Магістр протестичних ефектів

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Підготуйтеся до майбутнього протезування за допомогою цього унікального практичного курсу. Виділяючи галузевий фокус з самого початку, ви будете працювати в реальних студіях спеціальних ефектів, щоб отримати ключові навички та глибоке розуміння, а також розвиваючи творче портфоліо та мережу контактів.

Вступ

Цей курс є новим для вступу до 2020 року.

Ви будете рости та вдосконалювати свої навички за допомогою особисто орієнтованих проектів, заснованих на спільноті, яка підтримує та співпрацює. Завдяки експериментуванню та ризикованості ви розсунете межі, щоб стати стійким і динамічним практиком протезних ефектів.

Ти будеш:

 • Дізнайтеся у експертів, працюючи з партнерами світового класу Gorton Studio і Millennium FX.
 • Розробіть різноманітний асортимент творчих робіт, який допоможе розпочати вашу кар’єру.
 • Мати доступ до професійних стандартних студій та ресурсів.
 • Скористайтеся нашою виїзною серією лекцій із запрошеними доповідачами із світової індустрії.
 • Будьте заснованими в яскравій міжнародній школі кіно, в університеті творчого мистецтва.

krampus, mask, devil

Що ти навчишся

Протягом цього однорічного курсу ви будете вирішувати справді багатопрофільний навчальний план, розроблений для задоволення потреб сучасних високотехнологічних галузей протезування та спеціальних ефектів. Ви будете керувати своїм власним навчанням, розвиваючи власний напрям та спеціалізми, а також здобувати робочі знання з галузевої практики.

Зміст курсу

Ви розширите свої знання про ключові програми та техніку виготовлення, досвід роботи в студії, що працює в академічному та професійному контексті, та розробите критично розглянутий портфель. Поряд з цим, ви ознайомитесь із сучасними дискусіями, що інформують індустрію протезних ефектів. Семінари з дизайну, малювання, виготовлення, презентації та інформування про галузь є основою вашого навчання в цьому практичному та професійно орієнтованому аспірантурі.

Модулі

 • Контекстуальне дослідження: розширення ваших теоретичних знань про ключові контекстуальні концепції.
 • Будівельні блоки: ваше обгрунтування основних навичок та процесів у виробництві ефектів протезування.
 • Промисловий контекст: Ви розвинете своє професійне портфоліо та отримаєте вплив на робочі студії в реальному житті.
 • Розбиття форми: Експериментуйте зі своїми розробками та методами виготовлення, щоб перевірити межі протезних ефектів.
 • Виробництво PFX: Сфокусуйте свої дослідження на виробництві та створенні галузі якості роботи в галузі.

Як ти навчишся

Це звичайний курс, тому значна частина вашої подорожі буде включати навчання, працюючи з найсучаснішими засобами, пропонованими нашими партнерами Gorton Studio і Millennium FX. Ви також отримаєте заземлення в контексті, теорії, програмах та конвеєрах через лекції, семінари, семінари та майстер-класи.

Методи оцінки

 • Портфелі практичної роботи
 • Презентації
 • Словесні звіти
 • Основний практичний проект

Персонал

Працюючи в телевізійній та кінопродукції, протезуючи, розробляючи та виготовляючи, колективи як студії «Гортон», так і Falmouth University мають великий досвід галузі. Ми пишаємось нашими галузевими зв’язками, які виходять за межі Великобританії до одних з найкращих студій з протезування ефектів у всьому світі. Цей зв’язок забезпечує важливі можливості для мереж для наших студентів та випускників та допомагає інформувати та формувати нашу навчальну програму.

Засоби

Багатомільйонна, стандартна в галузі школи кіно та телебачення пропонує професійні послуги, включаючи:

 • Студія малювання життя
 • Студія захоплення / занурення у рух
 • Майстерні з швидким складанням прототипів, 3D-друку, лиття, фрезерування, зварювання та інші засоби виготовлення
 • Двадцятимісний комп’ютерний набір із ключовим програмним забезпеченням, серед яких Z-Brush, Maya, Adobe CC та Substance Painter, серед інших
 • Доступ до Gorton Studio
 • Доступ до студії Millennium FX
 • Кінотеатр із HD проекцією Christie M-серії та 7,2 об'ємним звуком

Як застосовувати

Вимоги до вступу

Ми вітаємо заявки від тих, хто має відповідні еквівалентні рівні 6 рівня, або відповідний еквівалентний досвід, і демонструє зацікавленість у цій темі.

Ми також вітаємо вашу заявку, якщо ви маєте офіційне або «сертифіковане» навчання (наприклад, курси навчання, які не проводяться університетами чи коледжами) та навчаєтесь на основі досвіду роботи або самостійного навчання. Це називається Акредитація попереднього навчання (APL) і повинна була бути отримана протягом останніх п'яти років, що еквівалентно результатам навчання наших мінімальних вступних кваліфікацій.

Заявники APL, які використовують досвід для подачі заявок, повинні зауважити, що за вступ із випереджальним рейтингом або за звільненням від конкретних модулів чи кредиту передбачено 200 фунтів стерлінгів.

Мовні вимоги

Якщо англійська мова не є вашою першою мовою, вам потрібно продемонструвати знання англійської мови, які достатньо розвинені для успішного завершення навчання. Ми приймаємо цілий ряд визнаних кваліфікацій з англійської мови, які еквівалентні мінімальній балі з 6,5 загальної академічної міжнародної системи тестування англійської мови (IELTS), при мінімальній оцінці 6,0 - для читання, письма, говоріння та слухання.

Міжнародні абітурієнти, які потребують студентської візи першого рівня для навчання у Великобританії, повинні скласти затверджений тест на безпечну англійську мову (SELT) для виконання державних візових вимог або мати визнаний мовний тест, затверджений та затверджений університетом. Наша команда Служб надання заявок може допомогти з будь-якими питаннями щодо навчальних віз або відповідних мовних тестів.

Вартість навчання 2020-21

 • 10 895 фунтів стерлінгів - штат Великобританії / ЄС (платний аккаунт в розмірі 250 фунтів стерлінгів. Це вираховується з плати за навчання.)
 • £ 16000 - штатний міжнародний (плата за прийняття до 1000 фунтів стерлінгів, залежно від національності. Це вираховується з плати за навчання.)

Плата за навчання встановлюється щорічно і підлягає перегляду щороку. Таким чином, університет може підвищувати плату за навчання протягом другого або наступних років курсу, відповідно до інфляції та / або максимального дозволеного законом чи урядовою політикою. Про будь-які зміни студенти будуть повідомлені якнайшвидше.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Детальніше

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Згорнути