Магістр освіти

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

MA Освіта - це гнучка програма для тих, хто хоче розширити свої знання та розуміння сучасних освітніх практик, сучасних питань дискусій у освітньому світі та ключових питань, пов’язаних із навчальною практикою.

Акцент у всій магістерській програмі робиться на розвитку вашого незалежного критичного мислення та вирішення проблем. Використовуючи підхід на основі запитів, програма розроблена так, щоб дати вам можливість детально вивчити теми, що цікавлять вас.

Освіта магістратури може вивчатися протягом одного року денної форми або двох років за сумісництвом. Це допомагає вчителям розвивати розуміння освіти, аналітичні навички та лідерські якості, необхідні для покращення розвитку та досягнень учнів у школах.

Ця програма надає вам можливість дізнатися більше про навчальну програму, управління школою та лідерство, а також інформаційні технології та методи дослідження.

Освіта М.А. також підходить для міжнародних студентів, які хотіли б розширити свої знання та розуміння різних аспектів навчальної теорії та практики.

Ми розробили цю програму для сприяння професійному розвитку досвідчених викладачів у контексті та атмосфері останніх досліджень у галузі освіти. Широкий спектр спеціалізованих модульних предметів дає змогу адаптувати програму до власних конкретних потреб.

Що ти навчаешся

Ви можете залишити програму в кінці 1-го етапу, отримавши сертифікат післядипломної освіти або наприкінці 2-го етапу, отримавши диплом післядипломної освіти, якщо ви отримали достатню кількість кредитів.

Деякі модулі підтримуються відвідувачами спікерів та відвідування місцевих шкіл та освітою.

Основні модулі

Усі модулі залежать від наявності, і цей список може змінитися в будь-який час.

  • Сучасні та критичні перспективи в освіті
  • Методології дослідження в освіті
  • Міжнародні та міжкультурні перспективи освіти
  • Дисертація

Виберіть один із

Усі модулі залежать від наявності, і цей список може змінитися в будь-який час.

  • Інклюзивна та спеціальна освіта: дебати, теорії та наслідки для практики
  • Цифрові технології та освіта: основні проблеми та проблеми
  • Раннє дитинство
  • Лідерство

122473_photo-1509062522246-3755977927d7.jpgNeONBRAND / Скасувати

Ваші майбутні перспективи

Студенти нашого магістра вивчають низку сучасних навчальних практик, вивчаючи ключові питання та політику.

Випускники виїжджають з рефлексивними та практичними навичками та знаннями, необхідними для того, щоб внести свій внесок у обрану навчальну спільноту.

Дослідіть віртуальний тур

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/education-teaching-and-childhood-studies

Вимоги до вступу

Як правило, вимагається мінімум 2,2 ступеня відзнаки (або міжнародний еквівалент) або буде враховано відповідний професійний досвід. Якщо ваш ступінь не знаходиться у відповідній предметній області, ми все одно вітаємо вашу заявку.

Цей ступінь призначений для всіх, хто цікавиться освітою в найширшому розумінні; це не зможе вас навчати.

Міжнародні студенти

Якщо вам потрібна студентська віза першого рівня, або якщо ваша перша мова не є англійською, вам потрібно буде надати прийнятні докази рівня володіння англійською мовою.

Цей курс вимагає загальної академічної кваліфікації IELTS 6.0 із вмістом не менше 5,5 у кожному.

Якщо ваша англійська зараз не досягає необхідного стандарту університету для цієї програми, вам може бути цікавий один з наших курсів англійської мови.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про цю програму від University of Hull будь ласка, заповніть форму та прочитайте нашу політику конфіденційності.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Детальніше

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Згорнути