Магістр наук з інформаційних технологій та бізнес-аналітики

Загальні відомості

Опис програми


Ця програма призначена для надання студентам знань та прикладних навичок у галузі інформатики, великих аналітичних даних та бізнес-аналітики. Вона спрямована на розробку аналітичних та дослідницьких знань та навичок з використанням інструментів та методів обробки даних, а також для покращення знань з інформатики та критичних навичок інтерпретації. Студенти зрозуміють вплив науки на сучасні процеси та бізнес, зможуть ідентифікувати та впровадити конкретні інструменти, практики, функції та методи для покращення аналізу даних./>

Тривалість:
Повний робочий день (12 місяців)
Неповний робочий день (24 місяці)

Вимоги до прийому

 • Ступінь бакалавра у відповідному полі з мінімальним CGPA 2,75 або еквівалентом, прийнятним Сенатом; АБО
 • Ступінь бакалавра або еквівалент у відповідному полі, але для CGPA нижче 2,75; може бути прийнята за умови, що кандидати повинні мати п'ятирічний досвід роботи у відповідній сфері.
 • Випускники еквівалентних кваліфікацій, які мають багаторічний досвід відповідної галузі.
 • Докази задовільних знань англійської мови потрібні для кандидатів, де англійська не є їхньою рідною мовою, наприклад, IELTS 6.0 або вище або TOEFL 550 або вище.

Випускники будуть оснащені знаннями, навичками та досвідом у трьох основних вимірах: стратегічне та комерційне застосування, практичні навички ІКТ та статистика

Переваги цієї програми

Після успішного завершення цієї програми ви зможете:
 • Крім ступеня нагороди, спільна професійна сертифікація буде запропонована SAS Institute, США.
 • 30% навчального плану дозволить міні-промислові проекти, оцінені як курсові роботи, що дозволяють розвивати практичні навички в Data Analytics.
 • Навчальний план охоплює широкий спектр предметів з аналітичних технологій, впливу таких інструментів, як R
 • Індустріальний фінальний семестр Capstone Project від провідних ІТ-компаній, таких як Hilti Malaysia, IBM, Maxis, InfoPro, EMC, BIIT Consulting та Fusionex.
 • Зовнішня програма Щорічні огляди експертів з Університету Південної Австралії (UniSA).
 • Підтримка програми проводиться галузевою дорадчою групою із залученням аналітичних експертів із Petronas ICT, RedTone, SharePoint, CyberSecurity Malaysia, Maxis, IBM, Microsoft та Xtrategize.
 • Дослідницькі можливості через APU Center Analytics - APCA.

Програма була ретельно розроблена APU з вкладами та вмістом від наших партнерів, що включає основних постачальників технологічних та програмних рішень, університетських партнерів, а також галузевих організацій, які використовують аналітику для стратегічних та конкурентних переваг.
Міцність цих партнерських відносин гарантує, що програма всебічно висвітлює всі основні зацікавлені сторони - постачальники технологій, роботодавці, уряди, а також студенти - у своїх результатах навчання, зміст навчальних програм, доставку та оцінку. Студенти також отримують сертифікати, спільно випущені партнерами з промисловості, що, безумовно, дасть їм початок у захоплюючому світі Big Data.
Крім того, APU також готовий стати лідером у дослідженнях з аналітики через створення Азіатсько-Тихоокеанського центру аналітики (APCA), через який буде проводитися науково-дослідна робота, спрямована на виклик кордонів при застосуванні аналітики.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU) is amongst Malaysia’s Premier Private Universities and is where a unique fusion of technology, innovation, and creativity works effecti ... Детальніше

The Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU) is amongst Malaysia’s Premier Private Universities and is where a unique fusion of technology, innovation, and creativity works effectively towards preparing graduates for significant roles in business and society globally. APU has earned an enviable reputation as an award-winning University through its achievements in winning a host of prestigious awards at national and international levels. Згорнути