Магістр наук в області психології пізнавальних процесів з Université Лілля 3 / Франція

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Починаючи с. 2015-16 рр, то CdLM в психології пізнавальних процесів включатиме шлях блоку перший рік і можливість вибору, про зарахування на другий рік, для міжнародного шляху "когнітивної психології і Psychophisiology". Як частина цього процесу може бути досягнуто, відповідно до навчального плану для обмеженого числа студентів, відібраних досліджень, CV і загальний рівень знань англійської мови, подвійний титул на сонці і в Université Lille 3: Ступінь ступінь в області психології когнітивних процесів / Майстер наук Humaines і ін Sociales, Згадка Psychologie, Spécialité "Psychologie де наук та ін Processus Neurocognitifs Affectives.

НАВЧАЛЬНІ ЦІЛІ

Шлях "когнітивної психології і Psychophisiology" буде пропонувати саме:

  • методологічні та технічні навички в експериментальних досліджень механізмів, що лежать в основі нормального і патологічного когнітивного функціонування;
  • методологічні та технічні навички в області управління людськими ресурсами, оцінки і ергономічним дизайном, екологічної психофізіології.

Психолог закінчив магістра наук в області психології пізнавальних процесів може грати фрілансер або знайти роботу в державних і приватних установах, що забезпечують отримання медичних та соціальних послуг в контексті старіння, психологічні і соціальні проблеми, що дозволяє і когнітивної реабілітації, наркоманії, питання про розвиток та інвалідності.

Психолог закінчив магістра наук в області психології пізнавальних процесів може грати фрілансер або знайти роботу в державних і приватних установах шкільної освіти. Він буде грати дослідник і технічну ступінь у всіх державних або приватних установ, що займаються дослідженнями в області нормальних і патологічних когнітивних процесів.

ОТРИМУВАЧІ І ГРАНТИ

Шлях в когнітивної психології і психофізіології забезпечує вибір між двома варіантами: - резюме з винятковою частотою на сонці і, - навчальний план часто також на Université Lille 3.

В останньому випадку буде видано наступне подвійну назву SUN і Université Lille 3: Ступінь магістра в галузі когнітивної психології / Майстер процесів наук Humaines і ін Sociales, згадайте Psychologie, Spécialité "Psychologie природних наук і Processus Neurocognitifs Affectives".

Навчальний план часто в Université Лілль відкритий для максимум 5 студентів, що навчаються в перший рік курсу ступеня в «Психологія когнітивних процесів», які були обрані для освітнього шляху подвійного ступеня диплома. Студенти-кандидати повинні подати заяву на студентів в червні місяці першого року. У червні він буде створений і оприлюднив список дисертаційних проектів у співпраці напрямку між Лілль і SUN. Студенти повинні вказувати на застосування:

  • мають принаймні рівень B2 англійською мовою
  • бути у володінні ступеня бакалавра в області психологічних наук і техніки "(6 семестрів, 180ECTS)
  • бути зараховані в перший рік курсу ступеня «Психологія когнітивних процесів"
  • Він вже заробив як мінімум 16 кредитів в предметної області за вашим вибором між психологічних іспитів в курс навчання магістра

Якщо число кандидатів вимогам більше, ніж число місць, доступних, педагогічний комітет зробить, до кінця липня, вибір на основі резюме кожного кандидата і мотиваційного інтерв'ю.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... Детальніше

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. Згорнути
Caserta , Аверса , Неаполь , Мурсія , Шкодер , Пекін , П’ятигорськ , Лілль , Шанхай , Стамбул + 9 Більше Менше