Магістр наук з інформатики та інформаційних систем

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Що задає інформатику UM-Flint

Магістр наук (MS) у програмі "Комп'ютерні науки та інформаційні системи" пропонує концентрації в галузі інформатики або інформаційних систем, а також підготовчий швидкий трек для тих, хто не має інформатики. Це готує вас увійти та досягти успіху в кар’єрі як адміністратор, аналітик, дизайнер, розробник чи програміст, провідний технологічний колектив.

Гнучкий формат

Незалежно від того, чи живете ви далеко від кампусу, чи близько вас, програма MS в галузі комп'ютерних наук та інформаційних систем призначена для вашого життя та цілей. Кібер-клас дозволяє підлаштувати ваш досвід навчання. Скористайтеся зручністю дистанційного навчання в Інтернеті, взаємодією класу віч-на-віч або комбінацією обох. Наш підхід переосмислює традиційний досвід роботи в класі за допомогою безперебійного поєднання навчальних занять у режимі онлайн.

Кібер-клас

Пориньте в лекції, засвоєні в нашому унікальному досвіді в кібер-класі через вдосконалену робототехнічну систему запису аудіо-відео. Система обробляє декілька камер, мікрофонів та цифрових пристроїв введення, таких як цифрові дошки та камери для документування з інтелектуальною автономною системою запису для чіткого захоплення всього. Як он-лайн студент, ви зможете взаємодіяти з викладачами через нашу систему управління контентом BlackBoard®. Ви також матимете можливість використовувати функцію відтворення за запитом, що дозволяє вам переглядати лекції стільки разів, скільки потрібно, щоб зрозуміти поняття.

Студентський відгук

Послухайте, що один із наших учнів повинен сказати про програму:

Параметри концентрації

Концентрація комп’ютерних наук - Ця сувора програма розроблена для того, щоб надати вам поглиблені, найсучасніші знання про критичні комп'ютерні технології. Курсова робота занурює студентів з різних дисциплін інформатики, включаючи алгоритми, архітектуру, штучний інтелект, бази даних та мережу.

Концентрація інформаційних систем - Ця інноваційна програма пропонує дві композиції: Інформаційні системи бізнесу та Інформаційні системи охорони здоров’я. Виберіть трек, який підтримує ваші професійні цілі та інтереси для отримання спеціалізованої підготовки, необхідної для вашої кар’єри. Ті, хто проводить трек бізнес-інформаційних систем, можуть доповнити курси технологій бізнес-курсами, включаючи бухгалтерський облік, економіку бізнесу, підприємництво, глобальний менеджмент та кількісний аналіз. Ті, хто закінчує інформаційні системи охорони здоров’я, можливо, проходять додаткові курси з фінансового менеджменту, адміністрації охорони здоров’я та політики та юридичних питань, щоб налаштувати ваш навчальний досвід.

Подвійні ступені

Студенти програми подвійного ступеня мають можливість закінчити два ступені: магістр наук (MS) з інформатики та інформаційних систем із концентрацією в інформаційних системах та магістр ділового адміністрування (MBA) з концентрацією в комп'ютерних інформаційних системах. Більше інформації про ступінь можна отримати тут.

Реальний світовий досвід

Ви зможете застосувати отримані знання в класі та дослідженнях до технології в UM-Flint за допомогою значущих технологічних проектів із реальними програмами. Зосередженість програми на проектній роботі на основі команд дозволяє формувати навички спільної роботи, необхідні для того, щоб бути ефективним членом команди та керівником.

Варіант швидкої доріжки

Доступний для студентів, які не мають ступеня бакалавра з інформатики чи суміжних галузей, ця опція, як правило, складається з п'яти курсів, орієнтованих на основні компетенції мереж, архітектури, алгоритмів та баз даних. Тим, хто має ступінь бакалавра у галузі вільних мистецтв чи бізнесу, може знадобитися пройти додаткові курси з математики та програмування. Усі необхідні курси Fast Track викладаються у форматі кібер-аудиторії.

