвід роботи.

англійська мова

Оцінка IELTS 7.0 (або еквівалент) без елемента нижче 6.5

Якщо ви не відповідаєте вимогам англійської мови, ви можете мати право на отримання англійської мови для програми університетського навчання.

Додаткові вимоги

Всі заявники повинні надати докази, що демонструють досвід роботи з відповідною клієнтською групою (наприклад, правопорушники, жертви або молоді люди, які перебувають під загрозою правопорушення) у судовому порядку.

Комісії та фінансування

Плата за навчання залежить від вашого статусу. Що таке моя студентська плата?

Вартість навчання 2018/19

  • Головна: £ 5500
  • RUK: 5500 фунтів стерлінгів
  • ЄС: 5500 фунтів стерлінгів
  • Міжнародний: £ 12600

Якщо ви розпочнете навчання у вересні 2018 або січні 2019 року, це щорічні або модульні збори, які застосовуються до тривалості вашого курсу; однак плата може змінюватися. Щоб дізнатись, як змінюються гонорари, перегляньте нашу політику щодо винагород та відшкодування.

Додаткові витрати

Окрім курсового навчання, ви можете зіткнутися з додатковими витратами під час вашого навчання в університеті.

Стипендії

Ми забезпечуємо якісну освіту за справедливу ціну; як Університет загального добробуту, ми прагнемо пропонувати доступну вищу освіту для талановитих учнів, залишаючи нашу плату за навчання низькою та надаючи щедрий стипендіальний пакет понад 2,5 мільйонів фунтів на рік.

Якщо у вас є будь-які запитання чи запити стосовно стипендій, доступних для 2018/19, будь ласка, звертайтеся до команди з опитування студентів.

Професійна акредитація

Програма акредитована Британським психологічним товариством як етапом 1 GBC Pathway в межах програми або шляху до статутного статусу та членства у відділі судової психології.

Міжнародні дати початку навчання для студентів

Для нових іноземних студентів орієнтаційні події починаються 14 вересня 2018 року . Цей додатковий час спеціально розроблений, щоб допомогти новим іноземним студентам вставати до Великобританії та ГКУ до початку загальної індукції та викладання студентів.

У цей період відбудеться безліч цікавих та інформативних заходів, включаючи кампус і міські тури, а також урочисті заходи, де ви зможете зустрітися з іншими іноземними студентами.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... Детальніше

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. Згорнути