Магістр психології: Робота та організаційна психологія

Загальні відомості

Опис програми

Робота та організаційна психологія зосереджується на поведінці людини в організаціях та на робочих ситуаціях. Чому один лідер, а інший слідує? Як організації можуть залучати компетентних та надійних працівників? Які найкращі способи винагородити працівників? Які ефективні процеси прийняття рішень? Як організації впливають на поведінку споживачів? Які оптимальні тактики ведення переговорів? Як організації можуть формувати команди? Яку роль повинні мати лідери в цьому процесі? Як ми можемо створити здорове робоче місце? Ось деякі питання, які є основними в нашій програмі психології праці та організації.

Магістерська програма Робота та організаційна психологія готує вас до практики. Під час Майстра ви отримаєте розуміння індивідуальних особливостей та соціальних процесів, що формують роботу та організації. Курси викладають люди, які мають дослідницький досвід та досвід у цій галузі. Ви не тільки зможете теоретизувати проблеми, з якими ви будете стикатися в організаціях, ви також навчитесь застосовувати ці теорії до повсякденних ситуацій, пов'язаних з роботою.

Які існують методи, за допомогою яких можна оцінити, які риси особистості вписуються в певне робоче середовище чи функцію? Як можна правильно сформувати та підтримати управління змінами в організаціях? Яке керівництво найкраще підходить у сучасному світі? Як можна виміряти лідерство? Відповіді на ці та пов’язані з цим питання, які ви отримуєте під час магістерської програми, мають тривалий вплив на вашу кар’єру.

Навчальна програма

Акцент магістерської програми Робота та організаційна психологія лежить, з одного боку, у сфері соціальних процесів в таких організаціях, як лідерство, прийняття рішень та зміни процесів. З іншого боку, ви можете спеціалізуватися на прикладних сферах, таких як HR, (особистісна) оцінка та управління. Через характер магістерської програми, орієнтований на додатки, зв’язок між теорією та практикою та наголос на практичному досвіді (стажування), ви матимете сильну позицію на ринку праці як психолога з питань праці та організації.

Кар'єрні перспективи

Як магістр наук з психології ви швидко знайдете відповідну роботу. Ви можете працювати в соціальній допомозі, в лікарнях, установах психічного здоров'я або в будинках престарілих. Але ви також можете стати в корпоративному світі, наприклад, менеджером з людських ресурсів або організаційним консультантом. Залежно від обраної програми ви знайдете відповідну роботу психолога. Ознайомтеся з перспективами кар’єри за допомогою обраної вами програми Master.

Ви ще не закінчили навчання після закінчення магістратури? Після цього ви можете подати заявку на різні докторантури, які навчають вас стати психологом здоров’я, клінічним психологом, психологом вводу-виводу або психотерапевтом, наприклад.

Чому VU Amsterdam ?

Освіта - дуже високий рівень
Ступінь магістра Психологія VU Amsterdam невелика, інтенсивна та добре організована. Ви працюєте разом з іншими студентами в малих групах. Дуже багато викладачів є професіоналами на практиці, і їм знадобиться час, щоб направити вас у ваш навчальний процес. Як тільки ви розпочнете програму, ви призначите викладача в якості викладача, до якого ви можете звернутися з навчальних питань чи особистих питань.


Вашій перспективі багато уваги
У вас буде можливість записатися на курси, які готують вас до вашої трудової кар’єри. Існує також хороша мережа для стажування у великих приватних та державних організаціях у Нідерландах та за її межами.


Широкий підхід унікальний
Усі ступені магістра в галузі психології є частиною аспірантури факультету. Тому існує унікальна узгодженість у галузі досліджень, освіти та академічної та професійної підготовки. Маючи ступінь Психологія від VU Amsterdam , ви можете пройти багато доріг. Ви отримуєте хорошу освіту в галузі наукових досліджень, але також багато уваги приділяється тим навичкам, які вам знадобляться в практиці психолога.


Унікальне поєднання
Особливо унікальне в галузі магістерської роботи та організаційної психології - це поєднання управління людськими ресурсами та організаційної психології. Ступінь є не тільки науковою, але й дуже застосовною: ви отримаєте можливість аналізувати проблеми в організаціях, заснованих на наукових дослідженнях, але ще багато уваги приділяється навичкам, орієнтованим на практику, таким як лідерство та переговори.

