Магістр прикладної економетрії та прогнозування

Загальні відомості

Опис програми

Чому в ISEG застосовується економетрика та прогнозування?

  • ISEG була школою, яка стала першопрофільною викладанням економетрії в Португалії понад 50 років тому, і тому вона має давню традицію викладання цього предмету;
  • ISEG має найбільш кваліфікований факультет у всій країні за напрямами статистики, економетрії та часових рядів;
  • Переважна більшість викладачів ISEG в цих областях проводила всесвітньо визнані дослідження; його члени публікували у найпрестижніших журналах статистики та економетрії у світі (наприклад, Journal of Econometrics, Review of Economic Studies, Econometric Reviews, Review of Економіка та статистика, Економетрична теорія, Журнал бізнесу
  • Тому що цей майстер має унікальні характеристики в Португалії (Це єдиний в Португалії, де основним напрямком є економетрика).126299_business-3560917_640.jpg

Історія

ISEG була школою економіки та менеджменту, яка стала першопрофільною викладанням кількісних методів на рівні магістратури в Португалії.

У 1982 році було розпочато майстер математичних методів економіки та управління бізнесом, який викладав економетрію, і вважався напрямом досліджень дисертацій.

У 1988 році цей ступінь замінили магістри з прикладної математики з економіки та менеджменту, що мають схожі характеристики.

З цього магістра в 2002 році було створено декілька магістрів, включаючи магістрів з прикладної економетрії та прогнозування (МЕАП), який є більш практичним і більш зосередженим на економетрії (та її підрегіонах, таких як мікроекономіка, макроекономіка та економетрія часових рядів). ).

План дослідження зазнав значного переосмислення в 2007 році, після адаптації «Болонської угоди», а її остаточний формат визначений у наказі № 10897/2010 від 11 червня (опублікованому в ДР 1 липня 2010 року).

Спочатку магістри функціонували з дворічною періодичністю, але, починаючи з навчального року 2008/2009, він працює щороку і, як очікується, це зробить у майбутньому, його 9-е видання розпочнеться у 2014/2015.

Курс викладатиметься англійською мовою, починаючи з 2020/2021 року.

Цілі

Майстри мають на меті освіту спеціалізованих кадрів фінансових установ, компаній та інших державних та приватних організацій, які використовують аналіз та обробку даних як підтримку для прийняття рішень, а також викладачів та дослідників університетів.

З цією метою вона спрямована на розвиток вміння критично та творчо інтегрувати теоретичні та емпіричні знання та ознайомлювати студентів з різними ІТ-програмами для кількісного аналізу.

Розроблений для

Майстри прикладної економетрії та прогнозування розроблені для тих, хто має намір завершити, консолідувати, оновити та посилити свою освіту першого циклу у сферах статистики, економетрії, часових рядів та прогнозування.

Майстри спрямовані, перш за все, на тих, хто має намір наблизитися до межі знань. Курс післядипломної освіти призначений для технічного персоналу, який потребує постійного оновлення, а також для останніх випускників, які шукають технічну експертизу.

Заявки розглядаються серед випускників, які мають право на економіку, техніку, статистику, фінанси, менеджмент, математику або MAEG. Заявки інших випускників бакалаврів будуть належним чином розглядатися Науково-педагогічною радою.

Це професійний майстер за своєю природою, який надає професійний досвід, який може досягти стажування в компанії. Він також призначений для тих, хто бажає розширити свої перспективи академічної та / або дослідницької кар'єри.

Зайнятість

Випускники магістрів працюють у:

  • Відділ економічних досліджень та статистики державного сектору;
  • Відділи економічних досліджень та планування приватного сектору;
  • Банківська справа та страхування;
  • Вища та середня освіта;
  • Дослідження;
  • Консалтингові фірми.

Розклад занять: 3 семестри

Мова: повністю викладається англійською мовою

Вартість навчання: 6400 євро (5100 € для студентів ЄС)

Дата початку: вересень 2020 року

Місце проведення: кампус ISEG у Лісабоні

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The first school of Economics and Management in Portugal, ISEG belongs to the University of Lisbon, the largest Portuguese University. ISEG Lisbon is internationally recognized and accredited by AACSB ... Детальніше

The first school of Economics and Management in Portugal, ISEG belongs to the University of Lisbon, the largest Portuguese University. ISEG Lisbon is internationally recognized and accredited by AACSB and AMBA, complying with the best higher education standards. ISEG’s research centers are very well rated by the Portuguese research council (FCT). With an experienced and well prepared faculty, students from more than 70 countries contribute to an ever-increasing international academic environment, and take advantage of the school's excellence and location. ISEG Lisbon has excellent modern premises at the heart of Lisbon, right next to the Parliament and the river Tagus, in a vibrant neighborhood full of social life, business and culture. At ISEG, you will find a culture of excellence and achievement, alongside a climate of inclusiveness and cooperation. This is made by the mutual collaboration of students, faculty and staff. ISEG is a School prepared for the future: with a unique blend of quantitative skills and social contextualization of economic and managerial decisions, ISEG’s faculty, professionals, students and alumni are at the forefront of those who address the UN’s 17 Sustainable Development Goals (SDGs) with an entrepreneurial and collaborative mindset. Згорнути