Теза або недисертація

Незалежно від концентрації, яку ви вибрали, ви можете вибрати між треком дипломної роботи або треком, який не є тезою. Дослідження дипломної роботи вимагає від студентів написати дослідницьку роботу та провести усний захист на додаток до необхідних курсових робіт. Студенти, які закінчують трек без дипломної роботи, заповнюють додаткові бали за факультативними випускними курсами та досягають задовільних результатів на виїзному іспиті на рівень магістра.

Результати

Програма закінчує приблизно півсотні студентів на рік. Також у нас було декілька студентів, які здобули ступінь доктора наук у провідних регіональних установах, серед яких: Мічиганський державний університет, Університет Уейна, Університет Пердю та Університет Окленда.

Можливості застосувати навчання в класі, дослідження та нові технології на UM-Flint. Один з останніх прикладів бачив, що викладачі з комп’ютерних наук та студенти об'єднують зусилля з викладачами з відділу медсестер, щоб створити навчальну відеоігру, яка допоможе студентам-сестрам навчитися надавати конгруентну допомогу пацієнтам різних культур.

Курси

Передумови

А. Математика

 • MTH 118 - обчислення для менеджменту та соціальних наук (4)

В. Програмування

 • Студенти (крім випускників UM-Flint CSC та СНД) повинні будуть скласти тест на програмування і, виходячи з його балу, взяти додаткові бали з обов'язкових курсів програмування:

Студентам, які мають технічну освіту, рекомендується:

 • CSC 500 - Інтенсивне програмування та комп'ютерне вирішення проблем (3)

Студентам, які не мають технічного досвіду, рекомендується приймати:

 • CSC 175 - Рішення та програмування проблем (4)
 • і один із:
 • CSC 275 - Розв’язання задач та програмування II (4)
 • CSC 276 - Рішення проблем та програмування II на Java (4)

C. Додаткові курси CSC / CIS

 • CSC 335 - Комп'ютерні мережі I (3)
 • CSC 382 - Розробка програмного забезпечення (3)
 • CSC 384 - Дизайн бази даних (3)

Один з:

 • CIS 360 - Обладнання та програмне забезпечення інформаційних технологій (3)
 • CSC 365 - Архітектура комп'ютера (3)

А для студентів, які перебувають у концентрації інформатики:

 • CSC 375 - Структури даних (3)

Вимоги, концентрація інформатики

Курси з інформатики та інформаційних систем:

Основні курси (12 кредитів)

 • CSC 535 - Розширені комп'ютерні мережі (3)
 • CSC 565 - Архітектура комп'ютерної системи (3)
 • CSC 575 - Алгоритм та аналіз складності (3)
 • CSC 582 - Концепції розширених баз даних та нові програми (3)

Факультативи (12 кредитів)

Чотири додаткові курси на рівні CSC або СНД на 500 рівнів, включаючи мінімум 6 кредитів на курси CSC, виключаючи незалежні навчальні курси.

Варіант Вибору (6 кредитів)

Один з наступних варіантів:

Варіант дисертації

Шість кредитів у дисертаційному дослідженні, що складаються з дослідницького проекту з підсумковою дипломною роботою та усного захисту.

 • CSC 595 - магістерська робота I (3)
 • CSC 596 - Магістерська робота II (3)

Неопераційний варіант

Задовільна ефективність на випускному іспиті на рівень магістра та шість додаткових балів у факультативних випускних курсах CSC рівня, включаючи щонайменше один незалежний навчальний курс.

