Магістр прикладної економіки

Загальні відомості

Опис програми

Мета

Магістерська програма прикладної економіки спрямована на розвиток талантів високого рівня, які мають здатність і політичну цілісність займатися теоретичними і політичними дослідженнями, аналізом та управлінням економічної діяльності в урядових управліннях, підприємствах та науково-дослідні підрозділи, вимагають випускників:

  • Освоїти спеціалізовану теорію фундаментів і професійні знання системи, осмислити динаміку академічного кордону, може бути здатна до вищого рівня викладання, наукових досліджень і спеціалізованої роботи з управління економічними дисциплінами.
  • Освоїти іноземну мову, вміти вміло вести професійне читання і письмо.

Головною метою є виховання випускників з почуттям інновацій, міжнародного співробітництва, гуманістичної якості, професійної етики та відповідальності за суспільство. Цілі цієї програми вимагають, щоб випускники освоювали фундаментальні теорії щодо проектування та виробництва машинобудування та мали можливість застосовувати теорію на практиці та бути кваліфікованими у проектуванні та виробництві, науково-технічному розвитку, дослідженнях для застосування та оперативного управління.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

WUT is one of the leading Chinese universities under the direct administration of the Ministry of Education and one of the universities in the country’s construction plan of world-class universities a ... Детальніше

WUT is one of the leading Chinese universities under the direct administration of the Ministry of Education and one of the universities in the country’s construction plan of world-class universities and first-class disciplines. Згорнути