Прочитайте офіційний опис

Про

Ви цікавитесь політикою, і хотіли б ви спеціалізуватися в європейській політиці та порівняльній перспективі? Однорічна магістерська програма з вивчення англійської мови "Політологія": Європейська державна політика може стати правильним вибором для вас. У цій магістерській програмі ви проаналізуєте, як соціальні, економічні та політичні зміни впливають на європейські політичні системи та установи управління на міжнародному та національному рівнях з порівняльної точки зору.

Ви будете вчинені в поточних дослідницьких заходах та політичних дебатах, досліджувати теоретичні перспективи та розвивати складні наукові навички, які ви будете застосовувати до двох основних вимірів у європейській політиці. Один з них полягає в тому, як національна політика та політичні структури справляються із глобальними соціальними та економічними змінами та наднаціональними рішеннями. Інший - наскільки наднаціональні інституції, такі як ЄС, у свою чергу, постраждали від національних інтересів та політичної мобілізації. Інтегруючи ці два куточки, студенти спеціалізації «Політологія»: Європейська державна політика отримає фундаментальні знання та набір навичок, які мають високий попит на посади на посадах на рівні європейського та національного політичних рішень. Програма пропонує індивідуальне навчання фахівцями міжнародного рівня, наукові дослідження яких останнім часом оцінювалися як найкращі з Європи в цій галузі.

Ця програма акредитована NVAO. Після закінчення програми ви отримаєте міжнародно визнаний ступінь магістра.

Програма навчання

Наша магістерська програма з політології дає вам повне, широкомасштабне навчання з методології та теорії соціальної та політичної науки. Це передбачає застосування та практичне використання різноманітних методів дослідження політичних наук та ознайомлення з низкою теоретичних поглядів та їх інтеграції у ваші дослідження. Майстер - це однорічна програма повного дня, яка повністю вивчається англійською мовою. Має навантаження 60 кредитів.

Політологія: європейські курси з державної політики в навчальному посібнику.

Структура програми

Програма починається з широкої загальної бази і поступово дозволяє визначити свій власний профіль.

 • У першому періоді ви проводите два курси з основних теорій та підходів у двох основних піддисциплінах політології: порівняльної політики та міжнародних відносин. Ці курси надають вам загальну базу знань і ознайомлюють вас з повною мірою дисципліни.
 • У 2-му періоді ви обираєте два виділені курси з питань, що охоплюють різні аспекти сучасних політичних процесів. Ви можете вибрати одну вибрану проблему, що належить до вашої спеціалізації, і одну з них, щоб розширити область застосування.
 • У 3-й період ви будете стежити за більш загальним курсом з філософії науки і дизайну, який має безпосередньо сприяти підготовці вашої дипломної роботи та надає вам теоретичні уявлення та методичні інструменти.
 • У 4-му періоді ви практикуєте свої навички досліджень у майстерні у своїй власній спеціалізації. Працюючи у невеликих групах за конкретними темами, ви практикуєте всі етапи емпіричного циклу: вибір і формулювання питання дослідження, огляд літератури, дизайн дослідження, аналіз даних та звіт. Практичний досвід та широкий спектр релевантних та актуальних тем дослідження в рамках вашої спеціалізації, які будуть представлені тут, дозволяють використовувати роботу в семінарі як крок до вашої дисертації магістра.
 • У період 5 та 6 років ви працюєте індивідуально на магістерській дисертації, під керівництвом одного з співробітників наших різних дослідницьких груп.

Чому Ви бажаєте вивчати політологію у VU Amsterdam ?

 • Широка база, чітка спеціалізація

Наша програма має унікальну кумулятивну структуру, в якій ви кожен місяць спеціалізуєтеся. З спільного початку в двох основних піддисциплінах галузі (міжнародні відносини та порівняльна політика), ви розділяєте на менші групи на вибраних курсах видання та поступово працюєте над своєю спеціалізацією. Це закінчується вашою особистою темою магістерської роботи.

