Магістр прикладного штучного інтелекту та аналітики даних

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Світ більш керований даними, ніж будь-коли, і хоча навички спеціалістів з аналітики, цифрових даних, наукових даних та штучного інтелекту користуються великим попитом, пропозиція все ще дуже обмежена. Не вистачає фахівців з наукових даних та штучного інтелекту, і цей недолік означає, що в даний час лише деякі компанії насправді здатні використовувати весь потенціал своїх наборів даних і перетворити їх на конкурентну перевагу.

Ця нова програма MSc була розроблена у відповідь на дефіцит фахівців з штучного інтелекту (AI) та даних Analytics (DA) у Великобританії. Це дасть вам навички та професійне розуміння, яке вам потрібно, щоб розпочати кар’єру в цих різноманітних і швидко зростаючих секторах.

Шістдесят стипендій у розмірі 10 000 фунтів стерлінгів будуть запропоновані студентам, які відвідують цю програму, в рамках інвестицій у розмірі 1,4 мільйона фунтів від Управління для студентів (OFS), Департаменту культури, засобів масової інформації та спорту (DCMS), Управління штучного інтелекту. та внесок галузі.

* Перевірте критерії придатності.

Програма надасть вам прикладне розуміння штучного інтелекту та аналітики даних. Ця програма підходить для претендентів з різних груп, і попередніх технічних знань не потрібно . Ви будете розвивати відповідні технічні навички, які вам потрібні в рамках програми.

Технічні навички, які ви будете розвивати, включають знання Python, R, Julia, Weka, AWS, MS Azure, SAS, SPSS та Excel. Нетехнічні м'які навички, розвиток яких є ключовим фактором вашого довгострокового успіху в будь-якій галузі, включаючи прийняття даних, прийняття рішень, критичне мислення, ділову привабливість та підприємницьку діяльність, а також навички спілкування, роботи в команді та лідерства.

У вас буде можливість тримісячного оплачуваного розміщення в галузі в рамках програми, що дає вам неоціненний досвід у реальному світі та можливість налагодити галузеві контакти.

Ваші навички інтелектуального та працездатності будуть розвиватися завдяки доступу до нашої програми професійного розвитку Career Booster. Крім того, запропонована навчальна програма запропонує вам можливість отримати професійні сертифікати через AWS Academy та SAS.

Ви закінчите навчання як впевнений, креативний, підприємливий, незалежний модельєр даних та інтерпретатор, здатний вибрати відповідні інструменти AI та DS для заданої практичної проблеми та виконати емпіричний аналіз, який підходить для прийняття рішень, керованих даними.

Професійна акредитація

Ми пишаємося тим, що в елітній групі бізнес-шкіл проведемо потрійну акредитацію Equis, AMBA та AACSB, яку часто називають "Triple Crown".

Студенти матимуть можливість додатково розвивати свої інтелектуальні навички та збільшувати перспективи працевлаштування завдяки мікрозначкам, доступним через вміст SAS та вміст веб-служб Amazon. Це безцінні сертифіковані в галузі сертифікати, які готують вас до виконання більше службових обов'язків - вони відкриють двері для різних варіантів працевлаштування, і ви можете використовувати їх у будь-якій точці світу.

SAS - одне з провідних світових стандартних програм для аналізу даних, яке використовується в рамках цього ступеня для навчання студентів. SAS є одним із наших стратегічних партнерів. Вони є прихильниками наших студентів, які в рамках цієї програми отримують сертифікацію програмного забезпечення, яке широко використовується в діловому світі.

Усі студенти матимуть можливість пройти професійну сертифікацію за програмою AWS Academy від Amazon Web Services, як частини програми. Будучи членом Академії AWS, University of Bradford допоможе студентам стати досвідченими та сертифікованими у використанні AWS-технологій та готовими приєднатися до динамічної хмарної ІТ-робочої сили.

Вимоги до вступу

Ступінь відзнаки Великобританії 2: 2 (або вище) або еквівалентна міжнародно визнана кваліфікація в будь-яких предметах, пов'язаних з STEM або не. Досвід роботи не потрібен.

Зрілі студенти будуть розглядатися в кожному конкретному випадку. Кандидати, які не мають кваліфікації, також будуть розглянуті, які мають відповідний досвід роботи (мінімум 3 роки повний робочий день) і будуть оцінені на основі співбесіди.

Англійська мова вимоги

IELTS: 6,0 в цілому, без субтесту менше 5,5.

Якщо ви не задовольняєте вимоги IELTS, ви можете взяти курс англійської мови до University of Bradford .

Що ти навчаπшся

Запропонований навчальний план (за умови перевірки) включає вивчення:

 • Машинного навчання
 • Великі дані
 • Visual Analytics
 • Урядова аналітика даних
 • Аналітика даних у галузі охорони здоров'я
 • Цифровий маркетинг
 • Безпечний ІІ, управління проектами
 • Управлінський консалтинг
 • Підприємництво та інновації
 • Розвиток навичок для бізнес-лідерства

Кар'єрна підтримка

Університет прагне допомагати учням розвивати та підвищувати можливості для працевлаштування, і це є невід'ємною частиною багатьох програм. Спеціалізована підтримка доступна на протязі всього курсу від служб Кар'єра та Можливості зайнятості, включаючи допомогу в пошуку роботи на умовах неповного робочого часу під час навчання, розміщення, відпустки та вакансії випускників. Студенти заохочуються отримувати доступ до цієї підтримки на ранньому етапі та використовувати великі ресурси на веб-сайті Careers.

Обговорення варіантів з консультантами спеціалістів допомагає роз'яснити плани шляхом вивчення варіантів та вдосконалення навичок пошуку роботи. У більшості наших програм консультанти з розвитку кар'єри мають безпосередній внесок у навчальний план або через спеціально організовані семінари.

Програма AWS Academy від веб-служб Amazon (AWS)

Школа менеджменту приєдналася до престижної всесвітньої програми AWS Academy від Amazon Web Services (AWS). Усі студенти отримають можливість покращити свої навички працевлаштування, допомагаючи зробити їх готовими до світу праці.

AWS Academy - це глобальна програма, яка надає навчальним закладам доступ до вмісту хмарних обчислень для підтримки навчання студентів на конкурентному цифровому робочому місці. Будучи членом Академії AWS, University of Bradford допоможе студентам стати досвідченими та сертифікованими у використанні AWS-технологій та готовими приєднатися до динамічної хмарної ІТ-робочої сили.

Усі студенти матимуть можливість пройти професійну сертифікацію на основі навичок, отриманих завдяки вмісту AWS Academy, який надається працівниками університету, які мають акредитацію AWS Academy.

Кар'єрні перспективи

Ця програма була розроблена для того, щоб ви, як випускник, могли розпочати або покращити кар'єру в галузі штучного інтелекту та / або наукових даних, а також надати вам навички, необхідні для роботи в відповідних консультаціях або для початку нового технологічного бізнесу.

Можливості кар'єри включають (але не обмежуються ними):

 • Професійний приклад штучного інтелекту та наукових даних
 • Випускник аналітика
 • Бізнес-аналітик
 • Консультант з аналітики
 • Консультант з питань технологій
 • Аналітик цифрового маркетингу
 • Менеджер цифрових відомостей
 • Розпочніть новий технологічний бізнес
Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Детальніше

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Згорнути