Магістр наук / магістр техніки в хімічній та біохімічній інженерії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Просування лідерів техніки

Rutgers School of Engineering надає студентам сильну технічну освіту і готує їх до кар'єри лідерства в захоплюючих і складних професій. Як наше викладання, так і наукові дослідження міцно вкорінені в наукових принципах, а знання про виклики сьогодення.

 • Магістр наук (MS)
 • Магістр технічних наук

116410_161102_hamerman_384.jpg

Програма хімічної та біохімічної інженерії Rutgers надає комплексну, сучасну програму випускників хімічної інженерії, з захоплюючими та інноваційними дослідженнями в основних областях, таких як нанонауки та нанотехнології, транспортні явища, інженерія реакцій, термодинаміка та молекулярне моделювання, сепарації та інженерні системи.

Ми також маємо широку міждисциплінарну діяльність в галузі біоінженерії та біотехнології, полімерної науки та матеріалів. Крім того, кафедра є першим подібним видом у країні, який пропонує повний спектр підготовки випускників та досліджень у галузі фармацевтичної інженерії, що розвивається, що матиме все більший вплив у наступні десятиліття.

Кафедра має динамічний і активний факультет, який виконує 22 найсучасніших дослідження в багатьох галузях хімічного машинобудування. Базуючись на дуже міцному фундаменті обчислювальних методів, моделювання та системної інженерії, робота нашого факультету групується в таких областях:

 • Фармацевтична наука та технології.
 • Інженерія в науках про життя (біотехнологія, біомолекулярна інженерія, тканинна інженерія).
 • Проектування, виготовлення та застосування наноструктурованих матеріалів.

Параметри ступеня

MS (варіант теза)

30 кредитних курсів, у тому числі 15 кредитів основних курсів, 9 кредитів на вибір та 6 кредитів на дослідження.

MS (опція без дисертації)

30 кредитних курсів, у тому числі 15 кредитів основних курсів і 15 кредитів на вибір

Студенти, що не мають дисертації, можуть вибирати один з двох навчальних програм: \ t

 • Навчальна програма з хімічної та біохімічної інженерії.
 • Навчальна програма з фармацевтичної інженерії.

M.ENG у галузі фармацевтичної інженерії та науки (опція без дисертації)

30 курсових заліків, включаючи 15 основних курсів та 15 курсів за вибором.

116411_160512_hamerman_0999.jpg

Чому Rutgers School of Engineering для Вищої школи?

 • Високо міждисциплінарний, інтегративний підхід до освіти та навчання випускників.
 • Динамічна та різноманітна спільнота.
 • Розташований поблизу Нью-Йорка, Вашингтона, Філадельфії та Бостона.
 • Тісні зв’язки та близькість до провідних галузей.
 • Доступне навчання та кілька стипендій та стипендій.
 • Rutgers Global надає повну підтримку в забезпеченні отримання віз та документації.

Магістерські програми Rutgers School of Engineering спрямовані на студентів, зацікавлених у вдосконаленні своїх знань у певній інженерній дисципліні для промислового та наукового просування. Ми пропонуємо програми з дев'яти ступенів через сім інженерних відділів разом із глобальними зобов'язаннями щодо передових досліджень і стипендій.

Основний навчальний план з фундаментальних основ доповнюється факультативними напрямками, які дозволяють студентам зосередитися на напрямках, що безпосередньо стосуються інновацій на передньому краї досліджень. Студенти, які закінчили з вищим ступенем з Rutgers добре розташовані для проведення кар'єри в різноманітних промислових і корпоративних областях.

Наша школа забезпечує строгі академічні стандарти, сприяє міждисциплінарному співробітництву між викладачами та студентами, а також здійснює нагляд за інноваційними ініціативами професійного розвитку, які готують аспірантів до успіху в академічній та неакадемічній кар'єрі.

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Детальніше

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Згорнути