Вимоги до прийому для іноземних студентів

Ми вітаємо і шукаємо мотивованих та амбітних студентів, які активно розвиваються і усвідомлюють свою позицію та роль у суспільстві. Для того, щоб досягти успіху в цій програмі, вам потрібна міцна академічна основа з психології або близької дисципліни. Як правило, успішні студенти в цій програмі мають принаймні 7,0 середнього балу (або еквівалентний бал середньої кваліфікації).

Приймальна комісія факультету прийме рішення про ваш прийом після оцінки вашої повної онлайн-заяви. Якщо ви ознайомилися з критеріями прийому нижче, і вважаєте, що маєте право на вступ, будь ласка, виконайте наступні кроки, щоб подати свою заявку. Зауважте, що початкова процедура подання заявки повністю онлайн, і вам потрібно сканувати відповідні документи.

Для того, щоб отримати вступ до цієї магістерської програми, вам потрібно отримати принаймні ступінь бакалавра в акредитованому науково-дослідному університеті, включаючи принаймні три повні роки академічного навчання на суму як мінімум 180 ECTS або еквівалент. Навички академічного письма повинні бути продемонстровані, подавши дипломну роботу чи іншу частину академічного письма, яку ви зробили під час попередньої освіти.

Конкретні вимоги до магістра з психології: Робота та організаційна психологія
Для вступу до цієї навчальної програми студенту необхідно мати (або зараз закінчує) ступінь бакалавра з психології або супутньої програми.

Кандидати повинні успішно пройти курси, пов’язані з ядром цієї програми, що складаються (або їх еквіваленти):

Щонайменше 24 ECTS закінчених курсів психології, що складаються з:

 • Вступ до психології (6ECTS)
 • Вступний курс «Робота
 • Більш спеціалізований курс з організаційної психології (наприклад, управління людськими ресурсами, управління та організація, розвиток людських ресурсів, організаційна поведінка, організаційний розвиток) (6 ECTS).
 • Один додатковий курс психології, такий як особистісна, соціальна, клінічна, розвивальна чи когнітивна психологія (6 ECTS).

Щонайменше 18 ECTS пройдених курсів з кількісних методів, що складаються з:

 • Статистика (6 ECTS)
 • Методи дослідження (6 ECTS)
 • Більш спеціалізований курс кількісних методів (наприклад, статистична діагностика, психометрія, багатоваріантна статистика, множинна регресія або моделювання структурних рівнянь) (6 ECTS).


Володіння англійською мовою
Приймальна комісія хоче підкреслити інтенсивність програми: читання наукових статей та написання робіт буде ключовою частиною, і все це дуже високими темпами. Ваші навички англійської мови, як усні, так і письмові, надзвичайно важливі в цій програмі. Оскільки вам доведеться часто спілкуватися зі своїми однокурсниками, і ви будете працювати з міжнародними компаніями та з ними.


VU Amsterdam вимагає від усіх претендентів, які не закінчили навчання в Канаді, США, Великобританії, Ірландії, Новій Зеландії чи Австралії, скласти тест з англійської мови та подати їхній бал у рамках своєї заявки. Ви можете подати заявку на магістерську програму в Інтернеті, не маючи ще результатів тестів з англійської мови. Ви можете подати заявку на магістерську програму онлайн, не маючи результатів тестування. Ми радимо вам спланувати дату випробувань якомога швидше. Нижче ви знайдете мінімальні результати тестів з англійської мови для програми:

IELTS (академічний): 6,5

TOEFL

 • Тест на папері 580
 • Інтернет-тест 92-93

Кембридж англійська

 • Кембриджський іспит з підвищення кваліфікації A, B, C
 • Cambridge Advanced Exam A, B, C

Vrije Universiteit Amsterdam пропонує тест на знання англійської мови TOEFL ITP. Тест пропонує VU Taalloket. Ви можете знайти більше інформації та зареєструватися для цього тесту на веб-сайті www.taalloket.nl.

Огляд Психологія: Робота та організаційна психологія

 • Мова навчання: англійська
 • Тривалість: 1 рік
 • Кінцевий термін подачі заявок: 15 липня для студентів Голландії та ЄС / ЄЕП. 1 квітня для студентів, які не є членами ЄС / ЄЕП.
 • Дата початку: 1 вересня
 • Тип навчання: повний робочий день
 • Сфера інтересів: поведінкові та соціальні науки
Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Згорнути