Магістр наук в початковій школі

Загальні відомості

Опис програми

Чи є програма початкової освіти саме для вас?

Ви любите співпрацювати з іншими? Ви хтось, хто любить дітей і відданий їхньому успіху? Чи відчуваєте ви натхнення направляти та наставляти молоді розуми? Якщо так, то кар’єра в початковій освіті може стати для вас правильним кар’єрним шляхом!

Вчителі мають мотивацію вчитися, керувати і надихати майбутні покоління на додаток до трансформації навчального поля. Вони почуваються прихильними до виховання успіху молодших поколінь і цінують навчання протягом життя, співпрацю та рефлексію як важливих компонентів як професійного, так і особистого розвитку.

Магістерська програма викладання (MAT), програма початкової освіти в USFSM призначена для підготовки видатних викладачів початкових класів. Програма початкової освіти - це акредитована на національному та регіональному рівні з навчальною програмою, яка є чинною, заснованою на наукових дослідженнях та на стандартах.

Студенти вступають у цю програму після закінчення бакалаврських ступенів у інших сферах, крім освіти. Він готує кандидатів у викладачі для задоволення потреб учнів, що навчаються на різних рівнях, завдяки навчальним стратегіям інтеграції мистецтв та підтримці англійської мови як другої мови (ESOL) . Завдяки невеликим розмірам класів, ця програма забезпечує кандидатам викладачів вищу освіту викладачів. Завдяки курсовій роботі та контрольованому досвіду на місцях випускники МАТ увійдуть до професії викладача, відданої досконалості в навчанні та навчальному керівництві.

Завдяки курсовій роботі та контрольованому польовому досвіду випускники MAT продемонструють глибину та широту змістовних знань; саморефлексія, професійне зростання та етична практика; використання практик та даних на основі досліджень для прийняття навчальних рішень; розробити навчальний досвід, який позитивно впливає на навчальні досягнення студентів; продемонструвати інтеграцію технологій; покращувати навчальні середовища для задоволення потреб у різноманітному досвіді, перспективі та культурі студентів; та спілкуватися таким чином, що демонструє справедливість, повагу та чутливість до різноманітності, встановлюючи високі академічні очікування для всіх студентів.

Університет Південної Флориди Сарасота-Манате та наші шкільні райони-партнери (Манаті, Сарасота, Шарлотта) уклали партнерські стосунки для того, щоб кандидати мали унікальний фокус у державних школах. Шкільні сайти були обрані для навчання на місці та відмінного наставництва.

Ефективна осінь 2018 року, студенти Нового коледжу штату Флорида можуть брати участь у прискореній програмі 4 1 для заробітку MAT в початковій освіті за один рік, пройшовши один випускний курс MAT навесні старшого курсу, перебуваючи в NCF. Зацікавлені студенти повинні звернутися до Школи освіти для отримання деталей.

Вимоги до прийому

 • Кандидати повинні відповідати вимогам університету (див. Вступ для випускників), а також переліченим нижче вимогам.
 • Усі програми вимагають отриманих ступенів від регіонально акредитованих установ або міжнародних еквівалентів.
 • Кандидати повинні мати ступінь бакалавра або ступінь магістра регіонального акредитованого університету та заробити середній бал "B" (3,00 за шкалою 4,00) у всіх роботах, спробували кумулятивно чи як студенти вищого відділення.
 • Вступ визначатиметься цілісним оцінкою бакалавра середнього рівня та / або балів тестування або з ГКТ, або з GRE.
 • Проходження балів у всіх розділах Загального тесту знань Флоридського іспиту з атестації вчителів (ГКТ) має бути протягом 10 років після подання заявки на сертифікацію; або прохідний бал на розділи GRE, які прирівнюються до підтестів GKT (1 липня 2015 року або пізніше). Для отримання необхідних балів зверніться до консультанта.
 • Кандидати також повинні подати особисту заяву (500 слів), яка стосується досвіду заявника (включаючи будь-який попередній досвід роботи з дітьми) та того, що спонукало захотіти стати вчителем початкової освіти.
 • Поточне резюме
 • Інтерв'ю, якщо це можливо

