Магістр образотворчого мистецтва та образотворчого мистецтва та дизайну - ЛІУ Пост

Загальні відомості

Опис програми

Про

Ця інтенсивна, але гнучка 60-кредитна програма пропонує передовим студентам мистецтва можливість продовжувати їх творчий розвиток і пройти ступінь магістра в дворічний або трирічний план навчання. В рамках програми Mіgіgraphіme Fine Arts і Design студенти вибирають концентрацію в живописі, друку, скульптурі, кераміці, фотографії чи комп'ютерній графіці, а також навчаються колективами факультету, що вибираються студентами.

Окрім курсів з мистецтвознавства та естетики, студенти тісно співпрацюють із факультетом для підготовки дисертаційного проекту в зоні концентрації. Через "Семінари в сучасних питаннях" поточні виставки, письмові вигадування, теорія та критика, студенти та факультети повністю використовують унікальну позицію Університету поблизу великих ресурсів музеїв, галерей та альтернативних майданчиків Нью-Йорка.

Чудовий ландшафт для творчих зусиль - прекрасний університетський кабінет LIU, з його 307 акрів пишних газонів, садів та історичних особняків. Професійно обладнані студії та об'єкти є першокласними та включають Музей мистецтв Хіллува, галерею Хатчінс, Галерею Студентської художньої ліги, Центр кераміки та будівлю скульптури. Програма надає численні можливості для спілкування з потенційними роботодавцями на загальноміській арені.

Карєрні можливості

Магістр образотворчих мистецтв у образотворчому мистецтві та дизайні може призвести до нагородження кар'єри в якості художнього консерватора, викладача мистецтв, вченого мистецтва, фону художника для телебачення та кіно, дизайнера книжкової куртки, кераміка, дитячого книжкового ілюстратора, кінематографа, комерційного фотографа, дизайнера фахівець із фінішної обробки, аніматор кіно, художній художник, асистент галереї, керівник галереї, графічний дизайнер, дизайнер вітальних листівок, арт-директор журналу, журнальний фотограф, майстер-принтер, фотограф, поліцейський / придворний художник, фотожурналіст, фотодослідник, ретушер фото, фотостудент, фотограф, арт-директор роздрібного магазину, скульптор, знак-художник, художник-шелконг, технічний ілюстратор, типограф, дизайнер стінових покриттів, дизайнер вікна, дизайнер веб-сайтів.

Вимоги до прийому

Кандидати до магістра образотворчого мистецтва повинні відповідати наступним вимогам до вступу.

  • Заява на вступ
  • Стягнення заявки: не підлягає відшкодуванню
  • Офіційні копії вашого бакалавра та / або випускника стенограми з будь-яких коледжів (університетів) або університетів, які ви відвідували.
  • Ступінь бакалавра з акредитованої школи з принаймні 3,0 загальної суми балів. Кандидат повинен мати ступінь бакалавра в галузі мистецтва або мати мінімум 57 кредитів плюс 12 кредитів в історії мистецтва. Всі заявники, які займаються МФА, що спеціалізуються на фотографії, повинні мати знання цифрового зображення при вступі до програми. Студенти, які не відповідають цим вимогам, можуть обговорити свої варіанти прийому з випускником радника.
  • Портфель, який оцінюється факультетом мистецтв, необхідний для вступу. Портфель повинен бути представлений до відділення факультету мистецтв до 15 березня до кінцевого терміну і повинен містити від 15 до 20 зразків вашої останньої роботи та номерного списку інвентаризації. Зразки можуть бути або оригінальними творами, слайдами (вкладені на слайд-сторінку), компакт-дисками або DVD-дисками. Запрошуємо фотографів надати портфель з 20 оригінальних відбитків. Кінцевий термін подання портфоліо - 15 березня для наступного вступу на падіння. Після того як портфоліо подано на розгляд, студенти можуть подати заявку на отримання аспірантури та асистента. Дивіться нижче.
  • Заява особистого виконавця, яка стосується причин, з якими ви зацікавлені в проведенні дипломної роботи у цій галузі навчання.
  • Два професійних та / або академічних рекомендаційних листа, які стосуються потенціалу заявника у професії та вміння закінчити програму випускників.
  • Передача кредитів: якщо це стосується плану навчання заявника, максимум 12 аспірантських кредитів із ступенем B або краще може бути переведене з програми вищої освіти в інший університет (15 кредитів в межах ЛІУ). Передача відбудеться після завершення 15 кредитів в рамках цієї програми, але запит має бути зроблений на час оригінальної програми до програми ступеня і повинен бути схвалений випускником радника.
  • Студенти, для яких англійська мова є другою мовою, повинні подати результати офіційного результату тесту англійської мови як іноземної (TOEFL). Необхідний мінімальний бал до TOEFL складає: 79 Інтернет-база (213 комп'ютерних або 550 паперових) або мінімальна оцінка IELTS: 6.5.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Детальніше

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Згорнути