Магістр обчислювальних методів в науці

Загальні відомості

Опис програми

Магістр обчислювальних методів в науці має на меті ознайомити студентів з наукою про лікування та аналіз експериментальних даних, щоб випускник STEM міг оцінити силу, запропоновану кількісними методами, і знати, як їх використовувати у своїй дисципліні

мети

Мови програмування полегшують завдання з придбання, організації, упорядкування, фільтрування, обробки, уточнення, представлення та нарешті пояснення наукових даних, отриманих в експериментальних дисциплінах. Особлива увага приділяється обробці та аналізу даних за допомогою комп'ютера та обробці найбільш використовуваних програмних пакетів. Магістр буде організований навколо магістерської дисертації (TFM) на певну тему дослідження, запропоновану кафедрою.

Курси, які будуть викладатися, будуть виразно методичними, щодо процедур, алгоритмів та аналізу, формального характеру, досить загальними, щоб кожен студент застосовував його під керівництвом репетитора в обраній роботі. Передбачається факультативний модуль, який містить курси з більш конкретних методик або процедур з таких дисциплін, як біоінформатика, фізика та прикладна математика, біологія та навколишнє середовище або хімія.)

Профіль

Випускники STEM (Наука, техніка, інженерія та математика).industry, businessman, man геральт / Піксабай

навчальний план

Ця програма має 4 основні стовпи:

1-й. Магістерська робота

Майстер має практичний характер, орієнтований на реалізацію Фінального проекту магістра в проекті, пов'язаному з аналізом даних у навчальній дисципліні, обраній студентом.

У програмі є персоналізована служба керівництва для отримання порад щодо цієї роботи та факультативних предметів, які найкраще відповідають профілю студента.

2-й. Динамічна навчальна програма

Ця програма має 60 ECTS, розподілених у 3 модулі.

Перший модуль становить 30 ECTS і відповідає заключному проекту магістра, згаданому вище.

Модуль 2, який охоплює 18 ECTS, стосується набору загальних предметів.

І нарешті, модуль 3 має 12 додаткових ECTS, тому студент може налаштувати свою навчальну програму відповідно до своїх уподобань

3-й. Професійні виїзди

Широкий ринок праці та багаторазові виходи, оскільки студенти, які вивчають цього магістра, можуть зосередити свою професійну кар’єру на таких напрямках:

 • Академічний Доступ до докторських програм за напрямами досліджень, таких як:
  • Фармацевтична та біотехнологічна медична промисловість
  • Біологічна виробнича галузь
  • Управління довкіллям

4-й. Програмне забезпечення

В якості основної осі студенти навчатимуться програмуванню за допомогою R, Matlab, Python та Labview (залежно від обраних предметів). Таким чином студенти навчаться розвивати знання, здобуті в магістратурі, і зможуть втілити їх у практику в цих середовищах програмування.

Модулі

Модуль 1: Магістерська робота 30 ECTS

 • Тема 1.1: Дослідницький проект

Модуль 2: Загальні 18 ECTS

 • Тема 2.1: Етика
 • Тема 2.2: Програмування
 • Тема 2.3: Обробка та аналіз даних

Модуль 3: Необов'язково 12 ECTS

 • Тема 3.1: Необов’язково

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... Детальніше

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. Згорнути
Памплона , Мадрид , Сан-Себастьян + 2 Більше Менше