Магістр науки, політики та суспільства в галузі сталого розвитку

Загальні відомості

Опис програми

Маастрихтський університет - школа ділового та економічного спрямування

Міжнародний центр інтегрованого оцінювання та сталого розвитку (ICIS).


Сталий розвиток - узгодження цілей розвитку суспільства з екологічними обмеженнями на довгий термін - стало одним із центральних викликів, з якими стикається людство в 21 столітті. Наука, політика та суспільство щодо сталого розвитку потребують довгострокової перспективи та мислення системи, щоб зрозуміти динамічний взаємозв'язок між довкіллям, економікою та суспільством. Існує нагальна потреба в науковцях та професіоналах, які проходять навчання міждисциплінарним та інтегративним підходам до сталого розвитку, що дозволяє їм оцінювати та вирішувати складність, пов'язану з точки зору системи. Ця магістерська програма створить унікальну можливість для студентів спеціалізуватися на науці та політиці в галузі сталого розвитку, особливо в оцінці стійкості, через міждисциплінарну навчальну програму в міжнародному середовищі.


Основні характеристики MSc-програми SSPS можна узагальнити так:

• 1-річна програма (60 ECTS) повністю англійською мовою

• дуже актуальна для суспільства тема

• професійно орієнтований підхід

• міжнародна, міждисциплінарна класна кімната з невеликими групами

• викладання дослідниками

• індивідуальна теза


Кар'єра перспективи


MSc SSPS має на меті забезпечити своїх випускників знаннями, вміннями та навичками, які дозволять їм знайти позицію в урядових, неурядових та бізнес-організаціях та забезпечити, щоб у своїй професійній практиці вони могли виконувати такі функції, як політика розробники, координатор стійкості, аналітик стратегічної політики та стратегій та консультант з питань сталого розвитку. Деякі випускники можуть розглянути наукову кар'єру в науково-дослідному інституті чи університеті через докторський ступінь.

Навчання на основі проблем


Магістр наук про науку, політику та суспільство в галузі сталості (MSc SSPS) приймає проблемне навчання (PBL) як свій навчальний формат.


PBL робить Маастрихтську систему "центром учнів" замість "вчителя". Студенти працюють у невеликих групах близько 10-15 чоловік, з персоналом, доповнюючими лекціями та навчальними матеріалами під рукою, щоб допомогти їм. Цей підхід передбачає маловеликі навчання та інтенсивну групову роботу, які мають важливе значення для вирішення реальних проблем, які можуть бути адекватно вирішені лише з інтегрованої перспективи.


Оскільки MSc SSPS приваблює студентів різних національностей та дисциплін, отримане міжнародне багатопрофільне навчальне середовище збагачує дискусії між студентами (та їх персоналом) та сприяє соціальному навчанню.


MSC SSPS координується та викладається Міжнародним центром комплексного оцінювання та сталого розвитку (МКІС) при Маастрихтському університеті.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

ICIS, at the Faculty of Humanities and Sciences, Maastricht University, was founded in 1998. ICIS addresses complex issues facing the planet and its inhabitants. Its aims are to conduct research and p ... Детальніше

ICIS, at the Faculty of Humanities and Sciences, Maastricht University, was founded in 1998. ICIS addresses complex issues facing the planet and its inhabitants. Its aims are to conduct research and provide education in the fields of integrated assessment and sustainable development. Згорнути