Магістр передових досліджень з гуманістичних досліджень

Загальні відомості

Опис програми

До цих пір бракує специфіки магістра, яка забезпечує майбутнім дослідникам підготовку, необхідну для здійснення науково-дослідної кар’єри в гуманітарних науках. У зв'язку з цим, надання спеціалізованої наукової підготовки вирішує важливу соціальну потребу та зайнятість серед наукової спільноти як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Ступінь магістра перспективних університетських досліджень з гуманістичних досліджень дає вам міцну основу в методологіях загальних та конкретних наукових досліджень в рамках гуманітарних наук. Це дає вам теоретичну та практичну підготовку, необхідну для здійснення науково-дослідної кар’єри, направляючи вас до докторської програми з гуманітарних наук, і дає вам навички та знання, необхідні, щоб стати продуктивним членом науково-дослідних проектів та груп.

Програма навчання складається з двох спеціальностей:

  • Дослідження історії мистецтва.
  • Дослідження лінгвістичних та літературознавчих студій.

Ступінь магістра складається з основних предметів, які викладають основи досліджень гуманітарних наук та інших предметів, характерних для кожної зі спеціальностей, з особливим акцентом на міждисциплінарність, включення нових технологій у гуманістичні дослідження (Digital Humanities) та практичну роботу в передові дослідницькі середовища.

Ця магістерська програма викладається на каталонській (45%), іспанській (45%) та англійській мовах (10%).

Зовнішні практики

Предмет стажування є обов'язковим (6 кредитів ECTS) і складається з двох різних частин:

  • Стажування в активній дослідницькій групі (3 бали ECTS).
  • Міждисциплінарні науково-дослідні семінари (3 бали за ECTS).

Цей предмет ступеня магістра надає студентам досвід з перших рук в одній із груп або проектів, що проводять дослідження з гуманітарних наук в URV та можливість активно брати участь у дослідницькому семінарі.

Карєрні можливості

Дослідник гуманітарних наук, головним чином в університетах та науково-дослідних інститутах, установах, фондах чи компаніях, що проводять дослідження за двома спеціальностями ступеня магістра.

Вхід

Ступінь магістра орієнтована на осіб, які мають офіційні дипломи або диплом бакалавра університету за амбіціями, пов'язаними з будь-якою з двох спеціальностей магістра. В URV це, насамперед, але не виключно такі:

  • Ступінь бакалавра з латиноамериканської мови та літератури.
  • Бакалавр з каталонської мови та літератури.
  • Ступінь бакалавра з історії.
  • Бакалавр з історії мистецтва та археології.

Кандидати, які бажають подати заяву на ступінь магістра, повинні продемонструвати, що вони пройшли попереднє навчання за спеціальністю, до якої вони бажають вступити, або з обох спеціальностей, якщо кандидат бажає проводити змішану навчальну програму. Кандидати, які не відповідають цій вимозі, будуть оцінені Академічним комітетом ступеня магістра, який вирішить, чи можна усунути недолік у навчанні за допомогою мостикових курсів. Якщо вони вирішать, що це не може, студент не буде прийнятий до ступеня магістра. Кандидати з іноземною кваліфікацією повинні продемонструвати, що вони відповідають вимогам прийому в період прийому.

Students of Rovira i Virgili University

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment.

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment. Згорнути
Таррагона , Таррагона , Таррагона , Реус , Таррагона , Таррагона , Реус , Таррагона , Таррагона , Таррагона , Таррагона , Таррагона + 11 Більше Менше