Магістр психології консультування

Загальні відомості

Опис програми

Магістр психології консультування в коледжі Сент-Елізабет - це 30-кредитна фундаментальна програма, яка також пропонує учням можливість спеціалізуватися на консультаціях з психічного здоров'я та консультування в школі. Окрім того, кандидати, які вже мають ступінь магістра в галузі консультування, можуть застосовувати як запрошених студентів до завершення курсової роботи, необхідної для сертифікації чи видачі дозволів.

Психологічна програма консультування забезпечує міцну професійну основу для всіх студентів - будь то бажання вступити до докторської програми або шукати професійні знання в галузі консультування з питань школи або консультування з питань психічного здоров'я. Навчальна програма заохочує учнів до розгляду допоміжних відносин з урахуванням поточних тенденцій та проблем, а також допоможе розвинути експертизу для вирішення цих проблем.

Унікальні елементи цієї програми

 • Спеціалізації програми:
  • Консультаційна психологія
  • Консультування з питань психічного здоров'я, затверджена навчальна програма, Професійний радник-оглядач штату Нью-Джерсі
  • Шкільні консультації, схвалені Департаментом освіти штату Нью-Джерсі
  • Відвідування студентів може завершити курсові роботи, необхідні для сертифікації або видачі дозволів.
 • Дозволяє студентам розпочатись у будь-якому семестрі (навесні, влітку та восени).
 • Заочна форма навчання в зручний час.
 • Малий клас розмірів максимізує навчання та взаємодії з високо кваліфікованими викладачами.
 • Забезпечує чіткий фундамент у дослідницьких та кількісних методах, зокрема в оцінці результатів.

Вимоги до вступників

 • Заповнена заявка
 • Про себе
 • Резюме
 • Два рекомендаційних листи
 • Офіційні протоколи від усіх студентів та випускників (якщо такі є) коледжів / університетів

Для іноземних студентів:

 • Офіційні розсилки з усіх навчальних закладів. Міжнародні протоколи повинні бути оцінені NACES (тобто WES) на курсі курсу.
 • TOEFL / IELTS (при необхідності)

Опції програми

Консультаційна психологія (30 кредитів)

Ця 30-кредитна програма фундації є основною доріжкою в ступені. Він призначений для студентів, які планують звернутися до докторських програм або які хочуть використовувати психологію для особистого збагачення, для підвищення їх професійного життя та / або для реалізації майбутнього кар'єрного потенціалу.

Цей трек може бути побудований для тих, хто шукає професійні ліцензії або сертифікати.

Консультування в школі (18 додаткових кредитів)

Шкільне консультування - це програма, призначена для підготовки фахівців, які цікавляться роботою з дітьми в навчальних закладах. Заснована на основній програмі консультування, ця спеціальність додає курси, призначені для підготовки випускників з навичками, необхідними для оцінки та консультування дітей щодо особистих, соціальних, освітніх та професійних питань, а також розвивати кооперативні відносини з громадськими організаціями у наданні допомоги дітям та сім'ям.

Ця програма схвалена Департаментом освіти штату Нью-Джерсі для сертифікації шкільних консультувань після закінчення навчання.

Консультування з питань психічного здоров'я (30 додаткових кредитів)

Програма "Консультування з питань психічного здоров'я" призначена для підготовки фахівців для роботи в різноманітних установках психічного здоров'я або надання послуг людям, включаючи засоби консультування з питань психічного здоров'я, центри професійної підготовки та професійної реабілітації, агенції з догляду за дітьми та сімейні консультації, установи для старіння та інші соціальні і громадські організації, а також приватна практика.

Ця 60-кредитна програма відповідає освітнім вимогам, щоб стати ліцензованим професійним радником у Нью-Джерсі.

Відвідування студента

Кваліфіковані заявники можуть бути прийняті як запрошені студенти для завершення курсових робіт, необхідних для сертифікації або видачі дозволів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1899 by the Sisters of Charity of Saint Elizabeth, the College of Saint Elizabeth has a strong tradition of concern for the poor, for developing leadership in a spirit of service and social ... Детальніше

Founded in 1899 by the Sisters of Charity of Saint Elizabeth, the College of Saint Elizabeth has a strong tradition of concern for the poor, for developing leadership in a spirit of service and social responsibility, and a commitment to the promotion of women as full partners in society. Згорнути