Магістр наук в галузі харчових систем

Загальні відомості

Доступних місць: 6
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Флагманська програма Master in Food Systems - це унікальна пропозиція EIT Food для розвитку провідних талантів для харчової галузі. Програма заснована на поєднанні основних навичок , щоб стати ефективними новаторами і підприємець в харчовій промисловості поряд з основними технічними навичками, які з урахуванням індивідуальної кар'єри Pathway для кожного студента.

Підхід програми є унікальним у тому, як студенти можуть вибрати Pathways навчання з широкого кола профілів у різних європейських університетах, щоб відповідати їхнім кар'єрним амбіціям.

Інтегрований магістр з харчових систем забезпечить нове покоління провідних талантів навичками, компетенціями та знаннями, щоб стати новаторами та підприємцями у харчовому секторі. Ступінь магістра забезпечить кращу в своєму класі, інноваційну освітню програму, яка долає низку проблем у секторі - співробітництво промисловості в розробці та виконанні програми забезпечує забезпечення ключових критеріїв працевлаштування та доступ до ресурсів та досвіду з промислових партнерів і підприємницьких підприємств. Враховуючи географічну та організаційну мобільність як основну особливість, студенти навчаються в трьох різних університетах і піддаються широкому діапазону організаційних умов для підвищення їхнього розуміння продовольчого сектора. Стійкість впроваджується через зосередження на системному мисленні, щоб викрити поточні та майбутні виклики та надихнути високо творчі рішення.

Для першого прийому студентів восени 2020 року п'ять академічних партнерів (Університет Гогенхайма, Університет Туріна, Варшавський університет, Автономний університет Мадрида та Університет Редінга) запропонують індивідуально профільовані семестрові композиції.

Для студентів буде доступний ряд відмов від сплати участі.

Мета курсу

Програма «Майстер у харчових системах» ( MFS ) є інтегрованою програмою для випускників, організованою академічними установами та промисловими партнерами з усієї європейської партнерської мережі EIT Food. Її метою є підготовка студентів до майбутньої трансформації продовольчої системи та підвищення конкурентоспроможності їхніх майбутніх компаній-роботодавців. Програма MFS сприяє глибокому знанню продовольчої системи як інтегрованого ланцюга створення вартості, надаючи студентам можливість послідовно навчатися в трьох академічних установах, які забезпечують чітко різні блоки семестру, кожна з яких зосереджується на певних областях харчової системи. Це поєднується з проектом / дисертаційною роботою з партнерами та неакадемічною діяльністю, пропонованою промисловими партнерами.

Шість університетів, що беруть участь, розробили чіткі блоки глибин, які охоплюють конкретні галузі харчової системи. Поєднуючи три з цих блоків або треків, студенти отримують інтегровані знання про систему харчування через різні комбінації треків (наприклад, первинні виробничі науки про харчову продукцію, або оцифрування логістики виробництва продуктів харчування). Крім того, загальноєвропейські заходи на об'єктах промислових партнерів забезпечуватимуть зв'язок міжнародної когорти та сприятимуть створенню міжнародної мережі випускників, де випускники пропонують продукти харчування EIT . Програма створить клас учнів, що охоплює систему харчування в повному обсязі, з випускниками, що мають цілісні системні знання разом з наборами навичок, забезпечуючи, в той же час, вибіркові знання в системі харчування, здатні налаштувати їх Магістерська програма.

Для кого

Програма орієнтована на елітну групу студентів по всьому ЄС, яка раніше отримала ступінь у відповідній дисципліні, але надає різноманітні дисциплінарні знання. Завдяки персоналізованим навчальним планам, це дає можливість унікальної інтеграції різних аспектів харчової системи, ставши новою породою продовольчих підприємців.

MFS приваблює відмінних студентів з великою різноманітністю різних академічних додатків до харчового сектору, щоб сприяти передачі передових знань з інших дисциплін. Очікується, що студенти стануть творчими лідерами та командними будівельниками, здатними принести особливі точки зору, а також нові рішення для споживачів і громадян. Програма досягне цієї мети, дозволяючи студентам пройти “навчальну та експериментальну” подорож через партнерську мережу EIT Food.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

As a Knowledge and Innovation Community (KIC) of the European Institute of Innovation and Technology (EIT), EIT Food connects partners from leading businesses, universities, research centres and insti ... Детальніше

As a Knowledge and Innovation Community (KIC) of the European Institute of Innovation and Technology (EIT), EIT Food connects partners from leading businesses, universities, research centres and institutes across 13 countries in Europe and from the entire food value chain. Згорнути
Льовен , Варшава , Штутгарт , Турін , Читання , Белфаст , Мадрид + 6 Більше Менше