Магістр освіти

Загальні відомості

Опис програми

Магістр освіти призначений для студентів, які мають інтерес до навчальної практики, організації чи досліджень. За допомогою модулів, що містять порівняльні та міжнародні перспективи, ви вивчите досвід Великобританії та всього світу та дослідите складні проблеми, з якими стикаються викладачі та освітні лідери та особи, які приймають рішення, у все більш глобалізованому контексті. Ці виклики включають такі аспекти, як розробка навчальних програм, викладання у світі, що швидко змінюється, або наслідки інтернаціоналізації та глобалізації на освітні ідеї та практики.

Програма забезпечує поглиблене розуміння освіти як галузі навчання, а також зв’язків між освітою та іншими соціальними інститутами, які відіграють певну роль у вирішенні складних проблем освіти. Тісно співпрацюючи з однокласниками та викладачами, ви матимете можливість вивчити ці питання та скористатися міждисциплінарними перспективами, включаючи освіту, соціологію та психологію. Вам буде запропоновано оцінити та сформулювати рекомендації щодо освітніх практик та організації та розробити інноваційні заходи, які сприятимуть навчанню шляхом підвищення якості та актуальності їхньої освіти.

Програма приділяє особливу увагу найбільшим секторам освіти: початковій та середній освіті, а також надає можливість обговорити розвиток освіти з більш широкої перспективи навчання протягом усього життя - від дошкільної та вищої освіти до навчання дорослих та неформальних освіта - це визнає взаємозв'язок між різними частинами освітніх систем. Для свого дисертаційного проекту ви можете орієнтуватися на будь-який рівень формальної освіти або на неформальну освіту.

Зверніть увагу, що хоча ця програма підходить для освітян, які прагнуть розвивати свою кар’єру, вона не є викладацькою кваліфікацією і не забезпечує статусу кваліфікованого вчителя (QTS). Якщо ви зацікавлені в тому, щоб почати викладацьку діяльність, перевірте вимоги щодо викладацької кваліфікації для країни та сектору, де ви плануєте працювати.

Відмінні риси

 • Участь провідних науковців у викладанні програми дає вам можливість дізнатися про сучасні дослідження та теорії.
 • Можливість вивчати освіту способами, які включають, але виходять за рамки зосередження уваги на практиці в класі, для вирішення більш широких дискусій навколо освіти та закладають основу для більш широкого спектру професій, ніж дозволена спеціальна викладацька кваліфікація.
 • Виділений модуль з критичного мислення та інших предметних навичок, необхідних для отримання досвіду в аспірантурі.
 • Тісні зв’язки зі школами, коледжами та іншими організаціями з освіти / навчання, які надають можливості для активної взаємодії з практиками освіти та особами, які приймають рішення.
 • Можливість вчитися в школі, відомій своїми передовими дослідженнями в галузі освіти та соціальних наук загалом: ми отримали 5-е місце за освітою та 3-е місце в галузі соціології у Великобританії за якістю досліджень в останній Рамці відмінних досліджень (REF).

Критерії вступу

Кандидати зазвичай мають ступінь мінімуму 2: 2 у відповідній предметній області або мати відповідний професійний досвід.

Курс орієнтований на останніх випускників - від тих, хто не має або мало професійного досвіду роботи, пов’язаної з освітою, та серед професіоналів середньої кар’єри, які займаються викладанням, навчанням інших навчальних заходів, адміністрацією навчальних закладів або аналізом освітніх практик. Це дасть вам змогу розвинути свої знання щодо викладання та навчання та вашу здатність розуміти та проводити дослідження у навчальних контекстах.

Ця програма підходить для випускників зі спеціальностями соціальних чи гуманітарних наук. Ті, хто має досвід роботи в інших сферах та мають більше 3-х років викладання, управління освітою / планування, освітні дослідження або пов'язаний з цим досвід, можуть бути розглянуті для вступу до програми.

Інформація для студентів-іноземців:

Додаткову інформацію щодо вимог щодо прийому в цю програму для студентів-іноземців можна отримати в команді прийому програм.

Вимоги до англійської мови для заявників, які не входять до Великобританії

Типова пропозиція IELTS: 6,5 (при мінімумі 6,5 у письмовій формі та не менше 5,5 у всіх інших категоріях).

Кандидати, яким необхідна віза першого рівня для навчання у Великобританії, повинні пред'явити прийнятну кваліфікацію з англійської мови для того, щоб відповідати вимогам UKVI (Великобританія для віз та імміграції).

Структура

Для студентів, які навчаються на денній формі, очікується, що ви будете комбінувати основні та необов'язкові модулі в перший рік (120 кредитів).

У другому році ви отримаєте дисертаційний модуль (60 кредитів).

Показані модулі є прикладом типової навчальної програми та будуть переглянуті до навчального року 2020/21. Заключні модулі будуть опубліковані до вересня 2020 року.

