Магістр образотворчого мистецтва у студійному мистецтві

Загальні відомості

Опис програми

Ступінь магістра образотворчого мистецтва у студійному мистецтві - це трирічна, трирічна, 90 чверть одиниць терміналу (після осені 2020 р. Це 60 семестрів), курси, що охоплюють різноманітність художнього вираження, доповнені з семінарами критичної теорії мистецтва на рівні випускників.

Студенти можуть працювати в будь-якому середовищі або діапазоні матеріалів та підходів, які вони обрали, і ми активно заохочуємо експерименти. Класи історії мистецтва та теорії сучасного мистецтва високого рівня, а також багато відвідуючих художників, критиків, кураторів та інших професіоналів мистецтва, а також екскурсії та можливості виставок також сприяють навчальній програмі.

Студенти на нашому МЗС у студії Art отримують кожен студійний простір, доступ до всіх наших дивовижних майстер-класів та обладнання, класи професійного розвитку та навчання в навчанні. Є також деякі можливості викладати студії нижчого відділу для наших студентів МЗС.

Ми щороку приймаємо на МЗС лише п’ять нових студентів у студії «Мистецтво», що робить групу п’ятнадцятью в один час. Це дозволяє нам забезпечувати максимум ресурсів та часу з кожним студентом, забезпечуючи повноцінний та продуктивний досвід під час участі у програмі.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Mission The College of Arts and Letters cultivates creativity and critical thinking in students, enabling them to communicate new forms of thought and expression that build on global traditions in art ... Детальніше

Mission The College of Arts and Letters cultivates creativity and critical thinking in students, enabling them to communicate new forms of thought and expression that build on global traditions in arts and letters. The College is committed to cutting-edge scholarship, visionary creative artistry, innovative teaching, digital literacy, and community engagement. We educate the whole person, preparing graduates who are reflective, ethical, and collaborative. Vision We, the College of Arts and Letters, affirm arts and humanities as the center of intellectual life, allowing our creative and scholarly passions to inspire transformation of local and global communities. Згорнути