 • Інтенсивний нагляд, позакласна робота

Програма складається з високо інтерактивних підручників, семінарів та інтенсивного індивідуального нагляду. З огляду на порівняно невеликий масштаб програми (50-70 студентів поділяються на три спеціалізації), ви дійсно знайомі з професорами, і вони вас знають. Додаткові навчальні семінари, екскурсії та семінари надають вам можливість також займатися політикою та (політичними) організаціями поза класом.

 • Сильний науковий компонент

Програма заохочує використання як кількісних, так і якісних методів і пропонує вам широкий спектр теоретичних підходів, від більш традиційних теорій дисципліни до критичної теорії. В рамках різних курсів особлива увага приділяється поєднанню теоретичних знань та навичок (міркування, написання, презентації та методології дослідження), і великий акцент робиться на розробку аргументації для підтримки власних висновків. Нарешті, під керівництвом співробітника з досвідом роботи у вашій спеціалізації ви проведете незалежне дослідження для вашої магістерської роботи.

 • Міжнародна репутація

Програма розроблена та навчена міжнародною командою з великою міжнародною мережею. Якість нашого вчення підтверджується позитивними результатами оцінки: останнім часом наші вчителі були проголошені найкращими в Нідерландах. Програма має міжнародний характер, як мінімум 35% співробітників є міжнародними, а приблизно 50% студентів, які починають кожен рік, прибувають з-за кордону.

 • Подвійна ступінь

Можна отримати подвійний ступінь. Вибираючи це, ви будете стежити за дворічною програмою, під час якої ви будете проводити один рік у ВД, а один рік - в Університеті Північної Кароліни на Чапел-Гілл. Додаткову інформацію див. Нижче: "Дворівнева ступінь європейського врядування".

 • Що кажуть студенти

Студенти магістра політичних наук у ВН заявили в національному студентському опитуванні 2017 року, що вони задоволені складною освітою, інтернаціоналізацією, об'єктами навчання, графіками, навантаженням на навчання та груповим розміром програми.

Кар'єрні перспективи

Як випускник магістерської програми з політичних наук у VU Amsterdam , ви здатні ефективно працювати в міждисциплінарному середовищі: ви добре знаєте і маєте міцну основу в підходах, що використовуються в більш широкому світі соціальних наук. Ви розробили навички в методології дослідження (аналіз, збір та обробка даних), написання, презентації, публічного виступу та спільної роботи.

Через наголос на методології та написанні досліджень, багато випускників знаходять роботу як аналітик або радник з питань політики у міжнародній урядовій або неурядовій організації, у приватному секторі, або як державний службовець у державному міністерстві. Ви також матимете кваліфікацію для роботи в галузі журналістики. Випускники також знаходять роботу у сфері комунікації та зовнішніх зв'язків. Ретельне застосування науково-дослідних навичок, запропонованих програмою, також готує вас до подальшої кар'єри в наукових кругах. Багато наших випускників беруть участь у авторитетній кандидатській школі. програми по всьому світу.

Стажування
Знаходження позиції в (міжнародній) організації може бути складним, особливо на нинішньому ринку праці. Під час програми ви дізнаєтесь більше про свої власні інтереси та про те, як ви можете використовувати їх для міжнародної кар'єри. Після закінчення майстра, високо мотивовані студенти можуть звернутися до своїх професорів для можливостей стажування в мережі професорів. Також є варіантом дослідження стажування на нашому відділі політології. Цей досвід роботи допоможе вам у подальшій кар'єрі.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 80 інших курсів в Vrije Universiteit Amsterdam »

Останнє оновлення November 8, 2018
Цей курс Campus based
Start Date
Вересень. 1, 2019
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
2,083 EUR
для студентів ЄЕП-ЄС.
Deadline
Червень 1, 2019
1 April for non-EU-students.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вересень. 1, 2019
Кінець терміну надання заяв
Червень 1, 2019
1 April for non-EU-students.

Вересень. 1, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
Червень 1, 2019
1 April for non-EU-students.
End Date