Магістр образотворчих мистецтв та кураторських студій

Загальні відомості

Опис програми

NABA магістр НАБА з образотворчих мистецтв та кураторських студій - єдина в Європі програма, яка поєднує в собі міцну освіту в галузі образотворчого мистецтва з вузькоспеціалізованою кураторською підготовкою .

Ви вивчите візуальну культуру, візуальне мистецтво та перформанс, виставковий дизайн, сучасне управління мистецтвом, кураторські дослідження та мистецтвознавство, а також мистецтво писемності та спілкування. Ви будете брати участь у широкому спектрі лабораторних проектів, які дозволяють безпосередньо спілкуватися з художниками та кураторами міжнародного статусу.

У вас буде можливість:

 • Вивчіть наочну та естетичну лексику для роботи із зображеннями.
 • Поглибити свої знання про дослідницькі та теоретичні методології, що стосуються сучасного мистецтва.
 • Поглиблюйте свої знання з історії мистецтва, економіки мистецтва та сучасної системи мистецтва .
 • Розробити передові методики малювання, малювання, графічного дизайну, відео, фотографії, звукового дизайну та інших засобів масової інформації.
 • Випускати та демонструвати професійні художні твори та кураторські проекти .
 • Розвивати навички професійного рівня в організації та курації виставок та культурних заходів.
 • Навчіться писати про мистецтво з місця глибокого розуміння.

Ступінь магістра візуальних мистецтв та кураторських студій визнана італійським Міністерством освіти, університетів та досліджень (МІУР) ступенем магістра мистецтв (120 балів).

Перший рік

Серед предметів:

Образотворче мистецтво I, кураторські студії I, виставковий дизайн I, видавництво I, фотографія I, феноменологія сучасного мистецтва, теорія та методологія засобів масової інформації та історія виставки

Другий рік

Серед предметів:

Візуальні мистецтва II, Кураторіальні дослідження II, Історія сучасного мистецтва, Візуальна антропологія та Економіка мистецтва

+ Два факультативні іспити між: публікація II, виставка II, фотографія II та семіотика тіла

Навчання за кордоном

За допомогою програм обміну Міжнародний офіс NABA заохочує та підтримує студентів, які бажають навчатися за кордоном.

Офіс сприяє навчальному досвіду в багатьох престижних міжнародних університетах-партнерах по всьому світу. Завдяки цій великій міжнародній мережі студенти NABA можуть проводити періоди навчання за кордоном, збагачуючи свою навчальну програму та закладаючи основу для подальшої міжнародної майбутньої кар'єри.

Можливості міжнародного навчання в основному надаються в рамках проекту Erasmus +, що просувається Європейською Комісією, Програми міжнародного обміну для напрямків за межами Європи, Програми семестру за кордоном на глобальній освіті Galileo та коротких літніх курсів.

NABA розраховує понад 50 угод про співпрацю з європейськими академіями та університетами через програму Erasmus +; Академія також розраховує понад 20 договорів про міжнародне співробітництво з кількома університетами за межами Європи.

129769_hands-people-woman-working.jpgKaboompics / Pexels

Професійні перспективи

Випускники магістерської програми з візуальних мистецтв та кураторських студій матимуть теоретичні, технічні та практичні навички, щоб розпочати кар'єру як (n):

 • Художник
 • Куратор
 • Редактор спеціалізованих журналів та книг
 • Мистецтвознавець та журналіст
 • Дизайнер виставки
 • Галерея або директор музею
 • Консультант в аукціонному будинку
 • Арт-дилер
 • Директор громадської установи

Розміщення

Служба кар'єри NABA допомагає студентам та випускникам визначити та подати заявку на стажування та посади персоналу у потенційних роботодавців. 89% випускників NABA знаходять роботу протягом першого року після закінчення навчання (дані, засвідчені Ipsos Observer щодо 2015 року випускників NABA ). Студенти також отримують поради та допомогу у складанні резюме, написанні листів на пошук роботи та організації їхнього професійного портфоліо.

Стажування

NABA розвинув міцні стосунки з провідними компаніями, установами, галереями та асоціаціями, які пропонують стажування для студентів NABA , включаючи «Мир для світу Європи», Фонд Трієнале ді Мілано, A12 Associati, Музей Фондазіона - Музей д'Арте Модерна і Контемпанеа Болцано, Галерія Массімо де Карло, Galleria Raffaella Cortese, Prometeogallery, Galleria Alessandro de March, галерея Зміст форми (Лондра), BAK - основна команда для вибору, O'Associazione, Arabeschi di Latte, Supportico Lopez (Berlin), Fondazione lettera27 Onlus, Oliviero Toscani , Carasi Massimo, Italia Sotheby's, Skira Editore, Fondazione Giuliani per l’Arte Contemporanea, Associazione Viafarini, Artshow Edizioni sas di Ciavoliello Giulio & C., Careof Organisation for Contemporary Art, Gruppo Cimbali, Associazione Culturale a. Тітоло, Патрік Туттофуко, "Відкритий догляд" та "Архівні книги К'яра Фігоне".

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

NABA, Nuova Accademia di Belle Arti, is an internationally renowned art and design academy. Founded in 1980, NABA is the largest private art academy in Italy. It offers bachelor’s and master’s degree ... Детальніше

NABA, Nuova Accademia di Belle Arti, is an internationally renowned art and design academy. Founded in 1980, NABA is the largest private art academy in Italy. It offers bachelor’s and master’s degree programs in Italian and in English that are accredited by the Italian Ministry of Education, University and Research (MIUR). Згорнути