Магістр політичних та економічних наук сучасної Східної та Південно-Східної Європи

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Подвійні Майстри

Політологія (Університет Бамберга)

і

Магістр політичних та економічних проблем сучасної Східної та Південно-Східної Європи ( University of Macedonia ) http://mabsos.uom.gr/

118813_StudentsattheEconomistConference.jpg

Двомісний магістр дозволяє вам:

 • Досягти двох ступенів магістра протягом двох років.
 • Отримати теоретичну експертизу в політичних інститутах та процесах у міжнародній структурі.
 • Набути значних емпіричних знань про Східну та Південно-Східну Європу, скориставшись подвійним компонентом програми "Подвійний ступінь".
 • Стипендії доступні.
 • Мова навчання англійською мовою в обох місцях. Модулі, викладені на німецькій мові в Бамберзі, відкриті для всіх студентів, які володіють адекватною німецькою командою.

Міждисциплінарний та регіональний фокус у Салоніках

University of Macedonia має на меті запропонувати комплексний аналіз як політичного, так і економічного розвитку в дуже динамічному регіоні Східної та Південно-Східної Європи, при цьому підкреслюючи взаємозв'язок між цими двома та встановлення інституційного та соціального контексту на міцно аналітичну основу.

Цей регіональний фокус доповнюється регулярними запрошеними лекціями вчених, дипломатів, політиків, ділових людей та журналістів, які мають досвід динаміки регіональної та європейської інтеграції у Східній та Південно-Східній Європі.

Випускники стають експертами з розуміння політичної та економічної сили цього регіону, і саме така експертиза робить їх привабливими для роботодавців, які працюють у Східній та Південно-Східній Європі.118815_16362042460_0c00f7d209_o.jpg

Дослідницькі дослідження в Бамберзі

В університеті Бамберга політологію викладають як суспільну науку з сильним емпіричним спрямуванням. Університет може запропонувати курси з усіх основних підполів політології, включаючи низку модулів англійською мовою. І наше викладання, і наукові дослідження сильно керуються теорією, а передові методи дослідження також є центральним напрямком.

Студентам також надана можливість взяти участь у щорічній Національної моделі ООН (NMUN) у Нью-Йорку, США.

Це все означає, що випускники програми оснащені надзвичайними навичками, які не тільки роблять їх привабливими для можливих роботодавців, але й також кваліфікують їх для подальшої кар’єри в академічному секторі.

Вимоги до прийому

 • Кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинна забезпечити підтвердження своєї англійської мови.
 • Кандидати повинні подати дві письмові посилання, як правило, від професорів, які особисто знають заявника.
 • Для виконання подвійної магістерської програми не потрібно знати ні грецької, ні німецької мов, оскільки модулі викладаються англійською мовою в обох університетах.

118811_40922880093_016d4e1fed_o.jpg

Кар'єрні перспективи

Цей подвійний ступінь магістра озвучує студентів знаннями та аналітичними та передаваними навичками, необхідними для подальшого навчання в аспірантурі або міжнародно орієнтованої кар'єри в державному чи приватному секторах. Типова кар'єра включає:

 • Кар'єра в бізнесі, уряді, громадських організаціях та міжнародних організаціях, що працюють у Східній та Південно-Східній Європі.
 • Зайнятість у міжнародних організаціях (ЄС, СОТ, ООН тощо).
 • Дослідження політичних аналітичних центрів на національному та міжнародному рівнях.
 • Кар'єра в державній адміністрації.
 • Подальше дослідження в аспірантурі на докторантурі. рівень.
 • Журналістика.

Відгуки випускників та студентів

118820_annakyriazi.jpg

Анна Киріазіс, Угорщина / Греція

«Я розглядаю два роки цієї магістерської програми як одне з найкращих у моєму житті. На професійному рівні програма пропонувала чудовий вибір курсів, що стосувалися різних суспільно-наукових галузей - від антропології до економіки та ІР - що мотивувало мене від початку до самого кінця. Навчання англійською мовою було важливим надбанням не лише тому, що я читав найсучаснішу міжнародну літературу, а й тому, що міг легко перетворити магістерську дисертацію в пропозицію кандидатського проекту. Це в кінцевому підсумку дало мені можливість продовжувати докторське навчання в міжнародному університеті зі стипендією і привело прямо до докторантури, яку я займаю зараз. Але мої найдорожчі спогади походять із особистих зв’язків, які я встановив зі своїми однокурсниками, деякі з яких стали моїми друзями на все життя. Програма свідомо заохочує співпрацю та спільне навчання, а не безглузду конкуренцію за найкращу оцінку; це академія в найкращих випадках ».

118821_annamanukyan2.jpg

Анна Манукян, Вірменія

«Магістр політичних наук та економіки сучасної Східної та Південно-Східної Європи надає кожному студенту найкраще поєднання знань та вмінь завдяки добре розробленим курсам та збалансованому графіку. Академічний та адміністративний персонал надзвичайно доброзичливий та корисний та орієнтує студентів протягом усього досвіду. Хоча програма поєднує два взаємозв’язані та водночас широко різні напрямки, такі як Політика та Економіка, вона дозволяє досліджувати або інший, або один із цих напрямків для поглибленого вивчення. Однак, це не обмежується лише цими двома складними та цікавими сферами: програма відкриває нові двері до широкого спектру професій, оскільки знання, які вона дає, є ідеальною базою для впевнених кроків у професійному світі.

Мій досвід роботи з програмою був вражаючим, і він справді дав мені цінне поєднання професійного та особистого досвіду. Завдяки продумано організованим заняттям та навчальним подорожам я, безумовно, багато чого дізнався про політику та економіку сучасної Східної та Південно-Східної Європи, тоді як багатонаціональне середовище дозволило мені та моїм однокласникам з різних країн поділитися нашим досвідом, досвідом та поглядами та стати життям друзі ».

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The University of Macedonia. Destination: excellence! In its sixth decade of operation, the University of Macedonia, the continuity of the historical Graduate School of Industrial Studies of Thessalon ... Детальніше

The University of Macedonia. Destination: excellence! In its sixth decade of operation, the University of Macedonia, the continuity of the historical Graduate School of Industrial Studies of Thessaloniki, is a modern state Higher Education institution, renowned for the ambiance of quality, freedom, democracy, meritocracy and individual development it provides to all its members: students, Academic and Research Staff, and university employees. Згорнути