Станьте цифровим маркетологом, оволодівши навичками стратегії цифрового маркетингу та маркетингового планування, UX, контент-маркетингу, вхідного маркетингу, маркетингу електронної пошти, оптимізації пошукових систем (SEO), маркетингу пошукових систем (SEM), покоління клієнтів, соціальних медіа, електронної комерції , управління онлайн репутацією та партнерський маркетинг.

Початкова дата Тривалість Варіанти вивчення Навчання Успіх зараз Середня зарплата
15 січня 2020 року 12-18 місяців Nomad або Інтернет $ 5,400 15% доходу за два роки
або 18 000 доларів вперед
Платіть лише в тому випадку, якщо влаштуєтесь на роботу $ 70 000 - $ 110 000 доларів

Магістерська програма з фокусом на працевлаштуванні

Майстер цифрового маркетингу розроблений, щоб допомогти вам розробити розширене розуміння основних концепцій, що лежать в основі цифрового маркетингу та продажу. Окрім придбання практичних навичок, необхідних для впровадження та управління ефективними стратегіями цифрового маркетингу, ви також розвинете критичні спеціалізовані знання завдяки дослідженню та розробці вашого магістерського проекту. Цей процес підтверджує педагогічну педагогіку в програмі - із структурованими результатами навчання та відповідним змістом змістом та критеріями оцінювання.

Ця кваліфікація магістра зміцнить ваш статус затребуваного, впливового цифрового фахівця. Після завершення програми ви зможете застосувати свої цифрові знання для орієнтування на будь-які виклики у вашій кар’єрі.

Студенти пройдуть 10 курсів протягом 1 року. Крім основних курсів, Contech пропонує некредитний особистісний розвиток

Ви будете брати активну участь у програмах Практикуму, де у вас буде шанс використовувати свої навички роботи над складними проблемами з фактичними даними, наданими спонсорськими організаціями. Практикум триває сім місяців і завершується звітом на виконавчому рівні та представленням організації роботодавців.

122280_MSDM.png

Процес застосування

Крок 1 Застосування

Заповніть анкету. Це займає лише кілька хвилин.

 • Ступінь бакалавра ділового адміністрування Або будь-який ступінь бакалавра, який має 2-річний досвід роботи в галузі управління бізнесом або менеджментом.
 • Резюме або обліковий запис Linkedin.
 • IELTS 6,0 або TOEFL 550 / Доказ того, що раніше навчався англійською мовою принаймні три роки.

Крок 2 Вибір

Наша академічна рада розгляне вашу заявку, і вам буде запропоновано надати підтверджуючі документи. Вас також можуть попросити на співбесіду для остаточного рішення.

Крок 3 Зарахування

Після вибору ви можете завершити процес подання заявки, сплативши заявку та плату за навчання та підписавши договір про зарахування.

2 способи навчання

Світовий тур Nomad

122569_NomadWorldTour.png

Студенти Contech Nomad користуються життям та навчанням у чотирьох містах світу, Сан-Франциско, Нью-Йорк, Берлін

Студенти Contech Nomad користуються:

 • Переживають різні культури
 • Зустріч з місцевими роботодавцями
 • Створення довічного зв’язку з однокласниками
 • Адаптація кочового способу життя

Інтернет Виберіть своє місто

122570_OnlineOption.png

Для студентів, які навчаються за сумісництвом, студентам Contech пропонується 9 місяців навчання в Інтернеті та 3 місяці навчання на ваш вибір міста. Подання програми структуровано в Інтернеті, зазвичай вам потрібно відвідувати лекції чотирьох вечорів на тиждень та на вихідних семінарах у форматі онлайн-інструктажів, семінарів, наставництва 1-1 та групових кейсів.

hand, commercial, science and technology4832970 / Піксабай

Ваша навичка цифрового маркетингу

Отримайте набір навичок, які шукає галузь:

 • Платна експертиза щодо реклами соціальних медіа
 • Навички продажу
 • Спеціальна експертиза маркетингових каналів
 • Здатність мислити об’єктивно
 • Можливість виконання та аналізу крапельних маркетингових кампаній
 • Суміш творчості та аналітичних здібностей
 • Гарні можливості копіювання та візуального розповіді
 • Симпатична особистість
 • Кмітливість до самореклами
 • Розуміння стислості
 • Можливість аналізу кількісно оцінюваних показників
 • Навички аудіювання
 • Спритність
 • Основні дизайнерські навички

Цифровий маркетинг перетворився на невід'ємну частину управління маркетингом практично будь-якої компанії у кожній галузі. Інтернет-майстер цифрового маркетингу спрямований на те, щоб навчити студентів та забезпечити їх підготовку до викликів сучасної цифрової трансформованої міжнародної економіки, що вимагають багатозадачності, здатності швидко навчатися та адаптуватись, гнучкість та зв’язок.

Магістр цифрового маркетингу надає студентам навички, необхідні в галузі цифрового маркетингу, і навчає їх керувати інтегрованою системою різних комунікаційних каналів, платформ, інструментів та моделей цифрового маркетингу на різних міжнародних ринках. Магістр цифрового маркетингу допомагає студентам розкрити динамічну та складну сферу цифрового маркетингу та надає як теоретичні, так і практичні знання.

Основними напрямками програми є управління веб-сайтами, UX, електронний маркетинг, стратегія цифрового маркетингу та маркетингове планування, пошукова оптимізація (SEO), контент-маркетинг, виробництво свинцю, вхідний маркетинг, пошуковий маркетинг (SEM), управління онлайн-репутацією, веб-семінари, партнерський маркетинг, соціальні медіа та електронна комерція.

Випускники магістра цифрового маркетингу зможуть працювати з різними електронними пристроями на різних міжнародних ринках. Вони набуватимуть аналітичних навичок та високого рівня знань щодо аналізу великих даних, комунікативних навичок та культурного інтелекту, підприємницького духу та інноваційного вирішення проблем, а також передових управлінських та лідерських навичок. Студенти Інтернет-магістра в галузі цифрового маркетингу вивчають концепції та стратегії цифрового маркетингу та електронної комерції та застосовують технології для використання через семінари, тематичні дослідження та практичні імітації. Студенти-майстри цифрового маркетингу проходять досвід, що змінюється на особистому та професійному рівнях, та входять у світ інновацій та нових можливостей кар’єри в міжнародному середовищі цифрового маркетингу. Навчившись цифрових додатків із найвищими технологіями, які ми маємо в Інтернеті, мережа з професіоналами галузі та реальні проекти цифрового маркетингу допомагають студентам розвивати свої навички.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 2 інших курсів в Contemporary Technology University »

Останнє оновлення Жовтень 13, 2019
Цей курс Кампус засновані, Комбіновано: онлайн і кампус
Start Date
Січ 15, 2020
Duration
12 - 18 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
5,400 USD
$ 5,400 - 11% доходу за три роки або $ 18 тис. Наперед.
Deadline
Гру 15, 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Січ 15, 2020
End Date
Гру 2020
Кінець терміну надання заяв
Гру 15, 2019

Січ 15, 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Гру 15, 2019
End Date
Гру 2020