Ви візьмете п’ять обов'язкових 20-кредитних модулів - один необов'язковий модуль 20 кредитів та 60 кредитних дисертацій на тему, узгоджену з вашим керівником, - щоб набрати 180 кредитів, необхідних для виконання програми.

Викладав модулі

П'ять обов'язкових модулів включають основні соціальні навички та змістовні теми в освіті. Факультативний модуль дозволяє налаштувати ступінь відповідно до власних інтересів. Кожен викладений модуль коштує 20 балів, а це означає, що на його проведення потрібно 200 годин, включаючи формальне викладання, незалежне студентство та витрачений час на виконання завдань.

Дисертація

Після успішного завершення викладених модулів вам запропонують скласти 60 кредитних дисертацій на обрану вами освіту тему.

Ця дисертація включає невелику незалежну дослідницьку частину, яка дає змогу розвивати свої інтереси в предметній галузі, пов'язаній з програмою, і реалізувати на практиці знання та навички, розроблені завдяки участі в навчальних модулях.

Вам буде призначений керівник дисертації, який допоможе в плануванні, проведенні та написанні дослідницького проекту.

Університет зобов’язаний надавати широкий спектр варіантів модулів, де це можливо, але врахуйте, що, хоча докладаються максимум зусиль, щоб запропонувати вибір, це може бути обмежено за певних обставин. Це пов'язано з тим, що деякі модулі мають обмежену кількість доступних місць, які виділяються за принципом «перший прихід, перший сервіс», а інші мають мінімальний кількість студентів, необхідний до їх запуску, для забезпечення належної якості освіти можна доставити; деякі модулі вимагають від студентів вже прийнятих певних предметів, а інші є основними або необхідними для програми, яку ви приймаєте. Модулі також можуть бути обмежені через зіткнення розкладу, і хоча університет працює над тим, щоб мінімізувати перебої у виборі, ми радимо вам звернутися за порадою до відповідної школи щодо вибору модулів.

128702_books-bookstore-book-reading-159711.jpegПіксабай / Пікселі

Вивчення та оцінка

Як мене навчать?

Ви дізнаєтесь від науковців, які роблять внесок у майбутнє своїх галузей. Наші курси відображають як основні ідеї їхніх дисциплін, так і сучасні дискусії, теорії та дослідження.

Методи викладання включають суміш лекцій, семінарів, самостійного навчання та самостійного навчання, які використовують Інтернет-ресурси, індивідуальну роботу та групові завдання. Лекції, як правило, дають огляд відповідної теми, вводячи ключові концепції чи дослідження, висвітлюючи сучасні проблеми чи дебати. На відміну від лекцій, семінари дають можливість детально обговорити окремі читання, дослідження чи теми. Це дозволяє закріпити своє розуміння та отримати зворотній зв'язок щодо вашого індивідуального навчання. Семінари також дозволяють відточувати навички спілкування, презентації та спільної роботи під час участі в групових дискусіях та інших завданнях.

Коли суспільна наука розвивається у відповідь на соціальний світ, наша навчальна програма також змінюється. Наші студенти відіграють важливу роль у цих розробках, при цьому проводиться консультація з колективом студентських колективів щодо основних змін, а також проходження студентами модульних оцінок та щорічного опитування студентів.

Як я буду підтримуватися?

Особистий репетитор буде направляти вас протягом вашого навчання і буде доступний для обговорення прогресу та надання консультацій та рекомендацій щодо ваших навчальних занять. Студентський центр та офіс навчальних програм, розташований у будівлі Гламоргана, також можуть надавати поради щодо доступу до університетських послуг.

Всі модулі в рамках курсу використовують Віртуальне навчальне середовище Cardiff University (VLE) - Центр навчання - на якому ви знайдете матеріали курсу, посилання на відповідні матеріали та інформацію, що стосується завдань оцінювання, включаючи, наприклад, критерії оцінювання, посилання на минулі документи (коли це застосовується) та вказівки щодо подання оцінок.

Додаткова спеціальна підтримка надається викладачами семінарів, лекторами та / або конвекторами модулів. Підтримка дисертації надається керівником, який регулярно зустрінеться з вами.

Формувальні відгуки

Формативний зворотний зв'язок - це відгук, який не сприяє прийняттю рішень про класифікацію чи ступінь. Мета формативного зворотного зв’язку - покращити ваше розуміння та навчання перед тим, як скласти підсумкову оцінку. Більш конкретно, формальний зворотний зв'язок допомагає вам:

 • Визначте свої сильні та слабкі сторони та цільові сфери, які потребують роботи;
 • Допоможіть персоналу підтримати вас та вирішити проблеми, визначені цільовими стратегіями вдосконалення.