Міжнародні заявники

Кандидати, рідною мовою яких не є англійська мова або які не здобули наукових ступенів у США, повинні, згідно з університетською політикою, подати бал TOEFL (мінімум 550 паперових, 213 комп'ютерних або 80 Інтернет-тестів) з тестом заява на вступ. Щоб отримати додаткові роз'яснення та виключення, перегляньте веб-сайт міжнародного прийому . Будь ласка, зверніться до програми щодо політики щодо оцінки стенограм.

Міжнародні студенти, які вступають до цієї програми, повинні отримати номер соціального страхування для практик, клінічного та сертифікаційного тестування Зовнішній курс за курсом оцінювання іноземного ступеня необхідний разом із заявою на вступ.

Завдання

TaskStream - це веб-електронний портфоліо, необхідний для студентів шкільних програм (SOE). Він надає спосіб подати документи, включаючи критичні завдання, проекти перехідного пункту, самооцінки диспозиції та такі форми, як форми подання робіт та відстеження різноманітності, інструкторам для зворотного зв'язку та оцінки. Ці оцінки використовуються для оцінки успішності кандидата у дотриманні стандартів, встановлених викладачами, департаментом освіти штату Флорида, де це можливо, та відповідними професійними організаціями. Факультет ДП аналізує дані оцінок та використовує їх для планування програми з метою забезпечення постійного вдосконалення.

Практикум та клінічна освіта

Кандидати повинні буде виконати декілька польових досвіду та досвіду клінічної освіти протягом всієї програми підготовки вчителя. Політика ДП полягає в тому, що кандидат, який не успішно завершив досвід на місцях або досвід клінічної освіти, буде відхилений від програми.

Заключний досвід клінічної освіти передбачає спостереження та викладання у класі. Сайти досвіду клінічної освіти доступні в графствах, що обслуговуються USFSM . Кандидати повинні зустрітися з радником, щоб обговорити придатність до клінічної освіти.

Спеціальні вимоги до зарахування до випускної клінічної освіти:

 1. Вступ до ДП.
 2. Проходження балів у всіх розділах Загального тесту знань або GRE.
 3. Завершення дактилоскопії та перевірки фону відповідно до вимог шкільного округу, в якому навчається студент.
 4. Успішне завершення Практикуму / Клінічна освіта II.
 5. Заповнення заявки на випускну клінічну освіту III.
 6. Виконання всіх курсів професійної освіти та спеціалізації, включаючи документацію ESOL, до початку клінічної освіти III.
 7. Здача балів за всіма розділами іспитів з FTCE. Докази проходження балів належать до дати, встановленої Координатором клінічної освіти, як правило, за 45 днів до закінчення семестру до остаточного стажування.

Під час року клінічної освіти студенти прогресують як когорта. Зазвичай необхідна участь студента денної форми навчання. Усі студенти повинні пройти 12 годин на тиждень (мінімум) навчального курсу під час своєї програми та остаточної денної клінічної освіти в останньому семестрі. Розміщення учнів проводиться в місцевих шкільних округах.

Майбутні кар'єри

Вчителі початкових класів з випускними ступенями дуже затребувані як державними, так і приватними школами. Але крім того, щоб стати початковими вчителями, випускники з магістерською програмою початкової освіти можуть також продовжувати кар’єру як консультанти або займати адміністративні посади в шкільній системі. Якщо ви зацікавлені в наставництві за дітьми, USFSM MAT USFSM належним чином підготує вас до будь-якого кар’єрного шляху в галузі початкової освіти.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At USF Sarasota-Manatee, we believe a personalized approach to learning makes all the difference. When you join our community, you’re more than just another student. Our focus is on you every step of ... Детальніше

At USF Sarasota-Manatee, we believe a personalized approach to learning makes all the difference. When you join our community, you’re more than just another student. Our focus is on you every step of the way: your discoveries, your growth, your dreams. Згорнути