Магістр наук у сфері кібербезпеки

Загальні відомості

Опис програми

Ця програма спеціально розроблена для забезпечення:

 • Можливість професійного розвитку на просунутому рівні в галузі кібербезпеки.
 • Вдосконалення навичок та знань з кібербезпеки для практикуючих ІТ-фахівців.
 • Можливість подальшого розвитку спеціалізації, здобутої в навчальних модулях, завдяки обширній науково-дослідній та / або технічній дисертації, щоб підготувати студента до експерта з даної галузі.
 • Крім того, APU також готовий стати передовою в дослідженні кібербезпеки шляхом створення Науково-дослідного центру з питань криміналістики та кібербезпеки (FSEC), за допомогою якого буде проводитися науково-дослідна діяльність, щоб оскаржити межі у застосуванні кібербезпеки.

Хто повинен відвідувати:

Ця програма орієнтована на практикуючих фахівців з інформаційних технологій та обчислювальної техніки в галузі, які прагнуть отримати подальшу офіційну кваліфікацію в галузі кібербезпеки. Крім того, професіонали та менеджери, які бажають вдосконалити свої знання та навички з кібербезпеки на рівні післядипломної освіти, вважають цю програму привабливою. Свіжі студенти магістрантів із кібербезпеки та цифрової криміналістики також знайдуть цю програму корисною як шлях до подальшого підвищення своєї академічної кваліфікації.

Переваги програми:

Після успішного завершення цієї програми ви зможете:

 • Навчальна програма охоплює широкий спектр галузевих предметних областей у Центрі операцій з безпеки (SOC) та реагуванні на інциденти, аудиті та оцінці безпеки, вдосконаленому етичному злому, електронному розслідуванні, аналізі даних в кібербезпеці тощо.
 • Зовнішні огляди, проведені Cyber Security Malaysia (CSM), KPMG та F-Secure під час розробки навчальної програми програми.
 • Програмна підтримка з боку галузевої консультативної групи з участю експертів з кібербезпеки з кіберрозвідки, кіберпробних систем, Akati Consulting Group та Cyber Security Malaysia (CSM).
 • Повнофункціональний центр безпеки операцій (SOC), який дозволяє студентам мати практичну платформу операцій з кібербезпеки для моніторингу живих даних, що дозволяє їм здійснювати моніторинг кібербезпеки в режимі реального часу для зміцнення мережевої оборони за допомогою глобальної розвідки про загрози та започаткування швидшого реагування на кібер. інциденти з безпекою
 • Повноцінний центр моделювання та реагування на кіберзагрози - Кібер-діапазон також входить до зони талантів кібербезпеки в APU . Кібер-діапазон включає новітні технології та військову систему кіберзахисту, що дозволяє студентам розуміти та формулювати оборонні стратегії та практикувати весь ланцюжок кіберзахисту, готуючи їх до боротьби з реальною атакою в кіберзахисті, коли це станеться.
 • Технічний проект, що стосується кібербезпеки як дисертації в заключному семестрі.
 • Можливості досліджень студентів через Центр криміналістичної та кібербезпеки APU - FSEC.

Варіанти кар'єри:

 • Аналітик / консультант з кібербезпеки
 • Аналітик інформаційної безпеки / консультант
 • Консультант з питань кібербезпеки
 • Цифровий судовий слідчий
 • Інженер з кібербезпеки
 • Інженер з інформаційної безпеки
 • Менеджер Cyber ​​Security
 • Менеджер з інформаційної безпеки

Вимоги до прийому:

 • Ступінь бакалавра з мінімальним CGPA 2,75 з 4,00, або його еквівалентна кваліфікація, прийнятна Сенатом.
 • Ступінь бакалавра з CGPA 2,50 з 4,00, але нижче CGPA 2,75; можуть бути прийняті з суворою оцінкою (включати тест, співбесіду або портфоліо).
 • Ступінь бакалавра зі CGPA нижче 2,50 з 4,00, або кваліфікація, еквівалентна, може бути прийнята при мінімальному 5-річному досвіді відповідного досвіду в відповідній галузі.
 • Англійські вимоги: IELTS 5.

* Кандидати, які не мають ступеня бакалавра або еквівалента в галузі кібербезпеки або судових обчислень, повинні здати необхідні модулі в кібербезпеці та цифровій криміналістиці, щоб продовжити ступінь магістра.
* Абітурієнти, які не мають ступінь бакалавра, пов'язані з обчислювальною технікою, повинні здати необхідні модулі для продовження ступеня магістра.

Вимоги до англійської мови

(стосується лише міжнародного студента)
Зверніть увагу, що відповідно до регламенту Міністерства освіти, тільки студенти, які досягли мінімальної вимоги в оцінці рівня володіння англійською мовою, як зазначено вище, дозволять продовжувати навчання в основній навчальній програмі. Студенти, які не мають необхідних досягнень з англійської мови, можуть подати заявку на отримання студентської візи на умовних засадах і дозволяють записатися на програму сертифікації англійської мови в APU після прибуття в Малайзію, а згодом подають заявку на IELTS / TOEFL / PTE / MUET оцінка. Студентам, які не зможуть отримати необхідний рівень англійської компетентності протягом періоду не більше 12 місяців, забороняється продовжувати навчання за основною програмою, і доведеться повертатися до своєї країни. Студенти з англомовних країн та ті, хто має кваліфікацію, що викладається англійською мовою (попередній бакалавр / магістр викладався англійською мовою), звільняються від вимог до англійської мови. Заяви на звільнення повинні супроводжуватися підтверджуючими документами.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU) is amongst Malaysia’s Premier Private Universities and is where a unique fusion of technology, innovation, and creativity works effecti ... Детальніше

The Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU) is amongst Malaysia’s Premier Private Universities and is where a unique fusion of technology, innovation, and creativity works effectively towards preparing graduates for significant roles in business and society globally. APU has earned an enviable reputation as an award-winning University through its achievements in winning a host of prestigious awards at national and international levels. Згорнути