М. А. Сучасні німецькі та європейські студії

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми

Центр німецьких та європейських досліджень Хайфи (HCGES) є спільним підприємством Університету Хайфи та Німецької служби академічних обмінів (DAAD - Deutscher Akademischer Austausch Dienst). HCGES була заснована в 2007 році з метою викриття студентів, дослідників та громадськості широким спектром тем, що стосуються сучасної Європи, і, зокрема, Німеччини, з 1945 року.

У рамках викладацької діяльності HCGES запускається міжнародна програма Master of Arts з німецьких та європейських студій в Університеті Хайфи. Магістерська програма призначена для ознайомлення студентів з темами, пов'язаними з Німеччиною та Європою, висвітленням єврейської та ізраїльської точок зору, а також відносинами між Близьким Сходом та Європою. Програма є міждисциплінарною і дозволяє студентам підходити до німецьких та європейських досліджень з різних кутів, надаючи студентам можливість співпрацювати з іншими відділами для всебічного навчання.

Що ти навчаπшся

Програма має на меті поглибити знання студентів Німеччини, Європи та Європейського Союзу . Програма побудована з використанням моделі «вивчення місцевості» і пропонує складну та унікальну міждисциплінарну програму, яка поєднує багато областей дослідження, включаючи економіку, право, політологію, географію, екологічні дослідження, соціологію, історію та літературу. На додаток до основного навчального плану, студенти програми отримують сильне володіння німецькою мовою , вивчаючи 4-8 мовних годин на тиждень. Програма доступна в двох композиціях: доріжці дисертацій і треку без дисертації. Студенти мають можливість завершити програму протягом одного або двох календарних років.

Програма також включає в себе необов'язковий, хоча й дуже рекомендований, навчальний тур до Німеччини та інших європейських країн . Навчальна поїздка побудована навколо обраної теми, яка змінюється щороку. Під час навчальної поїздки студенти відвідують установи ЄС, а також інші сайти, що мають відношення до їхніх досліджень. Вартість навчання не входить до програми навчання.

Останнє оновлення Грудень 2019

Про навчальний заклад

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Згорнути