Магістр наук про дані

Загальні відомості

Опис програми

CentraleSupélec є однією з кращих інженерних шкіл у світі, і вона співпрацює з ESSEC Business School щоб забезпечити дуже інноваційну та комплексну програму. Програма пропонується і координується ESSEC Business School і Centrale-Supélec. Ви навчаєтеся в обох кампусах (обидва в Парижі) і скористаєтеся перевагами обох шкіл.

Logo

Структура

Рік поділяється на триместри:

  • Триместр 1 присвячений обов'язковим фундаментальним курсам
  • Trimester 2 фокусується на спеціалізованих курсах з бізнес-аналітики або даних
  • Триместр 3 пропонує курси підвищення кваліфікації з актуальних тем у цій галузі

Обов'язкові фундаментальні курси

З жовтня по грудень ви будете відвідувати шість основних курсів:

Курси, що пропонуються в кампусі ESSEC Business School School

Аналітика великих даних Цей курс допоможе розробити ваші аналітичні навички вирішення проблем і представить вам статистичні методи, необхідні для аналізу та використання багатовимірних даних.

Прогнозування

Стратегічна бізнес-аналітика Цей курс навчить вас проектувати, оцінювати та керувати бізнес-стратегіями, а також використовувати кількісні методи в стратегічному підході до консультацій за допомогою практичних досліджень.

Курси, що пропонуються в кампусі CentraleSupélec

Безперервна

Великі алгоритми даних, методи

Машинне навчання Цей курс дасть можливість застосувати теорію курсу до реальних проблем через групові лабораторні проекти з особливим акцентом на статистичний ризик та його мінімізацію щодо функції прогнозування.

Спеціалізовані курси треків

З січня по березень ви можете обрати 6 курсів за вибором зі списку 16 курсів. 8 з цих курсів спеціалізуються на даних наук і пропонуються в кампусі CentraleSupélec. Інші 8 ESSEC Business School спеціалізуються на бізнес-аналітиці та пропонуються в кампусі ESSEC Business School . Залежно від Вашого профілю та планів кар'єри, Ви зможете вибрати спеціалізацію або з бізнес-аналітики, або з наук про дані: програма, розроблена з урахуванням Ваших конкретних потреб та амбіцій.

Навчання в процесі роботи

Наука про дані

Ваш стажування, тривалістю від 4 до 6 місяців, може проходити в будь-якій точці світу і призначений для полегшення професійної інтеграції студентів. Через розвинену мережу ESSEC та партнерських фірм, установ та випускників CentraleSupélec, ви обов'язково зможете легко знайти стажування, яке відповідає вашим кар'єрним амбіціям.

Академічна дисертація - це індивідуальне дослідження, яке ви виконуєте на передовій темі, пов'язаній з науками про дані та / або бізнес-аналітикою. Це стане чудовим засобом для того, щоб поєднати свій досвід роботи з допитливим мисленням та даними реального світу. Завдання для вас полягає в тому, щоб випробувати перший повний і оригінальний прикладний досвід теоретичних досліджень.

Нарешті, Міжнародна екскурсія - це однотижнева поїздка для зустрічей з місцевими фахівцями та бізнес-лідерами по всьому світу. Ви можете подорожувати до Гонконгу, Силіконової долини і т.д.

Доручення

Чи є у мене профіль, який підходить?

  • Ви закінчили вищу освіту чи випускник вищого навчального закладу, який має вищу освіту (бакалавр / М1) у галузі техніки, математики, статистики, бізнесу, економіки тощо?
  • у вас практично немає досвіду роботи випускників?
  • Ви володієте хорошим рівнем англійської мови і бажаєте вивчати англійську мову у Франції?
  • Ви хочете поєднати технічні та управлінські навички, щоб стати експертом і лідером?
  • Ви вирішуєте проблеми? заінтриговані великими даними?
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Innovative, involved and international; ESSEC Business School, one of the leading institutions in Europe for business education, offers a unique learning experience that trains responsible leaders who ... Детальніше

Innovative, involved and international; ESSEC Business School, one of the leading institutions in Europe for business education, offers a unique learning experience that trains responsible leaders who are able to reinvent business. Accredited by AACSB, EQUIS, and AMBA, ESSEC maintains a superior level of academic excellence that is recognized worldwide. Згорнути
Сергій , Париж , Сінгапур , Порт-Луї , Касабланка + 4 Більше Менше