Вимоги, концентрація інформаційних систем

Курси з інформатики, інформаційних систем та професій управління та охорони здоров'я:

Основні курси (9 кредитів)

Один з:

 • CIS 510 - Інформаційні системи (3)
 • СНД 555 - Інформатика про здоров'я (3)

Два з:

 • CSC 535 - Розширені комп'ютерні мережі (3)
 • CSC 580 - Розширена інженерія програмного забезпечення (3)
 • CSC 582 - Концепції розширених баз даних та нові програми (3)

Відбір варіанту (6 кредитів)

Один із таких треків:

Відстеження бізнес-систем

Два з:

 • ACC 521 - Облік менеджерів (3)
 • FIN 551 - Економіка бізнесу (3)
 • INB 585 - Глобальні виміри управління (3)
 • EIM 545 - Підприємництво (3)
 • SCM 512 - прикладний кількісний аналіз (3)
 • SCM 571 - Управління операціями (3)

Відстеження інформаційних систем охорони здоров'я

Два з:

 • PHS 501 - Адміністрація та політика охорони здоров'я (3)
 • HCR 509 - Застосування стратегічного управління в системах охорони здоров'я (3)
 • 577 HCR - Застосування фінансового менеджменту в охороні здоров'я (3)
 • 587 HCR - Юридичні питання охорони здоров'я (3)

Факультативи (9 кредитів)

Три додаткові курси з країн СНД та / або ЦСК на рівні 500, виключаючи незалежні навчальні курси та виключаючи:

 • CIS 510 - Інформаційні системи (3)
 • СНД 555 - Інформатика про здоров'я (3)

Варіант Вибору (6 кредитів)

Один з наступних варіантів:

Варіант дисертації

Шість кредитів у дисертаційному дослідженні, що складаються з дослідницького проекту з підсумковою дипломною роботою та усного захисту.

 • СНД 595 - магістерська робота I (3)
 • СНД 596 - Магістерська робота II (3)

Неопераційний варіант

Задовільна ефективність на випускному іспиті на рівень магістра та шість додаткових балів у факультативних випускних курсах CSC рівня, включаючи щонайменше один незалежний навчальний курс.

Передача кредиту

З затвердження Вищого комітету CSIS, студенти можуть перерахувати або обрати випускником, який не є кандидатом на здобуття наукового ступеня (NCFD), до шести балів випускників курсів інформатики та інформаційних систем.

Вхід

Вимоги

Бажаний ступінь бакалавра з регіонально акредитованої установи з питань комп’ютерних наук, комп'ютерних інформаційних систем або комп’ютерної інженерії. Кандидати з іншими ступенями бакалаврату можуть вступити до програми під час виконання курсової роботи Fast Track, щоб вони могли швидко отримати необхідні базові знання.

Мінімальний загальний середній бал середньої оцінки балів - 3,0 за шкалою 4,0

Державний дозвіл на Інтернет-студентів

В останні роки федеральний уряд підкреслював необхідність дотримання університетами та коледжами законів про дистанційну освіту кожної окремої держави. Якщо ви студент поза штатом, який має намір записатися на онлайн-програму, відвідайте сторінку Державного авторизації, щоб перевірити статус UM-Flint у вашій державі.

Застосування

Щоб розглянути можливість прийому, подайте онлайн-заявку нижче. Інші матеріали можна надіслати електронною поштою на FlintGradOffice@umich.edu або доставити в Управління випускних програм, 251 Бібліотека Томпсона.

 • Заявка на вступ до випускників
 • Плата за заявку в розмірі 55 доларів США (не повертається)
 • Офіційні стенограми від усіх коледжів та університетів відвідували
 • Три рекомендаційні листи від осіб, які можуть оцінити вашу наукову та / або професійну здатність (Принаймні одна рекомендація повинна бути з академічної довідки). Ця вимога відмовляється від усіх випускників Мічиганського університету.
 • Ціль, що описує ваші цілі післядипломного навчання та причини вибору цієї програми
 • Міжнародні студенти повинні подати додаткову документацію.

Міжнародні вимоги

Крім матеріалів, необхідних для всіх студентів, міжнародні студенти повинні надати додаткову документацію під час подання заявки:

 • Свідоцтво про закінчення або диплом із зазначенням присвоєння ступеня бакалавра та дати його присвоєння. (Якщо ви відвідували коледж чи університет, які містять інформацію про ступінь на стенограмі чи таблиці, сертифікат чи диплом не потрібні.)
 • Володіння англійською мовою: якщо англійська мова не є вашою рідною мовою, ви повинні продемонструвати знання англійської мови.
 • Фінансова сертифікація: Міжнародні студенти, які шукають візу F-1, повинні подати форму підтвердження фінансової підтримки із супровідною документацією. Доступ до цього документа можна отримати через iService. Він використовується для визначення того, чи маєте ви право на вступ.