Формативний зворотний зв'язок регулярно надається на семінарах. Крім того, модулі можуть включати конкретну формуючу оцінку, розроблену для того, щоб допомогти вам підготуватися до наступної підсумкової оцінки.

Підсумкові відгуки

Підсумковий зворотний зв'язок - це зворотний зв'язок, який сприяє прийняттю рішень про класифікацію прогресу чи ступеня. Мета підсумкової оцінки полягає в тому, щоб визначити, наскільки вдало вам вдалося досягти запланованих результатів навчання модуля, і дасть змогу визначити необхідні дії (подача вперед) з метою вдосконалення в подальших оцінках.

Всі відгуки про курсову роботу надаються в електронному вигляді, щоб забезпечити її легкодоступність та легкість для читання. Вербальний зворотний зв'язок надається для презентацій, але письмові відгуки також надаватимуться, якщо / де презентація вносить значний внесок у позначку модуля.

Відгуки про тести класів зазвичай надаються як письмові відгуки для всього класу, але ви також можете обговорити ваш індивідуальний тестовий документ та оцінку, на яку він отримав конвеєр модуля.

Всі позначки та відгуки виробляються з посиланням на відповідні критерії маркування.

Як я буду оцінюватися?

Типові формати оцінювання включають індивідуальні завдання, курсові роботи, проекти, презентації або тести класу. Найпоширенішою формою оцінювання є виготовлення курсових робіт. Кінцеві терміни розповсюджуються протягом усього навчального року.

Важливою частиною оцінки є відгуки. Зворотній зв'язок існує в будь-якому процесі, діяльності чи інформації, що покращує навчання, надаючи студентам можливість подумати про свій поточний чи останній рівень досягнень чи їх розуміння теми. Вона може надаватися індивідуально або групам і може приймати різні форми. Це реагує на очікування розвитку наших програм та дисциплін.

Діапазон зворотного зв'язку включає індивідуальний зворотний зв'язок; загальний зворотній зв'язок; відгуки однолітків; неформальний зворотний зв'язок; самооцінювання для подання разом із оцінкою.

Співробітники та однолітки вчителів можуть використовувати різноманітні методи для надання таких типів зворотного зв’язку: письмові відгуки; анотація тексту; усні відгуки; семінарська дискусія.

Які навички я буду практикувати і розвивати?

Знання

Після завершення програми ви зможете:

 • Продемонструйте глибоке та систематичне розуміння основних теорій та концепцій, пов’язаних із політикою, організацією та практикою освіти
 • Проаналізуйте та розташуйте місцеві та національні практики та політику щодо освіти в їх широких глобальних та історичних контекстах
 • Показати високий рівень знань з методологічних та етичних міркувань, що мають відношення до проведення досліджень з питань освіти

Інтелектуальні навички:

Після завершення програми ви зможете:

 • Систематично визначати складні зв’язки між аспектами теорії освіти та політики та практики (в освіті та суміжних сферах)
 • Критично оцінюйте існуючі наукові дослідження та стипендії з питань освіти та приймайте обґрунтовані судження між конкуруючими претензіями та теоретичними перспективами
 • Охарактеризуйте та критично задумайтеся над політикою та практикою, що стосується складних освітніх питань, а також зв язком між освітою та іншими соціальними інститутами
 • Ефективно збирати, оцінювати, синтезувати та інтерпретувати різні форми складних даних - у тому числі у вигляді проектної дисертації

Професійні практичні навички:

Після завершення програми ви зможете:

 • Сформулюйте оригінальні рішення для вирішення як знайомих, так і незнайомих проблем, посилення освітньої політики та практики
 • Продемонструвати критичне розуміння на основі доказів підходів до розробки, впровадження та оцінки навчальних втручань

Передатні / ключові навички:

Після завершення програми ви зможете:

 • Ясно повідомляйте (у письмовій та усній формі) результати досліджень спеціалізованій та неспеціалізованій аудиторії, працюйте в міжнародному контексті, вирішуйте проблеми, керуйте часом, ІКТ та навичками індивідуальної та командної роботи
 • Оцініть власну роботу і будьте самокритичні

Кар'єрні перспективи

Ми заохочуємо наших студентів задуматися про життя поза університетом з першого дня, пропонуючи модулі та підтримку, щоб надати вам конкурентну перевагу у випускному. Перетворення теорії на практичне застосування та надання досвіду робочого світу є важливими аспектами всіх наших ступеневих схем та допомагають підготувати наших випускників до життя після вищої освіти.

Випускники цієї програми можуть працювати в сферах, пов'язаних з освітою, в рамках формальних чи неформальних освітніх організацій, в урядових відомствах та регуляторах, в неурядових організаціях, включаючи фонди та аналітичні центри, що працюють, в благодійних організаціях, ЗМІ або як соціальні підприємці в область освіти.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience fo ... Детальніше

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience for our students. Згорнути