Магістр педагогіки та викладання для сталого розвитку

Загальні відомості

Опис програми

Дворічна магістерська програма з педагогіки та викладання для стійкості - це мультидисциплінарна програма, орієнтована на педагогічні підходи для сприяння стійкості через освіту. Програма поділяється на орієнтаційні дослідження, методологічні дослідження, предметні дослідження та інші дослідження. Навчальна програма програми має загальну спрямованість, і вона пропонує широку можливість дізнатись про стійкість з екологічного, культурного та / або соціального аспектів з педагогічної точки зору. Розглянуті теми пов'язані з викладанням та вивченням різних предметів та освітнім контекстом.

Програма розглядає глобальні та сучасні проблеми стійкості і буде розглядатися з точки зору викладання та педагогіки, що становлять ядро фінського освітнього досвіду, визнаного у всьому світі. Програма забезпечує академічні інструменти для розвитку теоретичного та емпіричного розуміння студентами стійкості та визнання його у навчанні. У процесі навчання студенти дізнаються, як застосовувати свої знання та вміння при плануванні, реалізації та оцінці різних навчальних заходів у початковій та середній школі.

Sponsored by Google Chromebooks

Основна інформація

 • Рівень ступеня: ступінь магістра
 • Тривалість програми: 2 роки / 120 кредитів ECTS
 • Мова навчання: англійська
 • Період подання заявок: 1.12.2020 - 20.1.2021
 • Початок програми: вересень 2021 р
 • Плата за навчання: громадяни ЄС / ЄЕЗ відсутність плати за навчання; громадяни, що не входять до ЄС / ЄЕЗ, 8000 € / навчальний рік
 • Відмова від навчання доступна кожному
 • Навчальний містечко: Йоенсуу

Чому вчитися з нами?

 • У цій програмі ви дізнаєтесь про стійкість з екологічних, культурних та / або соціальних аспектів з педагогічної точки зору.
 • Фінський освітній досвід визнаний у всьому світі. Доданий із глобальним акцентом, результат є ідеальною комбінацією для всіх, хто бажає розвивати свій досвід у просуванні стійкості в початкових та середніх школах.

Вимоги до прийому

Прийнятність

Для отримання кваліфікації необхідний визнаний відповідний ступінь бакалавра (або вище), що включає навчання в галузі освіти.

Програма прийме тимчасовий сертифікат. Тимчасовий атестат видається як заміна дійсного атестата, якщо останній не може бути виданий студентам одразу після закінчення навчання з технічних чи адміністративних причин. Тимчасове свідоцтво про ступінь повинно містити ту саму інформацію, що й фактичне свідоцтво про ступінь. Програма прийме тимчасовий сертифікат лише у тому випадку, якщо всі дослідження, включені до ступеня, були успішно завершені.

Програма буде умовно приймати заявки від осіб, які не закінчили навчання до закінчення терміну подання заявки на програму. Умовно прийняті заявники повинні вказати передбачувану дату закінчення навчання у своїй заявці та подати офіційно засвідчену копію останньої стенограми записів до кінця періоду подання заявки. Умовні здобувачі повинні подати свій остаточний сертифікат та остаточну стенограму записів координатору програми до 6 серпня 2021 року.

Володіння англійською мовою

Мінімальні вимоги до мовних навичок, перевірених офіційними мовними тестами, такі:

 • IELTS Academic: загальний бал 6,5, 5,5 у розділі для письма
 • TOEFL iBT: загальний бал 92, 22 - у письмовій частині
 • TOEFL rPDT: 20 у розділі для читання, 20 у розділі для прослуховування та 22 у розділі для письма
 • PTE Academic: загальний бал 62, при цьому 54 - у письмовій частині
 • C1 Advanced (раніше CAE): загальний бал 180, 162 - у письмовій частині
 • Володіння C2 (раніше CPE): загальний бал 180, 162 - у письмовій частині
 • Національний сертифікат володіння мовою (YKI): рівень 5 у розділах читання, письма та мовлення

Сертифікати мовного тесту дійсні протягом двох років з дня їх видачі, і вони повинні бути дійсними протягом періоду подання заявки.

Мовний тест не вимагається від заявників, які пройшли:

 • Вища середня освіта англійською мовою в Австралії, Канаді, Ірландії, Новій Зеландії, Великобританії, США або в північній країні.
 • Ступінь університету з англійської мови в Австралії, Канаді, Ірландії, Новій Зеландії, Великобританії, США, Швейцарії або країні ЄС / ЄЕЗ.
 • Вища освіта у Фінляндії, де англійською мовою є основним предметом.

Заявка на процес

Період подання заявки
 • Період подання заявок: 1 грудня 2020 - 20 січня 2021, 15:00 (GMT + 2).
Застосування
 • Заявки подаються через національний портал Studyinfo (studyinfo.fi) до 20 січня 2021 року. Після заповнення онлайн-заявки необхідні додатки повинні бути завантажені в електронному вигляді до заявки до 27 січня 2021 року до 15:00 (GMT + 2).
Необхідні документи

Кандидати повинні подати такі документи:

 • Сертифікат (и). Свідоцтво про ступінь має містити назву установи, що присуджує ступінь, дату видачі, назву ступеня та ім’я власника ступеня.
 • Стенограма академічних записів. Стенограма повинна містити повні заголовки та термін закінчення підрозділів, які студент пройшов за ступінь (або принаймні загальний час навчання у навчальному закладі), оцінки та залікові бали, а також інформацію про шкалу оцінок, що використовується на заклад на момент навчання. Стенограма повинна охоплювати повний обсяг досліджень.
 • Сертифікат володіння англійською мовою. Для отримання детальної інформації про подання звітів про тестування на мову див. Вимоги до мови.
 • Копія ідентифікаційної сторінки паспорта.
 • Мотиваційний лист. Лист повинен відображати навчальні цілі та цілі навчання здобувача для University of Eastern Finland та пояснювати їх особисті мотиви для вибору саме цієї програми.

Зверніть увагу, що вимоги, що стосуються окремих країн, застосовуються лише до заявників, які приймаються. Протягом періоду подання заявки потрібні лише відскановані копії оригіналів документів.

Якщо документи про освіту видаються не англійською, фінською чи шведською мовами, потрібні офіційні переклади їх на одну з цих мов. Також слід подати офіційно завірені копії оригіналів документів. Усі документи про освіту повинні бути офіційно засвідчені або легалізовані.

Неповні заявки не обробляються.

Рішення про вступ

Результати відбору будуть оголошені заявникам до 26 березня 2021 року. Усі заявники будуть проінформовані про своє прийняття / відхилення електронною поштою. Успішні кандидати повинні прийняти місце навчання до 3 травня 2021 р. До 15:00 (GMT + 2). Студенти розпочнуть навчання у вересні 2021 року.

Студентський відбір

Програма прийме 15 студентів.

Абітурієнти будуть розміщені в порядку ранжування на основі їх попередньої успішності, мотиваційного листа та їхньої придатності до програми на основі попередніх досліджень. Щоб прийняти участь у програмі, всі оцінені предмети повинні відповідати критеріям академічної досконалості.

Плата за навчання та відмова

Програма пропонується безкоштовно для громадян країн ЄС / ЄЕЗ та Швейцарії. Щорічна плата за навчання становить 8000 євро для інших студентів.

У 2021 році всі нові студенти отримують стипендію, що покриває 70% від вартості навчання.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sust ... Детальніше

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sustainable future. Our research is ranked among the best in the world in several fields. Згорнути