Магістр наук у галузі екологічних технологій та міжнародних відносин (MSc)

Загальні відомості

Опис програми

Магістр наук у галузі екологічних технологій та міжнародних відносин (MSc)

Це аспірантська програма MSc є результатом співпраці між Дипломатичною академією Відня та TU Wien. Протягом останніх кількох років важливість екологічних питань та обговорення було посилено на місцевому, регіональному та глобальному рівнях. Це ставить нові і зростаючі вимоги до людей, які стикаються з політичною, юридичною, технічною та економічною сторонами екологічних питань.

Майстер програма пропонує міцну базу і дозволяє випускникам мати справу з проблемами в цій галузі. Екологічні питання також стають все більш важливими і важливими у сфері управління проектами. Крім того, представники міністерств та міжнародних організацій та НУО мають справу з екологічними питаннями. Ця програма MSc призначена для підготовки випускників до вирішення міжнародних питань.

Поєднання вивчення як технічних, так і міжнародних екологічних питань і тем підготує випускників або до кар'єри менеджерів, інженерів, політиків і дипломатів, або для працівників на найвищих посадах, які повинні раціонально оцінювати і брати активну участь у реалізації, втіленні та управлінні нові стандарти.

Заключна ступінь "Магістр наук в області екологічних технологій та міжнародних відносин" (MSc), надана TU Wien

Мова інструкції англійська

Тривалість 4 семестри

Старт програми 30 вересня 2019 року

Кінцевий термін подачі заявок 15 березня 2019 року

Зміст

Найважливіші місцеві, регіональні та глобальні екологічні теми будуть проаналізовані з юридичної, економічної, політичної та технічної точки зору. Майстер програма призначена для ознайомлення післядипломних студентів з широким спектром різних тем і тем, щоб мати можливість займатися всіма аспектами екологічних питань.

У центрі уваги технічних питань є якісне управління повітрям і водою, управління ресурсами та енергією, а також усі питання, що стосуються клімату та його розвитку.

Додаткові предмети стосуються і викликають екологічну політику, економічні теми, питання, а також правові питання.

 • Політологія та міжнародні відносини
 • Міжнародне та європейське право
 • Міжнародна економіка
 • Сучасна історія
 • Факультативні курси
 • Загальні теми та семінари з екологічних технологій
 • Нагляд та сталий розвиток
 • Повітря, вода і відходи
 • Навколишнє середовище та технології
 • Дисертація магістра
 • Цільова група

Ця програма MSc призначена, з одного боку, для інженерів, які бажають отримати додаткові знання та освіту, а з іншого - для людей з академічним досвідом.

Вимоги до прийому

Допущені є особи, які мають ступінь бакалавра, ступінь магістра або міжнародно визнаний перший ступінь.

Відмінна англійська мова є додатковим критерієм для прийому. Необмежені носії повинні надати докази своїх мовних навичок шляхом проходження мовних тестів. Будуть дотримані такі сертифікати:

 • Перший ступінь англійської мови
 • CPE
 • IELTS-Test (мінімум 7,0) або
 • TOEFL-тест (мінімум 627 балів [написано], або 263 бали [на комп'ютері] або 106 балів [на основі Інтернету]).

Оплата за навчання

26 600 євро (без урахування транспортних витрат

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

For a number of decades now, the TU Wien has been one of the most high-profile providers of continuing education in Austria. The internationally oriented Continuing Education Center (CEC) of the TU Wi ... Детальніше

For a number of decades now, the TU Wien has been one of the most high-profile providers of continuing education in Austria. The internationally oriented Continuing Education Center (CEC) of the TU Wien sees its primary task as twofold. Firstly, to help graduates exploit the full potential of a technical and scientific education. Secondly, to open up new fields for professional development for individuals who display initiative and have the relevant practical experience. Згорнути