Вимоги до знання англійської мови

Якщо англійська мова не є вашою рідною мовою, навіть якщо ви в даний час є громадянином США або постійним місцем проживання та незалежно від того, як довго ви проживали чи отримували освіту в США *, ви повинні продемонструвати знання англійської мови, надаючи докази одним із методів:

 1. Пройдіть тест з англійської мови як іноземної (TOEFL), тест Міжнародної системи тестування англійської мови (IELTS), тест з англійської мови в Мічигані (MET) (замінює MELAB) або іспит на сертифікат на володіння англійською мовою (ECPE). Оцінки повинні бути не більше двох (2) років.
  • Мінімальні прийнятні бали для вступу такі:
   • Тест на папері TOEFL: загалом 560
   • TOEFL iBT: 84 в цілому
   • IELTS: 6,5 в цілому (академічна грамота)
   • MET: загальний бал 52 (рівень B2)
   • ECPE: Сертифікат кваліфікації
 2. Надати офіційний транскрипт , який показує ступінь зароблену в акредитованому коледжі або університеті або ступінь заробленого в іноземній установі , де мовою навчання була виключно англійська ** або успішне завершення ( «C» або вище) ЕСТ 111 або 112 або ЕСТ його еквівалент

Спеціальна вимога до громадян Індії: Кандидати, які відвідували навчальну установу в Індії, де мова викладання була виключно англійською, не можуть використовувати цей метод виключно для задоволення вимог щодо володіння англійською мовою. Кандидати, які відвідували перевірену англомовну установу, також повинні подати затверджений тестовий бал або використовувати один з інших затверджених методів. Ті, хто отримав бал 5,0 IELTS, матимуть право на стандартний вступ і не матимуть більше вимог до знання англійської мови; ті, хто не має бала 5,0 IELTS, не приймаються.

* Якщо ви громадянин США або постійний резидент і хочете відмовитися від цієї вимоги, ви можете подати свою справу до директора програми CSIS. Директор, у свою чергу, повинен подати справу декану випускних програм. Ви повинні надати достатньо доказів того, що ви володієте необхідним володінням англійською мовою.

** Університет залишає за собою право вимагати від заявника інших доказів володіння англійською мовою, якщо незалежні джерела не можуть перевірити, що мова викладання була виключно англійською.

Дати заявки

Подати всі матеріали заявки до Управління випускних програм до 17 вечора в день подання заявки. Ця програма пропонує постійний прийом із щомісячними оглядами заявок. Щоб розглянути можливість прийому, всі матеріали заявки повинні бути подані на або раніше:

 • Падіння - 1 травня (гарантований розгляд / міжнародний термін для студентів *)
 • Падіння - 1 серпня (якщо дозволяє місце, лише громадяни США та постійні мешканці)
 • Зима - 1 жовтня (гарантований розгляд / міжнародний студентський термін)
 • Зима - 15 листопада (лише для громадян США та постійних мешканців)
 • Весна - 15 березня (лише для громадян США та постійних мешканців)

* Ви повинні подати заявку на вступ до строку раннього перегляду, щоб мати право на отримання стипендій, грантів та наукових асистентств.

Передача кредиту

З затвердження Вищого комітету CSIS, студенти можуть перерахувати або обрати випускником, який не є кандидатом на здобуття наукового ступеня (NCFD), до шести балів випускників курсів інформатики та інформаційних систем.

Запрошуємо вас сюди, відео:

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number ... Детальніше

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number of students into our classrooms, equipping them with the knowledge, experiences, and skills to make lasting contributions to the businesses, organizations, and communities they help shape. We invite you to see how our students, faculty, staff, and campus are making a real difference. Згорнути