Магістр наук в галузі управління інформаційними технологіями (MSITM)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Students at Computer

Незалежно від того, чи є ви ІТ-фахівцем, який хоче перейти до корпоративного управління або бізнес-професіонала, який хоче перейти до ІТ, ми пропонуємо унікальну та рідку програму MSITM, яка допоможе вам досягти ваших цілей.

Якщо ви ступінь бакалавра в одній з трьох наших програм СНД, поговоримо з вашим фахівцем про нашу програму 4 1. Ви можете заробити свій ступінь бакалавра та MSITM всього за п'ять років. Ви заощадите рік часу та навчання.

Наші випускники працюють в компанії "Дір"

З ОДНОГО ПОГЛЯДУ

САУ посіла 5 місце в опитуванні Коледжу консенсусу (2018) Кращих коледжів і університетів в Айові, і 13-е місце в категорії Кращі регіональні університети-Середній Захід, виходячи зі середніх опублікованих рейтингів і відгуків студентів. Зайняла 38-е місце (краватка) US News

Переваги Амвросія

  • Тільки вища освіта з управління ІТ на Середньому Заході
  • Крос-функціональне навчання
  • Провідний факультет

Ми створили програму для працюючих професіоналів, а наш експертний факультет надає вам підтримку, необхідну для успішного успішного навчання в аспірантурі. Студенти MSITM отримують різноманітний набір інструментів для управління та високого рівня ІТ-навичок.

Університет Сент-Амброз - визнаний коледж відмінності за його прихильність до успішних результатів, чудове навчання, створення живої спільноти та навчання зацікавленим студентам.

Св. Амброз Падіння Дрон тур з університету Св. Амвросія на Vimeo.

Що я дізнаюся

Наша програма надає огляд тем управління, таких як фінанси, бюджетування та бізнес-операції, і вчить вас, яким чином основні інформаційні технології можуть бути використані для підтримки ефективного підприємства. Курси, присвячені IT, занурюються в аналіз, розробку, реалізацію та управління рішеннями, а також людські ресурси.

Багато разів наші студенти займаються проектами для своїх роботодавців або вибирають проекти, що застосовуються до їхніх робочих місць, як частина курсових робіт. У минулому такі проекти передбачали розробку політики та контролю паролів для локальних портативних комп'ютерів, аналізування доступу до системи безпеки в аудиторії САУ та поліпшення онлайнової присутності музею мистецтва.

Ми створили цю 36-кредитну годину програми для працюючих професіоналів. Ви можете відвідувати вечірні заняття за сумісництвом, або, якщо ви можете присвятити час, зареєструватися як повний робочий день студента і завершити програму всього за три семестри і літо.

Що робить програму в Сент-Ембрусі?

Наш факультет відомий тим, що надає вищу освіту та індивідуальну увагу. У САУ наш студент-факультет співвідношення становить 12 до 1, що означає, що ви наближаєтеся до консультування фахівців та наставництва, що може поглибити ваше навчання.

Малі класи дозволяють ознайомитись із однокласниками, і вони часто співпрацюють поза класом. Вони поділяють реальні ситуації, виявляють рішення та негайно застосовують їх до своїх робочих місць. Ви отримуєте постійне, відповідне навчання.

Всі наші програми посилені нашою Консультативною радою для випускників СНД. Ці 15 випускників є відомими, успішними, працюючими фахівцями з інформаційних технологій та лідерами галузі з усього світу, і вони інвестуються в університет і піклуються про наших студентів. Вони дають нам інформацію та відгуки щодо нашого навчального плану та консультують нас з галузевими тенденціями, що дозволяє нам надати вам сильну та всеосяжну освіту.

Наша програма відкрита для всіх студентів, незалежно від вашого бакалавра. Ми вимагаємо, щоб у вас був певний досвід роботи в мережах, базах даних та програмуванні. Деякі студенти, які вводять програму з некомп'ютера, можуть вимагати завершення чотирьох курсів бакалаврату, перш ніж закінчити навчання з MSITM. Для отримання додаткової інформації зверніться до свого радника.

Якщо ви ступінь бакалавра в одній з трьох наших програм СНД, поговоримо з вашим фахівцем про нашу програму 4 1. Ви можете заробити свій ступінь бакалавра та MSITM всього за п'ять років. Ви заощадите рік часу та навчання.

Центр кар'єри St. Ambrose підтримує вас протягом всього процесу пошуку роботи. Центр пропонує огляд резюме, практичні інтерв'ю та керівництво у прийнятті рішень стосовно вашої кар'єри. Вам пропонується скористатися Центром багатства ресурсів пошукової кар'єри.

Що зробили випускники цієї програми?

  • Beth Tinsman '12 MSITM є власником Twin State Technical Services, компанії, яку вона заснувала в 1992 році. Вона зареєстрована в програмі MSITM, щоб залишатись актуальними щодо технологій та найкращих практик, які, за її словами, допомагають їй безперебійно працювати на бізнес своїх клієнтів.
  • Девід Пірсон '10 MSITM є глобальним оператором менеджменту юридичних послуг компанії Fortune 100. Він також викладає кілька класів комп'ютерних наук для Сент-Ембруса.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outs ... Детальніше

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outstanding residence halls. Згорнути