Магістр прогресивного дизайну, стратегії та управління підприємницькою діяльністю

Загальні відомості

Опис програми

Цей магістерський ступінь дасть змогу адаптуватися до нових ділових та соціальних сценаріїв, надаючи широке знання стратегій, а також різних способів підходу до творчого підприємництва для матеріалізації реальних проектів.

DSC06503ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" />

Основні дані

 • Ступінь: Магістр в галузі сучасного дизайну, стратегії та управління підприємницькою діяльністю, власний ступінь, виданий Університетом Помпеу Фабра (UPF) та ELISAVA у співпраці з Роттердамською бізнес-школою
 • Напрям: Хорхе Родрігес Нієто
 • Кредити за ECTS: 60
 • Тривалість: з жовтня 2020 р. По липень 2021 р .; Четвер та п’ятниця: оцінки та конференції.
 • Ціна: жовтень 2020 р .: 11 000 євро (+ 450 євро за попередню реєстрацію)
 • Мова: англійська
 • Поїздка: витрати не включені
 • Вимоги щодо доступу та вступу: Офіційний університетський ступінь або еквівалент. Бізнес-ідея або намір розробити мастер-проект.

презентація

Чи може управління дизайном допомогти адаптуватися до постійно змінюваних ринків? У Майстрі з розширеного дизайну, стратегії та управління підприємництвом ви зможете відповісти на потреби користувачів та ринку?

Дизайн все частіше сприймається як наскрізна діяльність комплексного управління, де знаходяться потреби користувачів / споживачів, динаміка ринку та бізнес-стратегії. Таким же чином, методології управління, також відомі як управління дизайном, не змогли адаптуватися до мінливого та динамічного потоку сучасних ринків та ділових настроїв.

Необхідність планування та створення нових моделей вимагає розриву з жорсткими структурами та прийняття більш органічних методологій, пристосованих до часу постійних змін та до нових суспільств та ринків, що розвиваються. Це нове планування має орієнтуватися на стратегію та підприємництво з новими заздалегідь задуманими ідеями як моделі розробки проектів для творчих та бізнес-професіоналів та як модель для більш креативних компаній.

Ця програма заснована на практичній методиці навчання та працює з реальними бізнес-проектами, які учасники розроблять протягом першого місяця занять. Учасники можуть принести власні бізнес-проекти або розвинути співпрацю зі своїми однокласниками. Мета - закінчити ступінь магістра з готовим до інвестування проектом.

Майстер з розширеного дизайну, стратегії та управління підприємницькою діяльністю (MaDE) має нетрадиційну структуру, яка пропонує як гнучкість, так і підтримку поточних потреб підприємця. Чотири модулі проходять у Барселоні та ще три - у Роттердамі (студенти їдуть до Роттердама щонайменше один тиждень тричі на рік). Поєднання онлайн-семінарів та семінарів на місці надають постійну підтримку роботі учасників.

Цей курс був розроблений ELISAVA проектування, стратегії та управління ELISAVA та проводився у співпраці з Роттердамською бізнес-школою.

мети

 • Ця програма має на меті надати учасникам інструменти та середовища, необхідні для ознайомлення з новою динамікою обміну, для виробництва та розповсюдження продуктів і послуг.
 • Його мета полягає у створенні міждисциплінарних синергій, які дають учасникам знання для розробки нових проектів та оптимізації тих, які вже є.
 • Програма навчатиме студентів знанням та застосуванню методологій роботи з управління дизайном, які адаптуються до нових ділових, соціальних та географічних сценаріїв сучасного світу. Для цього він надасть учасникам широке розуміння стратегій та різних способів підходу до творчого підприємництва з погляду стратегії та управління.

компетенціями

 • Підприємницькі вміння та навички.
 • Стратегічні компетенції для започаткування та розвитку бізнес-ідей.
 • Навички розвитку бізнес-моделі.
 • Розробка та реалізація бізнес-ідей для творчих та не творчих галузей.
 • Управління проектами Адміністративні навички управління компанією.
 • Фінансові навички приймати рішення та інвестувати в бізнес-ідеї.
 • Бізнес-мережі Публічні виступи Розвиток внутрішніх навичок.
 • Дизайн та складання прототипів цифрових продуктів та послуг, електронна комерція та роздріб.
Останнє оновлення May 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architectu ... Детальніше

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architecture in Europe according to the Domus magazine. Згорнути