Магістр розширеного управління

Загальні відомості

Опис програми

 • Назва факультету: Економічний факультет
 • Домен дослідження: управління
 • Назва університетської програми: Розширений менеджмент

Короткий опис університетської програми

Місія магістерської програми Advanced Management (англійською мовою) полягає у формуванні за допомогою навчальної та науково-дослідної діяльності, відповідної сучасного складного бізнес-середовища, категорії фахівців у галузі управління, які зможуть внести свій внесок до ефективного використання ресурсів з метою отримання успішних результатів для організацій, в яких вони працюватимуть або як фахівці, або як менеджери.

Цілі магістерської програми Advanced Management (англійською мовою) полягають у наданні студентам підвищеної, привабливої та професійної манери інформації, знань, досвіду та можливостей, які забезпечать набуття декількох спеціальних компетенцій, пов’язаних із ця галузь дослідження для здійснення конкретних видів діяльності, а також передових та синтетичних знань у галузі управління згідно з Національною системою кваліфікацій для вищої освіти (NQFHE / CNCSIS). Ми націлені насамперед на підготовку фахівців у галузі управління, які зможуть працювати у: бізнесі, некомерційних організаціях, державних установах та інших організованих соціальних структурах. Також випускники можуть стати дослідниками в галузі менеджменту, викладачами середніх шкіл або викладачами в економічній галузі. Додаткова інформація та навчальний план доступні в Інтернеті тут.

 • Тип навчання: Денне навчання
 • Стандартна тривалість навчання (у роках): 2
 • Кількість кредитів ECTS: 120

Академічний календар

 • 1 жовтня - кінець лютого - курси, екзаменаційна сесія, канікули для студентів та сесія для повторних сесій - перший семестр.
 • Кінець лютого - середина червня - курси, екзаменаційна сесія, канікули для студентів, літня практика - ІІ семестр.
 • Середина червня - середина вересня - сесія для переплат, Дисертаційні іспити.

Вимоги до прийому

Кандидати, які бажають зареєструватися в системі Advanced Management (англійською мовою), повинні скласти тест на елімінаційне володіння мовою, тест з множинним вибором для перевірки рівня володіння англійською мовою. Кандидати здають на тест безкоштовно лише один раз. Результат тесту на знання мови позначається PASS або FAIL, відповідно до ст. 5 МО 3313 / 23.02.2012. Оцінки будуть занесені до каталогу, який містить прізвища кандидатів, підписаний Президентом приймальної комісії факультету та затверджений Президентом приймальної комісії університету. Приймальна комісія на факультет може затвердити сертифікати про рівень кваліфікації, рівень В2, що пред'являються кандидатами, які мають сертифікати, видані навчальними та навчальними закладами англійської мови, затверджені МЕН та нещодавно отримані (після 2010 року) відповідно до тих, що визначені у Додатку 1 до Методики. Тільки кандидати, оголошені PASSED, можуть зареєструватися для вступу на магістерські навчання англійською мовою в навчальну програму Advanced Management (англійською мовою).

Усі громадяни ЄС, Південно-Східної Європи та Конфедерації Швейцарії вже не потребують листа-прийняття, а СВІДОМОСТІ, виданого Національним центром визнання та рівнозначності дипломів Міністерства національної освіти Румунії. Отримавши сертифікат, кандидати можуть зареєструватися для вступу в Університет Орадеї.

Кандидатам, які закінчили в Румунії, не потрібно затвердження Міністерства освіти.

Файл заявки на підтвердження навчання повинен бути поданий у відділ міжнародних відносин / Управління для іноземних студентів університету в Орадеї. Файли, подані окремими кандидатами, не опрацьовуються Міністерством освіти.

Іноземні студенти, громадяни, які не є членами ЄС, бажають вступити до університету в Орадеї, повинні подати документи, засвідчені автентичним посольством / консульством Румунії, безпосередньо у відділ міжнародних відносин, Управління для іноземних студентів.

Кандидати надсилають свої файли безпосередньо до університету, який оцінює файли та надсилає список запропонованих кандидатів до Міністерства національної освіти - загального управління з міжнародних відносин, яке видає лист про прийняття.

Генеральне керівництво з міжнародних відносин видасть Лист про прийняття до навчання та направить його до університету. Відбір буде здійснюватися на рівні кожного факультету та спеціалізації.

Будь ласка, перегляньте наш веб-сайт для отримання додаткової інформації.

Процес прийому

Критеріями прийому є:

 • 100% середнє значення випускного іспиту, ступінь бакалавра.
 • Кандидати мають бути випускниками BA / BSC та мати ступінь бакалавра в будь-якій галузі навчання.

Виклик заявок

Липнева сесія:

 • Реєстраційний та вступний іспит: середина липня - кінець липня.
 • Остаточні результати: початок серпня.

Вереснева сесія:

 • Реєстраційний та вступний іспит: перший тиждень вересня - середина вересня.
 • Остаточні результати: кінець вересня.

Збір за заявку

 • Реєстраційний внесок: 150 RON (приблизно 30 Євро)
 • Плата за апеляцію: 150 RON (приблизно 30 євро)
 • Плата за випускний курс: 100 RON (приблизно 25 євро)
 • 150 євро: плата за обробку файлів за визнання досліджень для іноземних кандидатів.

Вартість навчання

 • 3500 RON / рік (наша національна валюта): для румунських та кандидатів в ЄС.
 • 350 EUR / місяць x 9 місяців = 3150 EUR / рік: для кандидатів, які не входять до ЄС.

Плата за підготовчий мовний курс (за потреби):

 • 250 євро / місяць х 9 місяців = 2250 євро / підготовчий рік: для кандидатів, які не входять до ЄС.
 • 2700 RON (наша національна валюта) / підготовчий рік: для кандидатів в ЄС.

Немає доступних державних дотаційних місць, стипендій та програмних адміністративних витрат:

 • На основі їх оцінок іноземні студенти надають навчальні стипендії.
Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

The mission of the University of Oradea is to provide education and research to a high standard of quality in a national and international context of social, professional and, last but not least, inte ... Детальніше

The mission of the University of Oradea is to provide education and research to a high standard of quality in a national and international context of social, professional and, last but not least, intellectual development of the individual, and at the same time to contribute to the social and cultural development of Oradea. These missions are shaped by objectives such as attracting students from all over the world, positioning the university among the best educational institutions in the country and in Europe and conveying a wider community to the significance and importance of academic education and scientific research in general and the one conducted within this university, in particular. The University of Oradea has materialized international relations with 352 institutions from 39 countries. Згорнути