Магістр наук в області фінансів

Загальні відомості

Опис програми

Магістр наук в області фінансів

&nbsp

Manderson 'и один рік програму магістра наук в області фінансів озброює студентів з навичками, щоб зрозуміти фінансові ринки. Курс навчання розроблений, щоб дати уявлення наступні теми: важливість фінансових посередників і ринків, на яких вони беруть участь, оцінка спеціалізовані фінансові активи і як вони управляються в портфелі, визначення та поведінку процентних ставок і норми прибутку на активи. Надаючи студентам з передовий досвід в інвестиціях, банківських, корпоративних фінансів і фінансового інжинірингу, Manderson випускникам освоїти всі конкурентні ринки.


СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

Фінансова політика

Початок в дуже строгих магістра наук в області фінансів, фінансова політика спеціалізація готує студентів до ролі осіб, які приймають рішення і політика розробників, законодавців та експертів. Загальна послідовність курсу полягає в наступному.


Фінансова стратегія ризику

Магістр наук в області фінансів готує студентів, щоб досягти успіху на високо конкурентному світі інвестиційних ринків. Загальна послідовність курсу полягає в наступному.


Нерухомість

Міждисциплінарні курси, що охоплюють активів і портфельний аналіз, банківська справа, кількісні методи, і економіка підтримки реального треку нерухомості, яка побудована так, щоб заохочувати аналітичного мислення, творчого вирішення проблем і прийняття стратегічних рішень.

&nbsp


Передумови

Ми вітаємо заявки від усіх студентів спеціальностей і всіх рівнів досвіду роботи. Ми прагнемо, щоб визнати різноманітна група студентів з унікальним досвідом, досвідом і цілями. Таким чином, не існує ніяких конкретних передумов клас для програм Manderson. Наші передумови мало, але наші очікування багатьох, в тому числі прагнення до досконалості, суворе досягнення цілей, інноваційні розум, і тверду рішучість бути в авангарді того, що поточні і відповідні сучасним підприємством.


Досвід роботи

Досвід має важливе значення для динамічної навчального середовища Manderson автора. Зазвичай більше 60% від кожного введення клас має значні попереднього досвіду роботи. У програмі також є ніша група з приблизно 40% високі досягнення студентів з невеликим або без досвіду роботи. Незалежно від вашого попереднього досвіду роботи, Manderson дає вам досвід на майбутнє.


Додаток

Інтернет додатків.


Заява про цілі / намірах Есе

У вас є можливість в електронному вигляді представити своє есе після закінчення інтернет-додатки. Це найбільш ефективний спосіб представлення вашого есе. Заяви мети перетворилися в цифровому повинні бути представлені в аспірантурі центр додатків.


Офіційний GMAT або GRE результати

Manderson програми приймають або вищу вступний тест менеджменту (GMAT) або Державний іспит Record (GRE). Кандидати повинні приймати або іспит і прохання, що десятки бути представлені в електронному університеті Алабами, яка може бути зроблена відразу ж після завершення іспиту. Ми приймаємо тільки офіційна оцінка доповідей ETS або Pearson VUE, які менш ніж за п'ять років. Офіційні результати повинні бути отримані перш ніж ми зможемо оцінити вашу програму.


Офіційний Бакалаврат стенограми

Вища школа офісі потрібно два офіційних протоколів один від освітній заклад, що ви взяли участь. Навіть якщо ви були / є бакалаврату UA, ви все одно повинні представити два офіційної стенограми, перш ніж ваш файл може бути переглянутий. Реєстратор повинен підписати через друк на зворотному боці кожної стенограми конверт.


Збори

Збір у розмірі $ 250,00 будуть накладені на кожен випускник курсу, взятого. Технологія бізнес-школі плати оцінюється в розмірі $ 11 за годину кредиту. Інші витрати (стоянка, студентів медичних послуг, житла і т.д.), які не включені в цю оцінку.

Студенти, що навчаються за концентрації Consulting підприємства зобов'язані зареєструватися для класу пропонуються в проміжний термін (три тижні семестру між навесні і влітку стажування).


Повний робочий день реєстрації для аспірантів становить 9-15 годин в регулярному семестр. Перевантаження плата оцінюється для кожної кредитної годину понад очної форми навчання графік.Стипендії

Всі допуск кандидатів автоматично вважаються для всіх доступних нагород, з нагородою рішення, засновані на перевагах кожного додатка. Ніяких додаткових форм і додатків не потрібно. Студенти, чиї заявки були отримані на початку терміну прийому додаток 5 січня, або не пізніше 15 лютого термін прийому пріоритету, мають найбільші шанси на отримання фінансової допомоги в рамках програми Manderson. Manderson послідовно присуджує принаймні, 50 відсотків наших студентів з деякими типами стипендію, стипендію або асистента.

Останнє оновлення Жов 2012

Про навчальний заклад

Мандерсон Вища школа бізнесу пропонує нашим студентам конкурентну перевагу на конкурентному ринку. Більш ніж коли-небудь, фахівці див. практичній основі диплом про вищу освіту в якості попередньої умо ... Детальніше

Мандерсон Вища школа бізнесу пропонує нашим студентам конкурентну перевагу на конкурентному ринку. Більш ніж коли-небудь, фахівці див. практичній основі диплом про вищу освіту в якості попередньої умови для кращого кар'єру і конкурентна перевага. Як наш випускник школи продовжує Excel на національному рівні, ми залучаємо найкращих і найрозумніших студентів. Це безпрограшна ситуація для Мандерсон і наші студенти. Згорнути